Sportska kladionica
Kontakt
KontaktE-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama.
Copa del Rey
KLADIONICE
POSLEDNJI REZULTATI
LJESTVICA
Trenutno nema predviđenih klađenja u ovoj kategoriji.
Datum | Događaj | Rezultat |
---|---|---|
04.03 | Levante UD - Athletic Bilbao | (1:1) 1:1 |
03.03 | FC Barcelona - FC Sevilla | (1:0) 2:0 |
05.03 | Granada CF - Athletic Bilbao | (0:0) 2:1 |
04.03 | CD Mirandes - Real Sociedad | (0:1) 0:1 |
13.02 | Real Sociedad - CD Mirandes | (2:1) 2:1 |
12.02 | Athletic Bilbao - Granada CF | (1:0) 1:0 |
06.02 | Athletic Bilbao - FC Barcelona | (0:0) 1:0 |
06.02 | Real Madrid - Real Sociedad | (0:1) 3:4 |
05.02 | CD Mirandes - Villarreal CF | (2:1) 4:2 |
04.02 | Granada CF - Valencia CF | (1:1) 2:1 |
30.01 | CD Mirandes - FC Sevilla | (2:0) 3:1 |
30.01 | FC Barcelona - CD Leganes | (2:0) 5:0 |
29.01 | CD Badajoz - Granada CF | (1:1) 2:2 |
29.01 | Real Sociedad - CA Osasuna | (1:1) 3:1 |
29.01 | Real Zaragoza - Real Madrid | (0:2) 0:4 |
29.01 | Cultural Leonesa - Valencia CF | (0:0) 0:0 |
29.01 | Rayo Vallecano - Villarreal CF | (0:0) 0:2 |
28.01 | Tenerife CD - Athletic Bilbao | (2:1) 2:2 |
23.01 | Rayo Vallecano - Real Betis | (0:0) 1:1 |
23.01 | Cultural Leonesa - Atletico Madrid | (0:0) 1:1 |
23.01 | CD Badajoz - SD Eibar | (2:1) 3:1 |
23.01 | CD Mirandes - RC Celta De Vigo | (1:0) 1:1 |
23.01 | CD Ebro - CD Leganes | (0:1) 0:1 |
22.01 | CF Badalona - Granada CF | (0:1) 1:1 |
22.01 | Unionistas CF - Real Madrid | (0:1) 1:3 |
22.01 | UD Logrones - Valencia CF | (0:1) 0:1 |
22.01 | Real Sociedad - RCD Espanyol Barcelona | (1:0) 2:0 |
22.01 | Girona FC - Villarreal CF | (0:0) 0:3 |
22.01 | Tenerife CD - Real Valladolid | (0:0) 2:1 |
22.01 | Elche CF - Athletic Bilbao | (1:1) 1:1 |
22.01 | UD Ibiza Eivissa - FC Barcelona | (1:0) 1:2 |
21.01 | FC Sevilla - Levante UD | (1:1) 3:1 |
21.01 | Recreativo de Huelva - CA Osasuna | (2:0) 2:2 |
21.01 | Real Zaragoza - RCD Mallorca | (0:0) 3:1 |
12.01 | Barakaldo CF - Rayo Vallecano | (0:1) 0:2 |
12.01 | Real Jaen - Levante UD | (0:1) 1:1 |
12.01 | AD Ceuta - Real Sociedad | (0:0) 0:4 |
12.01 | Merida UD - RC Celta De Vigo | (1:2) 1:4 |
12.01 | Unionistas CF - Deportivo La Coruna | (0:0) 1:1 |
12.01 | San Sebastian Reyes - RCD Espanyol Barcelona | (0:1) 0:2 |
12.01 | CP Cacereno - SD Eibar | (0:0) 1:2 |
12.01 | UM Escobedo - FC Sevilla | (0:2) 0:5 |
11.01 | Marbella FC - Real Valladolid | (1:0) 1:1 |
11.01 | Orihuela CF - Villarreal CF | (0:0) 1:1 |
11.01 | UD Tamaraceite - Granada CF | (0:1) 0:1 |
11.01 | UD Logrones - CF Cadiz | (0:1) 1:1 |
11.01 | FC Cartagena - Girona FC | (0:1) 2:2 |
11.01 | Sestao River Club - Athletic Bilbao | (0:2) 0:4 |
11.01 | CF Badalona - Getafe CF | (0:0) 2:0 |
11.01 | Cultural Leonesa - SD Huesca | (0:1) 2:1 |
11.01 | CD Badajoz - Union Deportiva Las Palmas | (2:0) 2:1 |
11.01 | Yeclano Deportivo - Elche CF | (0:1) 1:2 |
11.01 | UD Ibiza Eivissa - Albacete Balompie | (0:1) 1:1 |
11.01 | CF Rayo Majadahonda - Tenerife CD | (0:1) 1:1 |
11.01 | CD Ebro - Deportiva Ponferradina | (0:0) 0:0 |
11.01 | Club Portugalete - Real Betis | (0:1) 0:3 |
11.01 | Real Murcia CF - CD Leganes | (0:1) 0:4 |
11.01 | Ucam Murcia - CD Mirandes | (1:0) 2:2 |
11.01 | Zamora CF - RCD Mallorca | (0:1) 0:1 |
11.01 | Gimnastic de Tarragona - Real Zaragoza | (0:2) 1:3 |
11.01 | Club Haro Deportivo - CA Osasuna | (0:0) 1:2 |
19.12 | CD Linares - Girona FC | (1:0) 1:2 |
19.12 | Lorca Deportiva CF - CA Osasuna | (0:1) 0:3 |
19.12 | CD Becerril - Real Sociedad | (0:2) 0:8 |
19.12 | UD Tamaraceite - UD Almeria | (0:1) 2:2 |
19.12 | Gimnastic de Tarragona - UE Olot | (1:1) 1:1 |
19.12 | UD Cornella - Orihuela CF | (0:0) 0:0 |
19.12 | CD Laredo - SD Huesca | (0:0) 0:1 |
19.12 | UE Llagostera - Club Haro Deportivo | (0:0) 0:0 |
19.12 | CF Rayo Majadahonda - Racing de Ferrol | (0:0) 1:0 |
19.12 | SCR Pena Deportiva - Deportiva Ponferradina | (0:0) 0:0 |
19.12 | Lleida Esportiu - RCD Espanyol Barcelona | (0:0) 0:2 |
19.12 | Cultural Leonesa - Las Rozas | (1:0) 3:0 |
19.12 | SD Amorebieta - CD Badajoz | (0:0) 0:1 |
19.12 | CA Antoniano - Real Betis | (0:2) 0:4 |
19.12 | CD Melilla - Levante UD | (0:3) 0:5 |
19.12 | CD Pena Azagresa - RC Celta De Vigo | (0:1) 0:2 |
18.12 | Barakaldo CF - Villarrubia CF | (0:0) 0:0 |
18.12 | Sestao River Club - CD Lugo | (1:0) 1:1 |
18.12 | Tolosa CF - Real Valladolid | (0:1) 0:3 |
18.12 | UD Melilla - Ucam Murcia | (0:2) 1:2 |
18.12 | Bergantinos CF - FC Sevilla | (0:1) 0:1 |
18.12 | CF Badalona - Real Oviedo | (1:0) 3:1 |
18.12 | El Alamo - RCD Mallorca | (0:0) 0:1 |
18.12 | CD Tudelano - Albacete Balompie | (0:1) 0:1 |
18.12 | Comillas CF - Villarreal CF | (0:2) 0:5 |
18.12 | Estrella Grana El Palmar CF - Getafe CF | (1:0) 1:2 |
18.12 | San Sebastian Reyes - Cordoba CF | (1:0) 2:0 |
17.12 | Real Murcia CF - Racing Santander | (1:0) 1:0 |
17.12 | FC Cartagena - SD Leioa | (3:0) 4:1 |
17.12 | FC Andorra - CD Leganes | (1:0) 1:1 |
17.12 | AD Ceuta - Numancia CD | (0:0) 1:1 |
17.12 | CF Intercity - Athletic Bilbao | (0:1) 0:3 |
17.12 | Hercules CF - Recreativo de Huelva | (0:1) 0:1 |
17.12 | CD Mensajero - Tenerife CD | (0:2) 0:3 |
17.12 | Unionistas CF - CD Atletico Baleares | (1:0) 1:0 |
17.12 | UM Escobedo - Malaga CF | (0:0) 2:0 |
17.12 | Zamora CF - Sporting Gijon | (1:0) 2:1 |
17.12 | Gimnastica Segoviana - Elche CF | (0:1) 0:2 |
17.12 | Sociedad Deportivo Tarazona - Rayo Vallecano | (0:0) 0:0 |
17.12 | Pena Sport FC - Fuenlabrada CF | (0:0) 0:0 |
17.12 | UD Socuellamos CF - Real Zaragoza | (0:1) 0:1 |
17.12 | CP Cacereno - Alcorcon AD | (0:0) 1:0 |
17.12 | Club Portugalete - UD Extremadura | (0:0) 1:0 |
17.12 | CD Castellon - Union Deportiva Las Palmas | (0:0) 0:2 |
17.12 | UP Langreo - CD Ebro | (0:1) 2:3 |
17.12 | Marbella FC - CD Guijuelo | (0:1) 2:1 |
17.12 | Illueca CF - Deportivo La Coruna | (0:0) 0:2 |
17.12 | Real Jaen - Deportivo Alavés | (1:0) 3:1 |
17.12 | CE L´Hospitalet - Granada CF | (2:0) 2:2 |
17.12 | SD Logrones - SD Eibar | (0:0) 0:5 |
17.12 | FC Coruxo - CD Mirandes | (2:2) 4:4 |
17.12 | CD Lealtad - CF Cadiz | (0:0) 0:1 |
11.12 | UD Logrones - Marino Luanco | (1:0) 2:1 |
Vsi rezultati
Ljestvica trenutno nije dostupna.