Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ

BESPLATNI prijenosi SVIH utakmica uživo

Na internetu postoji podosta internetskih stranica koje nude prijenose različitih utakmica uživo. Danas gotovo da i nije moguće da neku utakmicu ne bismo mogli pogledati uživo, pa i ako ste na odmoru i vaš vam pružatelj TV prijenosa to ne omogućava ili u slučaju kada neka utakmica nije dovoljno zanimljiva za televizijske prenose. Ali valja upozoriti da su takve stranice obično jako zasićene s vrlo napadnim reklamama (pop up-ovima, pop underima i sličnim smećem), a često se na njima nalazi i određeni zlonamjerni kod koji može oštetiti vaše računalo.

Najpouzdanije, bez nametljivih reklama i kvalitetne prijenose uživo omogućava kladionica Bet365. Do prijenosa uživo možete doći tako da se registrirate na donjoj poveznici:

Kliknite i registrirajte se za prijenos uživo - kliknite ovdje!

Za BESPLATNI prijenos i gledanje morate biti registrirani i prijavljeni korisnik usluge Bet365. Također morate imati aktivni račun ili se kladiti barem jednom u zadnja 24 sata jer u suprotnom bi slučaju ovu uslugu koristilo previše korisnika, a svima Bet365 ne bi mogao osigurati dovoljno kvalitetan prijenos. Za određene prijenose u određenim  državama mogu postojati i ograničenja s obzirom na IP adresu s koje pristupate do internetske stranice. Jasno, prijenos uživo namijenjen je samo za osobnu upotrebu i zato je bilo kakvo javno prikazivanje zabranjeno, odnosno za to vam je potrebna prethodna suglasnost.

Kada započinje prijenos događaja?
Svaki prijenos započet će 2 minute prije najavljenog početka, a između različitih prijenosa jednostavno se prebacujete u pregledniku.

Dolje su navedeni svi događaji koji su sada na raspolaganju. Izaberite onoga koji vas zanima i kliknite na tzv. "Play" ikonu ili odaberite donju poveznicu i registrirajte se na Bet365:

Kliknite i registrirajte se za prijenos uživo - kliknite ovdje!
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Prijenos uživo

Odaberi sport:
Odaberi datum:
21.07.2018
Datum Sport Događaj
02:05 Bejzbol CLE Indians @ TEX Rangers
02:10 Bejzbol LA Dodgers @ MIL Brewers
02:15 Bejzbol MIN Twins @ KC Royals
03:00 Tenis Jie Cui vs Runhao Hua
03:00 Nogomet Man City v Borussia Dortmund
03:00 Tenis Yan Bai vs Huixin Wang
03:35 Bejzbol SF Giants @ OAK Athletics
03:40 Bejzbol COL Rockies @ ARI Diamondbacks
04:00 Nogomet Atlas v Queretaro
04:05 Bejzbol HOU Astros @ LA Angels
04:05 Bejzbol PIT Pirates @ CIN Reds
04:10 Bejzbol CHI White Sox @ SEA Mariners
04:35 Košarka IND Fever @ LA Sparks
09:00 Nogomet Stallions FC v Kaya FC
10:00 Košarka Hitech Assumption Thonburi vs Mono Vampire Basketball Club
10:00 Tenis Sebastian Ofner v Alexei Popyrin
10:30 Tenis Gonzalo Escobar vs Viktor Galovic
10:30 Tenis Yannick Hanfmann vs Luca Margaroli
11:00 Tenis Alexa Guarachi / Desirae Krawczyk vs Silvia Soler-Espinosa / Sara Sorribes Tormo
11:00 Nogomet Avispa Fukuoka v Tokyo Verdy
11:00 Tenis Giulia G-Monticone vs Fiona Ferro
11:00 Nogomet Kamatamare Sanuki v JEF Utd Chiba
11:00 Nogomet Machida Zelvia v Zweigen Kanazawa
11:00 Tenis Marketa Vondrousova vs Mandy Minella
11:00 Nogomet Matsumoto Y FC v Kyoto Sanga FC
11:00 Nogomet Ventforet Kofu v Roasso Kumamoto
11:00 Nogomet Yokohama FC v FC Gifu
11:30 Tenis Daniel Brands vs Jurij Rodionov
11:30 Tenis Irina-Camelia Begu / Andreea Mitu vs Jaqueline Cristian / Elena Gabriela Ruse
12:00 Tenis Adrian M-Maceiras vs Santiago Giraldo
12:00 Nogomet Bucheon FC 1995 v Gwangju FC
12:00 Nogomet Changchun Yatai v Shandong Luneng
12:00 Nogomet Ehime FC v Fagiano Okayama
12:00 Nogomet FC Anyang v Seoul E-Land FC
12:00 Nogomet Gyeongnam FC v Suwon Bluewings
12:00 Tenis Jakub Paul vs Matteo Donati
12:00 Nogomet Montedio Yamagata v Albirex Niigata
12:00 Nogomet Oita v Tochigi SC
12:00 Nogomet Pohang Steelers v Jeonnam Dragons
12:00 Nogomet Renofa Yamaguchi v Mito Hollyhock
12:00 Nogomet Tokushima Vortis v Omiya Ardija
12:30 Košarka Barangay Ginebra San Miguel vs Rain or Shine Elasto Painters
12:30 Tenis Tereza Mrdeza vs Karolina Muchova
12:45 Nogomet Nakhon Ratchasima v Chainat FC
13:00 Tenis Alize Cornet vs Eugenie Bouchard
13:00 Nogomet Ceres FC v Global FC
13:00 Nogomet Chiangrai Utd v Bangkok United
13:00 Tenis Fabio Fognini vs Fernando Verdasco
13:00 Nogomet FK Luch Minsk v Dinamo Brest
13:00 Nogomet Gangwon FC v Jeju United
13:30 Nogomet Beijing Renhe v Dalian Yifang
13:30 Tenis Ernests Gulbis vs Adrian Bodmer
13:30 Tenis Kevin Krawietz vs Facundo Bagnis
13:30 Nogomet Shanghai SIPG v Guangzhou Evergrande
13:30 Nogomet Tianjin Teda v Chongqing Lifan
14:00 Tenis Anastasija Sevastova vs Polona Hercog
14:00 Nogomet Bangkok Glass FC v Muang Thong United
14:00 Tenis Petra Krejsova / Jesika Maleckova vs Lucie Hradecka / Michaella Krajicek
14:00 Nogomet Port FC v Police Tero FC
14:30 Tenis Alessandro Giannessi vs Thiemo De Bakker
14:30 Tenis Henri Laaksonen vs Richard Gasquet
14:30 Tenis Lara Arruabarrena / Timea Bacsinszky vs Alexandra Panova / Galina Voskoboeva
15:00 Tenis Jurgen Zopp vs Inigo Cervantes
15:00 Tenis Oriol R Batalla vs Kenny de Schepper
15:00 Nogomet Ubon UMT FC v Sukhothai FC
15:00 Tenis Yannick Maden vs Lukas Rosol
15:30 Nogomet Bayern Munich v PSG
15:30 Nogomet FK Gomel v Dnepr Mogilev
15:30 Nogomet Fortuna Dusseldorf v Bristol City/Watford
15:30 Tenis Petra Martic vs Mihaela Buzarnescu
15:30 Nogomet Slask Wroclaw v Cracovia Krakow
16:00 Nogomet Esbjerg v Vendsyssel FF
16:00 Nogomet FC Honka v TPS
16:00 Nogomet Orebro SK v Malmo FF
16:00 Nogomet Ostersunds FK v Trelleborgs FF
16:00 Nogomet Raith v Hearts
16:00 Nogomet RoPS v SJK
16:30 Nogomet ASV Siegendorf v SK Sturm Graz
17:00 Nogomet AFC Hermannstadt v ACS Sepsi
17:00 Nogomet FC Fastav Zlín v Mlada Boleslav
17:00 Nogomet FK Pribram v FK Teplice
17:00 Tenis Mihaela Buzarnescu / Raluca Olaru vs Danka Kovinic / Maryna Zanevska
17:00 Nogomet Slovan Liberec v MFK Karvina
17:30 Nogomet FK Gorodeya v Torpedo Minsk
17:30 Nogomet Valencia v Galatasaray
17:30 Nogomet Wil 1900 v Winterthur
18:00 Nogomet FC Rapperswil-Jona v FC Schaffhausen
18:00 Nogomet Kalmar FF v GIF Sundsvall
18:00 Nogomet Union La Calera v Colo Colo
18:00 Nogomet Wisla Krakow v Arka Gdynia
19:00 Nogomet Basel v St Gallen
19:00 Nogomet Lucerne v Neuchatel Xamax
19:00 Nogomet Marseille v Villarreal
19:00 Nogomet Sparta Prague v Opava
19:05 Bejzbol BAL Orioles @ TOR Blue Jays
19:05 Bejzbol NY Mets @ NY Yankees
19:05 Bejzbol STL Cardinals @ CHI Cubs
19:30 Tenis Sergio Gutierrez-Ferrol vs Carlos Taberner
20:00 Nogomet Aarau v Servette
20:00 Nogomet Astra Giurgiu v FCSB
20:00 Nogomet Deportivo Binacional v Deportivo San Martin
20:00 Nogomet Liverpool Montevideo v Cerro
20:00 Tenis Tim Smyczek vs Ramkumar Ramanathan
20:30 Nogomet Legia Warsaw v Zaglebie Lubin
21:00 Nogomet Deportes Temuco v CD Antofagasta
21:00 Tenis Lorenzo Giustino vs Daniel Elahi Galan
21:00 Nogomet Lyon v Fulham
21:00 Košarka WAS Mystics @ NY Liberty
21:30 Nogomet Aragua v Portuguesa FC
21:30 Nogomet Atlanta United v DC United
21:30 Nogomet Deportivo Santaní v 3 de Febrero
22:00 Tenis Marcel Granollers vs Steve Johnson
22:00 Nogomet Nautico Capibaribe v Juazeirense
22:00 Nogomet Seattle Sounders FC v Vancouver Whitecaps
22:30 Nogomet Ayacucho FC v Unión Comercio
22:30 Nogomet Delfin SC v LDU Quito
23:00 Nogomet Penarol v Racing Club de Montevideo
23:30 Tenis Marcelo Arevalo / Miguel A.R. Varela vs Jonathan Erlich / Artem Sitak
23:30 Nogomet Universidad Catolica v Deportes Iquique
23:45 Nogomet Club General Diaz v Olimpia Asuncion