Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Sportska kladionica

KLADIONICE
ZADNJI REZULTATI
LJESTVICA
Datum Događaj 1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Club Brugge - Royal Antwerp FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Vejle BK - Viborg FF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Esbjerg FB - BK Fremad Amager
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Brabrand IF - Vendsyssel FF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Skive IK - HB Köge
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
FC Roskilde - FC Fredericia
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Thisted FC - Nykobing FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Carrarese Calcio - Arzachena
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Olbia Calcio - Cuneo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Ravenna Calcio - US Albinoleffe
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
AC Renate - FC Südtirol
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
S. B. Elazigspor - Samsunspor
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Eskisehirspor - Erzurum Buyuksehir
1 x 2
 
Košarka
22.10
14:30
Legia Warszawa - BM S. Stal Ostrow Wielkopolski
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Dunakanyar Vac FC - Gyirmot FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
NK Istra 1961 - Slaven Belupo
1 x 2
 
Košarka
22.10
14:30
Landstede Basketball Zwolle - SPM Shoeters Den Bosch
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
FK Skopje - Akademija Pandev
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
FK Rabotnicki Skopje - FK Pelister Bitola
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Shkendija 79 Tetovo - KF Shkupi Skopje
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Mosonmagyarovar - Szeged 2011
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Cegledi VSE - Ujbuda
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:30
Sport Club Dimona - AS Nordia Jerusalem
1 x 2
 
Nogomet
22.10
14:55
AL Shabab - Mirbat SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
MKS Puszcza Niepolomice - Olimpia Grudziadz
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
HNK Hajduk II - NK Radnik Sesvete
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Partizan Belgrad - FK Backa BP
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FC Vitebsk - FC Shakhter Soligorsk
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
VFV Hildesheim - Eintracht Norderstedt
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
TSV 1860 München - Bayern Munich II
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:00
Hvidovre Fighters - Frederikshavn White Hawks
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Asteras Tripolis - Panionios
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Nakhon Ratchasima FC - Ubon Umt Utd
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Thailand Honda FC - Osotspa FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Riga FC - Rigas Futbola Skola
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Zalaegerszegi TE - Soroksar
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Arminia Bielefeld II - TUS Ennepetal
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Bergisch Gladbach - FC Hurth
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
SV Breinig - SSV Merten
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Viktoria Arnoldsweiler - VfL Vichttal
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
TSC Euskirchen - FC Pesch
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Bor. Freialdenhoven - TV Herkenrath
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FSV Erlangen-Bruck - SC Eltersdorf
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Gosk Gabela - FK Zeljeznicar
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
NK Osijek - HNK Hajduk Split
1 x 2
 
Košarka
22.10
15:00
Eisbaren Bremerhaven - Bayern Munich
1 x 2
 
Košarka
22.10
15:00
EWE Baskets Oldenburg - Ratiopharm Ulm
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Casale Calcio - Olginatese
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
AS Varese 1910 - Caronnese
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
US Inveruno - AC Bra
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Chieri 1955 - ASD Varesina Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
ASD Oltrepovoghera - Gozzano
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
USD Grumellese Calcio - AC Lumezzane
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Crema 1908 - Virtus Bergamo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Calcio Lecco - U.s. Bustese Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Darfo Boario - US Pergolettese
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Aurora Pro Patria 1919 - USD Caravaggio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Ciliverghe Mazzano - Trento Calcio 1921
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Legnago - Este
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Porto Tolle - ACD Campodarsego Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FC Calvi Noale - AC Mantova
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Sangiovannivaldarno - Fiorenzuola
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Lentigione Calcio - Vivi Altotevere Sansepolcro
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Tuttocuoio - Sasso Marconi 1924
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Mezzolara - Romagna
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
VF Colligiana - Montevarchi Calcio Aquila
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Villabiagio - Pianese
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FBC Finale - Lavagnese
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Real Forte Querceta - Esperia Viareggio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
US Massese - SSD Unione Sanremo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Ponsacco 1920 Ssd - ASD Seravezza Pozzi Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Sestri Levante - Ligorna 1922
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Olympia Agnonese - Recanatese
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Castelfidardo - Citta DI Campobasso
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Francavilla Calcio 1927 - Aquila
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Vis Pesaro 1898 - Vastese Calcio 1902
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Albalonga - Ostia Mare
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Lupa Roma - Tortoli 1953
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Anziolavinio - Nuova Monterosi
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FC Aprilia - Nuorese Calcio 1930
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Francavilla - Taranto Sport
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
ASC Ebolitana 1925 - Portici 1906
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
A.S.D. Sancataldese Calcio - ASG Nocerina
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Ercolanese 1924 - AS Acireale
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
US Palmese 1912 - Gela Calcio
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:00
Izhstal Izhevsk - Sokol Krasnoyarsk
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
SF Siegen - SC Westfalia 04 Herne
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
TUS Haltern - TSG Sprockhövel
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
SC Paderborn 07 II - SC Hassel
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Rot Weiss Ahlen - FC Schalke 04
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FC Gutersloh - ASC 09 Dortmund
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
TSV Sasel - SC Victoria Hamburg
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Wandsbeker TSV Concordia - FC Teutonia 05
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
VfL Oldenburg - FC Wunstorf
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
TUS Sulingen - TUS Bersenbruck
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
SC Spelle-Venhaus - SVG Gottingen
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
TB Uphusen - Arminia Hannover
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
SV 19 Straelen - VFB Speldorf
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
VfB 03 Hilden - VFB Homberg
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Dinslaken-Hiesfeld - Turu Dusseldorf 1880
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Schwarz-Weiss Essen - Cronenberger SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FC Bocholt 1900 - Sportfreunde Baumberg
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Ratingen SV - SSVG Velbert
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
1. FC Monheim - SC Duesseldorf West
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
FSV Vohwinkel - Spvg Schonnebeck 1910
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
SV Gonsenheim - Idar Oberstein
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Mosta FC - Floriana FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Seregno Calcio - AC Pro Sesto
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Vecomp Verona - Ambrosiana
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Messina - Troina
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:00
HC Ambri Piotta - SC Bern
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Estonia - Denmark
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
AL Nassr FC - Al Salam
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Al Suwaiq - Muscat
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Kalcer Radomlje - NK Jadran
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
NK Kranj - ASK Bravo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
CO Mednine - Stade Tunisien
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Club a Bizertin - Stade Gabesien
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:00
Stand United FC - Young Africans
1 x 2
 
Košarka
22.10
15:00
Sparta&k Region - Vidnoje - UMMC Jekaterinburg
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:00
SCL Tigers Langenau - HC Fribourg Gotteron
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:00
EHC Kloten Flyers - EV Zug
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Arka Gdynia 1929 - Jagiellonia Bialystok
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Glasgow Rangers - Motherwell FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Kayserispor - Torku Konyaspor
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
CSKA Moscow - Zenit St. Petersburg
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
FK Varnsdorf - Fotbal Frydek Mistek
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
FC Graffin Vlasim - Mas Taborsko
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
SV Horn - FC Admira Wacker Mödling II
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
FC Brünninghausen - Hammer SPVG
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Maroc Bergheim - Wesseling-Urfeld
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Hennef 05 - VFL Alfter
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Baroka FC - Bidvest Wits FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Chippa United - Cape Town City FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
SK Sokol Brozany - AFK Chrudim
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Stechovice - FK Litomerice
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
SK Benatky Nad Jizerou - Domazlice
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
DSC 99 Düsseldorf - VFR Krefeld-Fischeln
1 x 2
 
Košarka
22.10
15:30
Bourges Basket - Basket Landes
1 x 2
 
Košarka
22.10
15:30
Basket Lattes Montpellier - Reze Basket 44
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
Jomo Cosmos FC - Real Kings FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
15:30
University of Pretoria FC - Black Leopards FC
1 x 2
 
Košarka
22.10
15:30
Wisla Krakow - Basket Gdynia
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:45
Rapperswil Jona Lakers - HC Lugano
1 x 2
 
Košarka
22.10
15:45
Ao Dafni Agiou Dimitriou - Athinaikos
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Kfco Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
FC Helsingor - Bröndby IF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
FC Wohlen - FC Wil 1900
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Benfica Lisbon B - CF Uniao
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
FC Illichivec Mariupol - FC Zorya Lugansk
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
SPG Pasching/LASK Juniors - SC Kalsdorf
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
BC Nokia - Lapuan Korikobrat
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Gravina - Nardo Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Racing Athletique - Chabab Atlas Khenifra
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Pumas - Monterrey U20
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Veracruz Tiburones Rojos - Chivas Guadalajara
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Buran Voronezh - Gornyak Uchaly
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
HK Ryazan - Yuzhny Ural Orsk
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Leksands IF - IK Oskarshamn
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Leki Hockey - Ketterä
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
Union Hainaut Basket - USO Mondeville
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
Starwings Basket - Swiss Central Basket
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
Neptunas Klaipeda - BC Alytaus Dzukija
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
FC Rm Hamm Benfica - FC Victoria Rosport
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
US Mondorf-Les-bains - Racing FC Union Luxembourg
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Differdange FC 03 - UNA Strassen
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Jeunesse Esch - Progres Niedercorn
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
FC Rodange 91 - US Hostert
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
F91 Dudelange - CS Fola Esch
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
US Esch - CS Petange
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Znicz Pruszkow - CWKS Resovia Rzeszow
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
SAO Martinho - Mirandela
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
SC Coimbroes - Amarante FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Pedras Rubras - AD Sanjoanense
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
SC Espinho - SC Salgueiros
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Cfc-Cf Canelas 2010 - Gondomar SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Sportivo de Loures - SCU Torreense
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Gafanha - Anadia FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Uniao de Leiria - Sertanense FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Vilafranquense - Electrico FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Casa Pia Atletico - Almansilense
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Strogino - Zenit Penza
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Östersunds IK - SK Lejon
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Asplöven HC - Tegs SK
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Örnsköldsviks SK - Team Kiruna
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Kalix HF - Vännäs HC
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Helsingborgs HC - Tyringe Sos
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Nybro IF - Grästorps IK
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
HA 74 Savsjo - Halmstad Hammers
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Forshaga IF - Surahammar
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
IFK Arboga - Enköpings SK HK
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Lindlövens IF - Mariestads Bois
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
IFK Kumla - Koping HC
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Grums IK - VIK Västeras HK
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Wings HC - Huddinge IK
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hudiksvalls HC - Sollentuna HC
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hammarby Hockey IF - IF Vallentuna BK
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hanvikens SK - Valbo AIF
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Nacka HK - Visby-Roma HK
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Väsby IK - Gripen HC Nykoping
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
Enosis Neon Paralimni - AEK Larnaca
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
SBS Ostrava - Valosun KP Brno
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
EHC Visp - HC Davos
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
EHC Olten - EHC Biel
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:15
FC Vereya - FK Septemvri Sofia
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:15
Al Nahda - Dhofar
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:20
Žalgiris Kaunas - KK Prienai
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
US Gavorrano - Lucchese Libertas
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
AS Livorno - Giana Erminio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
AC Monza Brianz 1912 - AC Arezzo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
AC Feralpi Salo - AS Gubbio 1910
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
Pro Piacenza - AC Prato
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
FK Gabala - FK Karabakh Agdam
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
CD Artistico Navalcarnero - Deportivo La Coruna B
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
CD Carinena - CA Monzon
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
America - Mushuc Runa
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:30
EK Zell am See - EHC Lustenau
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
AD Camacha - SC Freamunde
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Viktoria Pilsen - FC Zbrojovka Brno
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
AFC Astra Giurgiu - CS Voluntari
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
1. FC Tatran Presov - MSK Zilina
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Santiago Wanderers - Everton de Vina del Mar
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
FC Porto B - Varzim SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CD Santa Clara - Vitoria Guimaraes B
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Zaglebie Sosnowiec SA - OKS Stomil Olsztyn
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Boluspor - Balikesirspor
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
TSV Alemannia Aachen - Rot-Weiss Essen
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Gimnastica Segoviana - CF Rayo Majadahonda
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Pontevedra CF - FC Coruxo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Cerceda - CD Toledo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
SD Gernika - Caudal Deportivo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CD Izarra - Athletic Bilbao B
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Racing Santander - Barakaldo CF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CF Badalona - Atletico Saguntino
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
UE Olot - UE Llagostera
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CE Sabadell - Ontinyent CF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
FK Liepaja - FK Ventspils
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Bekescsabai Elore SE - Szolnoki Mav FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Soproni VSE - MTK Budapest FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
FC Gyori Eto - Kazincbaricika SC
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Lillehammer IK - Kongsvinger IL
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Frisk/Asker - Storhamar Dragons
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Manglerud/Star - Valerenga IF
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Allianz Swans Gmunden - REDWELL GUNNERS OBERWART
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
BK Sluneta USTI Nad Labem - BK Lions Jindrichuv Hradec
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CD Ferriolense - Ibiza San Rafel
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Real Murcia B - Atletico Pulpileno
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CD Diocesano - UD Montijo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Club Siero - Real Oviedo B
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Marino Luanco - Valdesoto CF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CF Villarreal C - CD Olimpic de Xativa
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CD Bunol - CF La Nucia
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Tropezon - Laredo Heat
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
SD Almazan - Unionistas CF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
CF Salmantino - Real Avila CF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Atletico Bembibre - CD Virgen Del Camino
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Castro FC - CF Vimenor
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Eispiraten Crimmitschau - Wölfe Freiburg
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Dresdner Eislöwen - SC Bietigheim/Bissingen
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Al-Muharraq SC - East Riffa
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Al Hidd - Qalali
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Palma Air Europa - Amics Castello
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Slovenia - Kazakhstan
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
PGE Gks Belchatow - MKS Kluczbork
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Csakvari TK - Budaorsi SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
BGSZ Siofok - Nyiregyhaza Spartacus FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Olympiakos Nicosia FC - Ermis Aradippou FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Bechem United - Accra Great Olympics
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
MLP Academics Heidelberg - Hamburg Towers
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Techmania Battipaglia - Fila San Martino Di Lupari
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Latvijas Universitate - BK Jekabpils
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Sleza Wroclaw - CCC Polkowice
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Kara Trutnov - BK Czech Coal Aldast Strakonice
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Orlik Opole - KS Stoczniowiec Gdansk
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:05
KK Skrljevo - Vros Darda
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:15
Platanias FC - Larissa
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:15
GS Apollon Smyrnis - Skoda Xanthi FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:15
Sliema Wanderers FC - Hibernians FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:15
Oman FC - Fanja
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:30
Fraport Skyliners Frankfurt - Medi Bayreuth
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:30
Bergantinos CF - UD Somozas
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:30
Crevillente Deportivo - Novelda
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:30
HDD Olimpija Ljubljana - EC S.feldkirch
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:30
FC Sevilla C - Cabecense
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:30
HC Ajoie - ZSC Lions
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:45
GKS Katowice - Ruch Chorzow
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:45
Santa Amalia - Olivenza CF
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:50
Vienna Capitals II - DAB Docler
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
RSC Anderlecht - KRC Genk
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Wisla Krakow SA - Legia Warsaw
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
FC Fastav Zlin - FK Mlada Boleslav
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
FC Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
FC Copenhagen - AGF Aarhus
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
CF Talavera de la Reina - Real Valladolid B
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
UD Logrones - SD Leioa
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Real Sociedad B - CD Tudelano
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Lleida Esportiu - UD Cornella
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Valencia CF Mestalla - CD Ebro
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
CD San Fernando - Real Murcia CF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
CD el Ejido 2012 - UD Extremadura
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
CF Villanovense - Real Balompedica Linense
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Merida UD - Lorca Deportiva CF
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
AZS Koszalin - Trefl Sopot
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Hapoel Ashkelon - Maccabi Petach Tikva
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
OCK Olympique de Khouribga - OCS Olympique de Safi
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Espeleno Atletico - Puente Genil
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Los Barrios - CD Gerena
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
CD Castellon - Levante B
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:00
Kassel Huskies - Tölzer Löwen
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Universo Treviso - Pallacanestro 2.015 Forli
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Poderosa Pallacanestro Montegranaro - Tezenis Verona
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Fortitudo Bologna - Pallacanestro Orzinuovi
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Acmar Ravenna - Aget Imola
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Dinamica Mantova - Naturhouse Ferrera
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Fileni BPA Jesi - Assigeco Banca Popolare di Lodi
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Pall. Roseto 1946 - Amici Pallacanestro Udinese
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
FC Barcelona Lassa II - Quesos Cerrato Palencia
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Saenz Horeca Araberri Basket - ICL Basquet Manresa
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Iraurgi Saski Baloia - Prat Joventut
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Al Mdeebe - Al Arouba
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Saham - Sohar
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:00
Apollon Limassol FC - Aris Limassol FC
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Glasgow Rocks - Manchester Giants
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Lighthouse Trapani - Virtus Roma
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Legnano Knights - Angelico Biella
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Remer Treviglio - Novipiu Casale Monferrato
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Eurobasket Roma - Basket Scafati
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
AB Latina - Cagliari Dinamo Academy
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Reggio Calabria - NPC Rieti
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
KK Split Co - Hermes Analitica Zagreb
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:00
Sheffield Steelers - Belfast Giants
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:00
Ferencvaros-ESMTK - MAC Budapest
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Familia Basket Schio - Pallacanestro Torino
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Gesam Gas Lucca - Pallacanestro Vigarano
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Passalacqua Trasporti Ragusa - Dike Napoli
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Reyer Venezia - OMC Cignoli Broni
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Widzew Lodz - Energa Torun
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Jaszberenyi Kosarlabda SE - Zalakeramia-Zte KK
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Slovanka MB - Basketball Nymburk
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:00
MMKS Podhale Nowy Targ - Akuna Naprzod Janow
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:00
JKH GKS Jastrzebie - GKS Katowice
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Faros Keratsiniou - AEO Proteas Voulas
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
Galatasaray - Fenerbahce
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
FC Vitosha Bistritsa - Beroe Stara Zagora
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
Pordenone - A.c. Mestre
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
AC Reggiana 1919 - Unione Sportiva Fermana
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
Santarcangelo Calcio - Teramo Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
Liga Dep Universitaria Quito - Delfin SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
Independiente Jose Teran - Fuerza Amarilla S.c.
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
FC Dynamo Kiev - FC Shakhtar Donetsk
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:30
Club Deportivo Eldense - CF Torre Levante
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:30
EC Bad Nauheim - Lowen Frankfurt
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:30
EHC Bayreuth - Lausitzer Füchse
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:30
SC Riessersee - Heilbronner EC
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:30
Rapaces de Gap - Chamonix-Morzine HC
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:30
Cheshire Phoenix - London Lions
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:30
Ujpest Budapest - Fehervari Titanok
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
AD Grecia - Universidad de Costa Rica
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Deportivo Saprissa - Limon FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
FK Red Star Belgrade - FK Mladost Lucani
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
UNAM Pumas - CF Monterrey
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Universidad de Guadalajara - Estudiantes De Altamira
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Al-Ahly Cairo - Etoile Sportive Sahel
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
El Nacional Quito - Barcelona Guayaquil
1 x 2
 
Košarka
22.10
19:00
Bnei Herzelia - Hapoel Holon
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Deportivo Sanarate - CSD Xelaju MC
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Guildford Flames - Manchester Storm
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Edinburgh Capitals - Milton Keynes Lightning
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Cardiff Devils - Nottingham Panthers
1 x 2
 
Košarka
22.10
19:00
Correcaminos UAT Victoria - Mineros
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:15
Bnei Sakhnin FC - Hapoel Haifa
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:30
Olympiacos Piraeus - PAOK Thessaloniki
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:30
G. Camaqua FC - SC 12 Horas
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:30
Ser Caxias - Torino FC Brasil
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:30
Antigua Gfc - Deportivo Guastatoya
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:30
Fife Flyers - Braehead Clan
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:30
Dundee Stars - Coventry Blaze
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:45
Steaua Bucuresti - ACS Poli Timisoara
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:00
SV Zulte Waregem - KV RS Waasland Beveren
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:00
Portuguesa SP - Desportivo Brasil Sp
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:00
CD Marquense - CSD Municipal
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:00
Club Africain - Supersport United FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:00
Asec Mimosas - WAC D´Adjame
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:30
Universidad de Concepción - CD O`Higgins
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:30
Alessandria Calcio - Pisa Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:30
Viterbese - Robur Siena
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:30
Deportes Valdivia - Deportes Union La Calera
1 x 2
 
Nogomet
22.10
20:45
Deportivo Cuenca - CSD Macara
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Atletico Paranaense - Sport Recife PE
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Gremio RS - Palmeiras SP
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Cruzeiro MG - Atletico Belo Horizonte MG
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Sao Paulo SP - Flamengo RJ
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Santos SP - Atletico GO
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
EC Bahia BA - Vitoria BA
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Club Bamin Real Potosi - Oriente Petrolero
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Jorge Wilstermann - Universitario de Sucre
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Aimore RS - Sao Jose RS
1 x 2
 
Hokej
22.10
21:00
Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack
1 x 2
 
Hokej
22.10
21:05
Providence Bruins - St. John's IceCaps
1 x 2
 
Hokej
22.10
21:05
Springfield Thunderbirds - Binghamton Senators
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
DVO Anzoategui - Atletico Venezuela
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Caracas FC - Deportivo Lara
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Aragua FC - Trujillanos FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Estudiantes de Merida FC - Deportivo Jbl Del Zulia
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Metropolitanos FC - Monagas SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Mineros De Guayana - DVO Tachira
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Zamora FC - Carabobo FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Portuguesa FC - Dep. La Guaira
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Zulia FC - Atletico Socopo
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:00
AD Carmelita - Municipal Perez Zeledon
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:00
CD Cobreloa Calama - Dep. Magallanes
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:00
Coban Imperial - CD Suchitepequez
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:00
Juticalpa FC - CD Platense
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:00
CD Real Sociedad - CD Vida
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:00
Atlético FC - Barranquilla FC
1 x 2
 
Hokej
22.10
22:00
San Antonio Rampage - Texas Stars
1 x 2
 
Hokej
22.10
22:00
Toronto Marlies - Charlotte Checkers
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:15
Jaguares de Córdoba - Deportivo Cali
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:30
Portmore United - Humble Lions FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:30
Montego Bay United - Sandals South Coast FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:30
Cavaliers FC - Tivoli Gardens
1 x 2
 
Nogomet
22.10
22:30
Cucuta Deportivo - Leones FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
Curico Unido - Union Espanola
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
Ponte Preta SP - Avai SC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
Chapecoense SC - Fluminense RJ
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
Cobresal - Deportes La Serena
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
Club Sport Emelec - CD Universidad Catolica
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
CD River Plate Ecuador - Clan Juvenil
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
Sol de America - Sportivo Trinidense
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:00
CD Fas - CD Aguila
1 x 2
 
Hokej
22.10
23:00
Rockford Icehogs - Hershey Bears
1 x 2
 
Hokej
22.10
23:00
Cleveland Monsters - San Jose Barracuda
1 x 2
 
Hokej
22.10
23:00
Chicago Wolves - Tucson Roadrunners
1 x 2
 
Košarka
22.10
23:00
Fuerza Regia de Monterrey - Panteras de Aguascalientes
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:15
San Jose Oruro - The Strongest
1 x 2
 
Nogomet
22.10
23:30
Coquimbo Unido - Puerto Montt
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:30
Košarka / Francuska - Prva liga
Pau Lacq Orthez - Asvel Lyon-Villeurbanne
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Košarka / Italija - Prva liga
Torino Auxilium - Victoria Libertas Pesaro
1 x 2
 
Košarka
22.10
17:00
Košarka / Italija - Prva liga
Grissin Bon Reggio Emilia - Upea Capo D Orlando
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:15
Košarka / Italija - Prva liga
EA7-Emporio Armani Milano - Enel Brindisi
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:15
Košarka / Italija - Prva liga
Pallacanestro Cantu - Aquila Basket Trento
1 x 2
 
Košarka
22.10
20:45
Košarka / Italija - Prva liga
Granarolo Bologna - Dinamo Banco Di Sardegna Sassari
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
Košarka / Grčka - Prva liga
Gymnastikos Larisas Faros - Panathinaikos
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Košarka / Španjolska - ACB liga
UCAM Murcia - Valencia Basket
1 x 2
 
Košarka
22.10
18:00
Košarka / Španjolska - ACB liga
Real Madrid - Unicaja Malaga
1 x 2
 
Košarka
22.10
14:15
Košarka / Turčija - Prva liga (TBL)
Fenerbahce Ulker - Royal Hali GBB
1 x 2
 
Košarka
22.10
16:00
Košarka / Turčija - Prva liga (TBL)
Trabzonspor Basketbol - Buyuksehir Belediyesi
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hokej / Rusija - KHL
HC Sochi - Lada Togliatti
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hokej / Rusija - KHL
AK Bars Kazan - Mettallurg Magnitogorsk
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hokej / Rusija - KHL
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:30
Hokej / Austrijska liga - EBEL
EC Graz 99ers - KAC Klagenfurt
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:30
Hokej / Austrijska liga - EBEL
EC VSV - EV Vienna Capitals
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:45
Hokej / Austrijska liga - EBEL
HC TWK Innsbruck Die Haie - RB Salzburg
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:45
Hokej / Austrijska liga - EBEL
Sapa Fehervar AV19 - EHC Black Wings Linz
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:00
Hokej / Češka 1. liga
PSG Zlin - HC Liberec
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:20
Hokej / Češka 1. liga
HC Ocelari Trinec - HC Dukla Jihlava
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:30
Hokej / Češka 1. liga
HC Chomutov - HC Pardubice
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Hokej / Češka 1. liga
HC Olomouc - HC Pilsen
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Hokej / Češka 1. liga
Mountfield HK - HC Litvinov
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:30
Hokej / Češka 1. liga
HC Mlada Boleslav - HC Kometa Brno
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:30
Hokej / Njemačka - DEL
Straubing Tigers - Augsburger Panther
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:30
Hokej / Njemačka - DEL
Schwenninger Wild Wings - Iserlohn Roosters
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Hokej / Njemačka - DEL
Eisbären Berlin - Red Bull Munich
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Njemačka - DEL
Düsseldorfer EG - T. S. Ice Tigers
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Njemačka - DEL
ERC Ingolstadt - Krefeld Pinguine
1 x 2
 
Hokej
22.10
15:00
Hokej / Slovaška prva liga
Liptovsky Mikulas - HC 07 Detva
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hokej / Slovaška prva liga
HKM Nitra - Dukla Trencin
1 x 2
 
Hokej
22.10
16:00
Hokej / Slovaška prva liga
HC 05 Banska Bystrica - Nove Zamky
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Hokej / Slovaška prva liga
HK SKP Poprad - HKM Zvolen
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:00
Hokej / Slovaška prva liga
Mshk Zilina - HC Kosice
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:20
Tenis / ATP
Mirnyi M / Oswald P - Dzumhur D / Sancic A
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:20
Tenis / ATP
Fabbiano, Thomas - Novak, Dennis
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:20
Tenis / ATP
Gojowczyk, Peter - Mahut, Nicolas
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ATP
Dimitrov, Grigor - Del Potro, Juan Martin
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:20
Tenis / ATP
Pella, Guido - Lacko, Lukas
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:15
Tenis / ATP
Schwartzman, Diego Sebastian - Tsonga, Jo-Wilfried
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:30
Tenis / ITF muški
Brouwer, Gijs - Sels, Jelle
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:00
Tenis / ITF muški
Adams H / Vinsant S - Johnson H / Johnson Y
1 x 2
 
Tenis
22.10
20:30
Tenis / ITF muški
Zhu, Evan - Wolf, Jeffrey John
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:10
Tenis / ITF žene
Bencheikh L / Mansouri Y - Eklund M N / Steur J M J
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:30
Tenis / ITF žene
Jorovic, Ivana - Albie, Audrey
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ITF žene
Hercog, Polona - Zarazua, Renata
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ITF žene
Cengiz B / Swan K - Laine E / Rompies J
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ITF žene
Vanlangendonck, Eliessa - Anil, Cemre
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:30
Tenis / ITF žene
Piter, Katarzyna - Muchova, Karolina
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:00
Tenis / ITF žene
Pribylova, Anastasia - Samir, Sandra
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:00
Tenis / ITF žene
Eikeri, Ulrikke - Marand, Sanaz
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:00
Tenis / ITF žene
Mulville, Allison - Whoriskey, Caitlin
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:00
Tenis / ITF žene
Rodgers, Amanda - Kurata, Nathaly
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:00
Tenis / ITF žene
Turati, Bianca - Kratzer, Ashley
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:20
Tenis / ITF žene
Lister, Cornelia - Zaja, Anna
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:30
Tenis / ITF žene
Kiick, Allie - Simmonds, Chanel
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:30
Tenis / ITF žene
Mueller, Alexandra - Santamaria, Sabrina
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:30
Tenis / ITF žene
Rubanov, Rebecca - Bolsova Zadoinov, Aliona
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:30
Tenis / ITF žene
Wozniak, Aleksandra - Christofi, Eleni
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:00
Tenis / ITF žene
Townsend, Taylor - Bonaventure, Ysaline
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:00
Tenis / ITF žene
Guillermo, Lorraine M - Paigina, Marta
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:00
Tenis / ITF žene
Komardina, Anastasiya - Chang, Hanna
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:00
Tenis / ITF žene
Li, Ann - Crawford, Samantha
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:00
Tenis / ITF žene
Uzcategui, Aymet - McAdoo, Rasheeda
1 x 2
 
Tenis
22.10
20:30
Tenis / ITF žene
Arconada, Usue Maitane - Zlochova, Zuzana
1 x 2
 
Tenis
22.10
20:30
Tenis / ITF žene
Goncalves, Paula Cristina - Chang, Sophie
1 x 2
 
Tenis
22.10
20:30
Tenis / ITF žene
Kingsley, Raveena - Pegula, Jessica
1 x 2
 
Tenis
22.10
20:30
Tenis / ITF žene
Weinhold, Ashley - Boren, Brynn
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:15
Tenis / ATP Tour
Marchenko, Illya - Echargui, Moez
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:25
Tenis / ATP Tour
Jouan, Romain - Horansky, Filip
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:50
Tenis / ATP Tour
Arends, Sander - Mina, Gianni
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:55
Tenis / ATP Tour
Arnaboldi, Andrea - Sieber, Marc
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ATP Tour
Sonego, Lorenzo - Hanfmann, Yannick
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:00
Tenis / ATP Tour
Agamenone, Franco - Quiroz, Roberto
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:00
Tenis / ATP Tour
Rola, Blaz - Arguello, Facundo
1 x 2
 
Tenis
22.10
21:00
Tenis / ATP Tour
Klein B / Salisbury J - Hach Verdugo H / Novikov D
1 x 2
 
Tenis
22.10
22:35
Tenis / ATP Tour
Kozlov, Stefan - Broady, Liam
1 x 2
 
Nogomet
23.10
00:00
Santos de Guapiles - CS Cartagines
1 x 2
 
Nogomet
23.10
00:00
Santa Tecla FC - CD Audaz
1 x 2
 
Nogomet
23.10
00:00
CD Olimpia - Real CD Espana
1 x 2
 
Košarka
23.10
00:00
Toros de Nuevo Laredo - Santos De San Luis
1 x 2
 
Nogomet
23.10
00:15
Millonarios FC - Once Caldas S. A.
1 x 2
 
Nogomet
23.10
00:30
Alianza Petrolera - Tigres FC
1 x 2
 
Nogomet
23.10
01:00
Isidro Metapan - Alianza FC
1 x 2
 
Nogomet
23.10
01:10
Olimpia Asuncion - Club Sportivo Luqueno
1 x 2
 
Nogomet
23.10
01:30
Universidad de Chile - Palestino
1 x 2
 
Nogomet
23.10
01:30
Sport Boys Warnes - Club Petrolero
1 x 2
 
Nogomet
23.10
02:15
Tiburones Rojos de Veracruz - Guadalajara Chivas
1 x 2
 
Nogomet
23.10
02:30
Aguilas Pereira - Deportivo Pasto
1 x 2
 
Nogomet
23.10
05:35
Hawkes Bay United - Wellington Phoenix FC
1 x 2
 
Nogomet
23.10
11:00
Lokomotiv Moscow - FK Krasnodar
1 x 2
 
Nogomet
23.10
17:00
FC Dnepr Mogilev - BATE Borisov
1 x 2
 
Nogomet
23.10
17:30
Torpedo Zhodino - FC Minsk
1 x 2
 
Hokej
23.10
17:30
HK Sarov - Kazzink-Torpedo
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:00
Wisla Plock SA - Slask Wroclaw
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:00
Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon - Maccabi Herzliya
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:00
Hapoel Katamon Jerusalem - Ironi Nesher
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:00
Hapoel Nazrat Elit - Beitar Tel Aviv Ramla
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:00
Dizel Penza - Saryarka
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
FC Lokomotiv Moscow - FK Krasnodar
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
AEK Athens FC - Atromitos Athens
1 x 2
 
Nogomet
23.10
19:00
Besiktas JK - Istanbul BBSK
1 x 2
 
Nogomet
23.10
19:00
Randers FC - Aalborg BK
1 x 2
 
Košarka
23.10
19:00
Asseco Prokom Gdynia - Wikana Start Lublin
1 x 2
 
Košarka
23.10
19:00
BSC Raiffeisen Panthers Furstenfeld - BK Dukes Klosterneuburg
1 x 2
 
Nogomet
23.10
19:00
FC Nottingen - Karlsruher SC II
1 x 2
 
Nogomet
23.10
19:45
FC Botosani - Dinamo Bucharest
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:00
FC Aarau - FC Winterthur
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:00
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:15
RW Oberhausen - Bonner SC
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:30
Union Saint-Gilloise - FC Tubize
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:30
Vicenza Calcio - Triestina Calcio
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:45
US Pontedera - AC Pistoiese
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:45
Trapani Calcio - US Catanzaro
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:45
FC Linfield - Crusaders Belfast
1 x 2
 
Nogomet
23.10
21:00
Finn Harps FC - Drogheda United FC
1 x 2
 
Nogomet
23.10
23:00
Deportivo Capiata - Guarani Asuncion
1 x 2
 
Nogomet
23.10
23:00
Godoy Cruz A.T. - Club Atletico Rosario Central
1 x 2
 
Košarka
23.10
20:45
Košarka / Francuska - Prva liga
Antibes Sharks - Le Mans Basket
1 x 2
 
Košarka
23.10
20:45
Košarka / Italija - Prva liga
Centrale Latte BS - Cimberio Varese
1 x 2
 
Košarka
23.10
18:00
Košarka / Turčija - Prva liga (TBL)
Olin Edirne - Efes Anadolu Istanbul
1 x 2
 
Hokej
23.10
01:00
Hokej / SAD - NHL
Detroit Red Wings - Vancouver Canucks
1 x 2
 
Hokej
23.10
13:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok
1 x 2
 
Hokej
23.10
17:30
Hokej / Rusija - KHL
Jokerit Helsinki - Lokomotiv Yaroslavl
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:00
Hokej / Rusija - KHL
Torpedo N. Novgorod - HK Avangard Omsk
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:00
Hokej / Rusija - KHL
Severstal Cherepovec - HC Yugra Khanty-Mansiysk
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Vityaz Podolsk - HK Dinamo Minsk
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
CSKA Moscow - SKA St. Petersburg
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
Spartak Moskau - HC Barys Astana
1 x 2
 
Hokej
23.10
19:00
Hokej / Rusija - KHL
Slovan Bratislava - HC Dynamo Moscow
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Chiudinelli, Marco - Haase, Robin
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Bedene, Aljaz - Sock, Jack
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Dolgopolov, Alexandr - Harrison, Ryan
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Zverev, Mischa - Mayer, Leonardo
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Coric, Borna - Laaksonen, Henri
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Verdasco, Fernando - Cilic, Marin
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Federer, Roger - Tiafoe, Francis
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Paire, Benoit - Johnson, Steve
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Sugita, Yuichi - Shapovalov, Denis
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Bemelmans, Ruben - Mannarino, Adrian
1 x 2
 
Tenis
23.10
10:00
Tenis / ATP
Chung, Hyeon - Lorenzi, Paolo
1 x 2
 
Tenis