Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Sportska kladionica

KLADIONICE
POSLEDNJI REZULTATI
LJESTVICA
Datum Događaj 1 x 2
 
Hokej
18.12
09:00
Tyumenskiy Legion - Reaktor Nizhnekamsk
1 x 2
 
Nogomet
18.12
09:30
Aizawl FC - Lajong SC
1 x 2
 
Nogomet
18.12
10:30
Kenkre FC - Maharashtra State Police
1 x 2
 
Košarka
18.12
11:00
Earthfriends Tokyo Z - Rizing Fukuoka BB
1 x 2
 
Košarka
18.12
11:00
Bucheon Keb–hana Bank - Incheon Shinhan Bank S-Birds
1 x 2
 
Nogomet
18.12
11:00
Elaziz Belediyespor - Kizilcabolukspor
1 x 2
 
Nogomet
18.12
11:15
Khouneh Be Khouneh - Gostaresh Foolad FC
1 x 2
 
Nogomet
18.12
11:30
Goeztepe AS - Torku Konyaspor
1 x 2
 
Nogomet
18.12
11:30
Fenerbahce - Kardemir Karabukspor
1 x 2
 
Nogomet
18.12
13:00
Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Om El Fahem
1 x 2
 
Hokej
18.12
13:00
Metallurg Novokuznetsk - Molot-Prikamje Perm
1 x 2
 
Hokej
18.12
13:00
Stalnye Lisy - Belye Medvedi
1 x 2
 
Hokej
18.12
13:00
Avto Yekaterinburg - Ladja Togliatti
1 x 2
 
Nogomet
18.12
13:30
Reading FC - Southampton FC
1 x 2
 
Nogomet
18.12
13:45
Esteghlal Tehran - Iran Javan Bushehr
1 x 2
 
Hokej
18.12
14:30
Zauralye Kurgan - Bars Kazan
1 x 2
 
Hokej
18.12
14:30
Tolpar UFA - Irbis Kazan
1 x 2
 
Hokej
18.12
15:00
Rubin Tyumen - CSK VVS Samara
1 x 2
 
Hokej
18.12
15:00
Mamonty Yugry K. M. - Sputnik Almetievsk
1 x 2
 
Hokej
18.12
15:00
Sarmaty Orenburg - Omskie Yastreby
1 x 2
 
Hokej
18.12
15:00
Chaika Nizhny Nov. - Krasnaya Armiya
1 x 2
 
Nogomet
18.12
15:00
Heart of Midlothian - Ross County
1 x 2
 
Hokej
18.12
15:30
Izhstal Izhevsk - Khimik Voskresensk
1 x 2
 
Nogomet
18.12
15:30
Minerva FC - Indian Arrows
1 x 2
 
Nogomet
18.12
16:00
CS Voluntari - Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
1 x 2
 
Nogomet
18.12
16:00
Adanaspor - Istanbulspor AS
1 x 2
 
Nogomet
18.12
16:00
Al Nasr Cairo - Al Masry Club
1 x 2
 
Nogomet
18.12
16:00
Wydad AC Casablanca - Ittihad Tanger
1 x 2
 
Hokej
18.12
16:30
Neftyanik Almetyevsk - Zvezda Chekhov
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:00
Mytishchinskie A. - HK MVD
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:00
Neman Grodno - HK Gomel
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:00
HK Mogilev - HK Lida
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:30
HC Motor Ceske Budejovice - HK Jestrabi Prostejov
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:30
HC Benatky Nad Jizerou - HC Karlovy Vary
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:30
MHK Krylia Sovetov - Spartak Moskow
1 x 2
 
Košarka
18.12
17:30
Levski Sofia - Cherno More IG
1 x 2
 
Košarka
18.12
17:30
Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod
1 x 2
 
Nogomet
18.12
18:00
Fenerbahce - Kardemir Karabük
1 x 2
 
Nogomet
18.12
18:00
Goztepespor - Torku Konyaspor
1 x 2
 
Nogomet
18.12
18:00
KS Gornik Zabrze - KS Cracovia
1 x 2
 
Nogomet
18.12
18:00
Alki Oroklinis - Pafos FC
1 x 2
 
Nogomet
18.12
18:00
Hapoel Hadera - Hapoel Marmorek
1 x 2
 
Hokej
18.12
18:00
HC Kladno - HC Slovan Ustecti Lvi
1 x 2
 
Hokej
18.12
18:00
HC Zubr Prerov - HC Horacka Slavia Trebic
1 x 2
 
Hokej
18.12
18:00
HC AZ Havirov 2010 - SK Kadan
1 x 2
 
Košarka
18.12
18:00
BC Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes
1 x 2
 
Košarka
18.12
18:00
JBC Mmcite Brno - BK Sluneta USTI Nad Labem
1 x 2
 
Košarka
18.12
18:00
Korvpalliklubi Parnu - Tyco Rapla
1 x 2
 
Košarka
18.12
18:00
Tu/Rock - TTU Korvpalliklubi
1 x 2
 
Nogomet
18.12
18:30
Levadiakos FC - Panionios
1 x 2
 
Nogomet
18.12
18:30
El Daklyeh - Enppi Club
1 x 2
 
Košarka
18.12
18:45
Galil Gilboa - Maccabi B Haifa
1 x 2
 
Nogomet
18.12
19:00
ACS Poli Timisoara - Dinamo Bucharest
1 x 2
 
Košarka
18.12
19:00
BK Dukes Klosterneuburg - BSC Raiffeisen Panthers Furstenfeld
1 x 2
 
Hokej
18.12
19:00
IF Troja/Ljungby - BIK Karlskoga
1 x 2
 
Hokej
18.12
19:00
IF Björklöven - Leksands IF
1 x 2
 
Hokej
18.12
19:00
Modo Hockey - Västervik
1 x 2
 
Košarka
18.12
19:00
Bnei Herzelia - Maccabi Rishon Lezion
1 x 2
 
Nogomet
18.12
19:00
Gzira United FC - Lija Athletic
1 x 2
 
Nogomet
18.12
19:30
Sporting Lokeren - RSC Anderlecht
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
1 x 2
 
Hokej
18.12
20:00
Ujpest Budapest - Miskolci JJSE
1 x 2
 
Košarka
18.12
20:00
KK Zadar - GKK Sibenik
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
FC Everton - West Ham Utd
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
Manchester United - Leicester City
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
Brighton & Hove Albion - Norwich City
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
West Bromwich Albion - Aston Villa
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
Wolverhampton Wanderers - Blackburn Rovers
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
Newcastle Utd - Stoke City
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:00
Jong Ajax Amsterdam - FC Den Bosch
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:45
AS Livorno - Piacenza Calcio
1 x 2
 
Nogomet
18.12
20:45
Dorchester Town - Farnborough Town FC
1 x 2
 
Košarka
18.12
20:45
Košarka / Francuska - Prva liga
Boulazac Basket - Pau Lacq Orthez
1 x 2
 
Hokej
18.12
10:30
Hokej / Rusija - KHL
Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk
1 x 2
 
Hokej
18.12
12:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Red Star Kunlun - HC Dinamo Riga
1 x 2
 
Hokej
18.12
14:00
Hokej / Rusija - KHL
HK Avangard Omsk - HC Yugra Khanty-Mansiysk
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:00
Hokej / Rusija - KHL
AK Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:30
Hokej / Rusija - KHL
Jokerit Helsinki - Lada Togliatti
1 x 2
 
Hokej
18.12
17:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk
1 x 2
 
Hokej
18.12
19:00
Hokej / Rusija - KHL
Slovan Bratislava - HC Barys Astana
1 x 2
 
Hokej
18.12
19:15
Hokej / Austrijska liga - EBEL
HC TWK Innsbruck Die Haie - Sapa Fehervar AV19
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:05
Tenis / ITF muški
Abid, Muhammad - Kirkin, Ergi
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:10
Tenis / ITF muški
Khan A M / Khan F M - Nenwani A / Pungliya J
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:15
Tenis / ITF muški
Cordonnier, Gregorio - Krolik, Patryk
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:15
Tenis / ITF muški
Fetisleam, Edris - Tkemaladze, Zura
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:15
Tenis / ITF muški
Fossati, Alberto - Pavlioutchenkov, Alexander
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:15
Tenis / ITF muški
Manole, Alexandru Vasile - Javakhishvili, Giorgi
1 x 2
 
Tenis
18.12
09:35
Tenis / ITF muški
Murtaza M / Pavlovic L - Goldsteiner P / Onken J
1 x 2
 
Tenis
18.12
09:45
Tenis / ITF muški
Speziali, Maurizio - Tripolskiy, Semen
1 x 2
 
Tenis
18.12
09:45
Tenis / ITF muški
Vanta, Valentin - Bobleaga, Razvan
1 x 2
 
Tenis
18.12
09:45
Tenis / ITF muški
Vladusic, Nenad - Markovic, Vitomir
1 x 2
 
Tenis
18.12
10:00
Tenis / ITF muški
Fatic N / Terczynski M - Cutuli M / Ferrari F
1 x 2
 
Tenis
18.12
10:00
Tenis / ITF muški
Juksa D / Vatutin A - Kadhe A / Karimov J
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:15
Tenis / ITF žene
Silich, Alina - Sheikina, Valeriia
1 x 2
 
Tenis
18.12
08:15
Tenis / ITF žene
Stinga, Teodora - Buczynska, Aleksandra
1 x 2
 
Tenis
18.12
09:45
Tenis / ITF žene
Gerits, Sophie - Topcic, Ivana
1 x 2
 
Tenis
18.12
09:45
Tenis / ITF žene
Kajevic, Ena - Mironova, Daria
1 x 2
 
Tenis
18.12
09:45
Tenis / ITF žene
Kharitonova, Anastasia - Tincu, Alexandra Alina
1 x 2
 
Tenis
18.12
10:30
Tenis / ITF žene
Yadlapalli P / Zidansek T - Nitture A D / Vig S
1 x 2
 
Tenis
18.12
13:30
Tenis / ITF žene
Kuwata, Hiroko - Marcinkevica, Diana
1 x 2
 
Tenis
18.12
13:30
Tenis / ITF žene
Cascino, Estelle - Tatachar Venugopal, Dhruthi
1 x 2
 
Tenis
18.12
13:30
Tenis / ITF žene
Murray S / Veselinovic A - Poznikhirenko G / Strakhova V
1 x 2
 
Tenis
18.12
13:30
Tenis / ITF žene
Mcphee K / Yadav M - Bogdan E / Ene C
1 x 2
 
Tenis
18.12
16:00
Tenis / ITF žene
Abrile V / Glorioso D - Tami-Masi S / Tarun A
1 x 2
 
Tenis
18.12
17:00
Tenis / ITF žene
Chileno L C / Terwindt T - Bosch M V / Krywoj M S
1 x 2
 
Tenis
18.12
17:00
Tenis / ITF žene
Ruiz Diaz C / Silva De Carvalho J - Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
1 x 2
 
Tenis
18.12
17:30
Tenis / ITF žene
Lucero C / Tomita G - Doldan H / Doldan S
1 x 2
 
Hokej
19.12
01:00
Cleveland Monsters - Iowa Wild
1 x 2
 
Košarka
19.12
01:00
Gimnasia Indalo - San Martin Corrientes
1 x 2
 
Košarka
19.12
01:30
Comunicaciones - Estudiantes de Concordia
1 x 2
 
Košarka
19.12
02:00
Salta Basket - La Union Formosa
1 x 2
 
Hokej
19.12
14:30
Chelmet Chelyabinsk - SKA-Neva
1 x 2
 
Hokej
19.12
15:00
Sputnik Nizhny Tagil - HK Dinamo St Petersburg
1 x 2
 
Nogomet
19.12
16:00
MAT Maghrib Association Tetouan - RCA Raja Casablanca Athletico
1 x 2
 
Hokej
19.12
18:30
Lillehammer IK - Stjernen Hockey
1 x 2
 
Hokej
19.12
18:30
Lörenskog IK - Kongsvinger IL
1 x 2
 
Hokej
19.12
18:30
Manglerud/Star - Stavanger Oilers
1 x 2
 
Nogomet
19.12
18:30
PEC Zwolle - NEC Nijmegen
1 x 2
 
Nogomet
19.12
18:30
Trikala - PAOK Thessaloniki
1 x 2
 
Košarka
19.12
18:45
Fenerbahce Ulker - KK Roter Stern Belgrad
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:00
Storhamar Dragons - Valerenga IF
1 x 2
 
Košarka
19.12
19:00
Žalgiris Kaunas - Brose Baskets Bamberg
1 x 2
 
Nogomet
19.12
19:45
Cambuur Leeuwarden - GVVV
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:45
SC Bern - EHC Kloten Flyers
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:45
HC Lugano - HC Davos
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:45
Geneve Servette HC - HC Ambri Piotta
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:45
Lausanne HC - HC Fribourg Gotteron
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:45
SCL Tigers Langenau - EHC Biel
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:45
ZSC Lions - EV Zug
1 x 2
 
Košarka
19.12
20:15
Panathinaikos - Maccabi Tel-Aviv
1 x 2
 
Hokej
19.12
20:30
Lyon HC - CSG Strasbourg
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Halifax Town - Macclesfield Town
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Gateshead FC - Guiseley FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Chesham United - Weston Super Mare FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Livingston FC - Falkirk FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Stranraer FC - Albion Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Cowdenbeath FC - Stenhousemuir FC
1 x 2
 
Košarka
19.12
20:45
Real Madrid - Valencia Basket
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Willem II Tilburg - RKC Waalwijk
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Blyth Spartans - AFC Telford United
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Spennymoor Town - Gainsborough Trinity
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Altrincham FC - Warrington Town
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Boreham Wood - Dartford FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Brackley Town - Braintree Town
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Heybridge Swifts - Hampton & Richmond Borough FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Billericay Town - Metropolitan Police
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Dorking Wanderers - Hendon
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Folkestone Invicta - Thurrock FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Margate FC - Brightlingsea Regent
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Leiston FC - Merstham
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Needham Market FC - Leatherhead FC
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Staines Town - Harlow Town
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Kettering Town - Hereford United
1 x 2
 
Nogomet
19.12
20:45
Bishops Stortford - Hitchin Town
1 x 2
 
Hokej
19.12
01:00
Hokej / SAD - NHL
Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings
1 x 2
 
Hokej
19.12
01:00
Hokej / SAD - NHL
New Jersey Devils - Anaheim Ducks
1 x 2
 
Hokej
19.12
01:00
Hokej / SAD - NHL
Boston Bruins - Columbus Blue Jackets
1 x 2
 
Hokej
19.12
03:00
Hokej / SAD - NHL
Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins
1 x 2
 
Hokej
19.12
03:00
Hokej / SAD - NHL
Edmonton Oilers - San Jose Sharks
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:00
Hokej / Rusija - KHL
Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskau
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Rusija - KHL
CSKA Moscow - HC Traktor Chelyabinsk
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Vityaz Podolsk - Mettallurg Magnitogorsk
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Rusija - KHL
SKA St. Petersburg - HK Dinamo Minsk
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:00
Hokej / Švedska liga - SHL
HV 71 - Luleaa Hockey
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:00
Hokej / Švedska liga - SHL
Djurgaardens IF - Karlskrona HK
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:00
Hokej / Švedska liga - SHL
Skellefteaa Aik - Brynäs IF
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:00
Hokej / Švedska liga - SHL
Linköpings HC - Frölunda HC
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:00
Hokej / Švedska liga - SHL
Rögle BK - Malmö Redhawks
1 x 2
 
Hokej
19.12
19:00
Hokej / Švedska liga - SHL
HC Orebro - Växjö Lakers HC
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Finska prva liga - Liiga
Jukurit - HPK Hämeenlinna
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Finska prva liga - Liiga
TPS Turku - Kalpa Hockey
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Finska prva liga - Liiga
Kärpät Oulu - JYP Jyväskylä
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Finska prva liga - Liiga
Tappara Tampere - Saipa Lappeenranta
1 x 2
 
Hokej
19.12
17:30
Hokej / Finska prva liga - Liiga
Kookoo Kouvola - Rauma Lukko
1 x 2
 
Nogomet
20.12
14:00
Asteras Tripolis - Atromitos Athens
1 x 2
 
Nogomet
20.12
16:15
Platanias FC - Olympiacos Piraeus
1 x 2
 
Nogomet
20.12
16:30
CD Guadalcacin - AD Ceuta
1 x 2
 
Nogomet
20.12
18:30
PSV Eindhoven - VVV Venlo
1 x 2
 
Nogomet
20.12
18:30
Panetolikos - AEK Athens FC
1 x 2
 
Hokej
20.12
19:00
Almtuna IS - AIK Stockholm
1 x 2
 
Hokej
20.12
19:00
IK Pantern - Timraa IK
1 x 2
 
Hokej
20.12
19:00
HC Vita Hasten - IK Oskarshamn
1 x 2
 
Hokej
20.12
19:00
Södertälje SK - Tingsryds AIF
1 x 2
 
Nogomet
20.12
19:00
Grenoble Foot - Concarneau
1 x 2
 
Nogomet
20.12
19:45
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
CD Huetor Tajar - Motril
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
AS Beziers - FC Chambly
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
Cholet - USL Dunkerque
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
Stade Lavallois MFC - Les Herbiers
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
Pau FC - US Creteil
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
GS Consolat Marseille - Boulogne Sur Mer
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
Avranches - Rodez Aveyron
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:00
Lyon Duchere - FC Red Star 93
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:15
Benfica Lisbon - Portimonense SC
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:30
Yellow Red KV Mechelen - Club Brugge
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:45
Celtic Glasgow - Partick Thistle
1 x 2
 
Nogomet
20.12
20:45
FC Twente Enschede - Ajax Amsterdam
1 x 2
 
Nogomet
20.12
22:15
Sporting CP - CF Uniao
1 x 2
 
Hokej
20.12
17:30
Hokej / Češka 1. liga
HC Vitkovice - HC Pardubice
1 x 2
 
Hokej
20.12
17:30
Hokej / Češka 1. liga
HC Pilsen - HC Sparta Prag
1 x 2
 
Hokej
20.12
17:30
Hokej / Češka 1. liga
HC Litvinov - HC Olomouc
1 x 2
 
Hokej
20.12
17:30
Hokej / Češka 1. liga
HC Dukla Jihlava - PSG Zlin
1 x 2
 
Hokej
20.12
18:00
Hokej / Češka 1. liga
HC Kometa Brno - HC Chomutov
1 x 2
 
Hokej
20.12
18:00
Hokej / Češka 1. liga
HC Liberec - HC Mlada Boleslav
1 x 2
 
Hokej
20.12
18:20
Hokej / Češka 1. liga
Mountfield HK - HC Ocelari Trinec
1 x 2
 
Hokej
20.12
17:00
Hokej / Slovaška prva liga
HK SKP Poprad - Mshk Zilina
1 x 2
 
Hokej
20.12
17:00
Hokej / Slovaška prva liga
Liptovsky Mikulas - Dukla Trencin
1 x 2
 
Hokej
20.12
18:00
Hokej / Slovaška prva liga
HKM Nitra - HC 05 Banska Bystrica
1 x 2
 
Hokej
20.12
18:00
Hokej / Slovaška prva liga
HC 07 Detva - HC Kosice
1 x 2
 
Hokej
20.12
18:00
Hokej / Slovaška prva liga
HKM Zvolen - Nove Zamky
1 x 2
 
Košarka
21.12
09:30
Sydney Kings - New Zealand Breakers
1 x 2
 
Nogomet
21.12
09:50
Brisbane Roar FC - Perth Glory FC
1 x 2
 
Nogomet
21.12
14:00
Larissa - Skoda Xanthi FC
1 x 2
 
Nogomet
21.12
14:00
Panionios - OFI Crete FC
1 x 2
 
Nogomet
21.12
16:15
Lamia - Panathinaikos
1 x 2
 
Nogomet
21.12
18:30
VVSB - Roda JC Kerkrade
1 x 2
 
Nogomet
21.12
18:30
Levadiakos FC - PAS Giannina FC
1 x 2
 
Nogomet
21.12
20:45
Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo
1 x 2
 
Nogomet
21.12
22:00
CF Os Belenenses - CS Maritimo
1 x 2
 
Nogomet
21.12
22:15
FC Porto - Rio Ave FC
1 x 2
 
Košarka
22.12
09:30
Melbourne Kmart Tigers - Adelaide 36ers
1 x 2
 
Nogomet
22.12
09:50
Newcastle United Jets - Western Sydney Wanderers
1 x 2
 
Nogomet
22.12
20:00
Fleetwood Town - Gillingham FC
1 x 2
 
Nogomet
22.12
20:45
Coventry City - Wycombe Wanderers
1 x 2
 
Nogomet
22.12
21:30
Vitoria Setubal - Sporting Braga
1 x 2
 
Nogomet
23.12
05:00
Vissel Kobe - Cerezo Osaka
1 x 2
 
Nogomet
23.12
07:05
Yokohama F Marinos - Kashiwa Reysol
1 x 2
 
Košarka
23.12
07:30
Brisbane Bullets - Sydney Kings
1 x 2
 
Nogomet
23.12
07:35
Wellington Phoenix FC - Sydney FC
1 x 2
 
Košarka
23.12
09:30
Illawara Hawks - Perth Wildcats
1 x 2
 
Nogomet
23.12
09:50
Melbourne City FC - Melbourne Victory FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
13:30
Kilmarnock FC - Glasgow Rangers
1 x 2
 
Nogomet
23.12
15:00
Northampton Town - Blackburn Rovers
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
AFC Wimbledon - Bradford City
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Bristol Rovers - Doncaster Rovers
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Charlton Athletic - Blackpool FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Peterborough United - Bury FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Oxford United - Wigan Athletic
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Plymouth Argyle - Oldham Athletic
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Rochdale FC - Walsall FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Rotherham United - Milton Keynes Dons
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Shrewsbury Town - Portsmouth FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Scunthorpe United - Southend United
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Accrington Stanley - Crawley Town
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Barnet FC - Cheltenham Town
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Colchester United FC - Port Vale
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Crewe Alexandra FC - Swindon Town
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Forest Green Rovers - Carlisle United
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Luton Town - Grimsby Town
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Mansfield Town - Morecambe FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Newport County AFC - Lincoln City
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Stevenage FC - Chesterfield FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Notts County - Cambridge United FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Yeovil Town - Exeter City
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Halifax Town - Chester FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Bromley FC - Macclesfield Town
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Dagenham & Redbridge - Eastleigh FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Woking FC - Barrow AFC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Maidstone United - Leyton Orient
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Guiseley FC - Aldershot Town
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Sutton United - Tranmere Rovers
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Solihull Moors FC - Boreham Wood
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
AFC Fylde - Ebbsfleet United
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Hartlepool United - Maidenhead United
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Wrexham FC - Dover Athletic
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Hibernian FC - Ross County FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
FC St Johnstone - Heart of Midlothian
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Celtic Glasgow - Aberdeen FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Motherwell FC - Dundee FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Partick Thistle - Hamilton Academical
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Queen of The South FC - FC St Mirren
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Dunfermline Athletic - Brechin City FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Dumbarton FC - Falkirk FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Greenock Morton FC - Inverness Caledonian Thistle
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Dundee United - Livingston FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Arbroath FC - Raith Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Albion Rovers FC - East Fife FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Forfar Athletic - Queens Park FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Airdrieonians - Ayr United
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Alloa Athletic FC - Stranraer FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Annan Athletic - Edinburgh City
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Stirling Albion - Montrose FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Peterhead FC - Cowdenbeath FC
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Clyde FC - Berwick Rangers
1 x 2
 
Nogomet
23.12
16:00
Stenhousemuir FC - Elgin City
1 x 2
 
Košarka
24.12
05:00
Adelaide 36ers - Cairns Taipans
1 x 2
 
Nogomet
26.12
09:50
Adelaide United FC - Central Coast Mariners FC
1 x 2
 
Nogomet
26.12
14:00
Gillingham FC - Oxford United
1 x 2
 
Nogomet
26.12
14:00
Southend United - Charlton Athletic
1 x 2
 
Nogomet
26.12
14:00
Grimsby Town - Mansfield Town
1 x 2
 
Hokej
26.12
15:10
Switzerland Olympic Team - HC Dinamo Riga
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Milton Keynes Dons - Plymouth Argyle
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Bradford City - Peterborough United
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Doncaster Rovers - Northampton Town
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Blackpool FC - Scunthorpe United
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Bury FC - Rotherham United
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Walsall FC - Bristol Rovers
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Oldham Athletic - Fleetwood Town
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Wigan Athletic - Shrewsbury Town
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Portsmouth FC - AFC Wimbledon
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Blackburn Rovers - Rochdale FC
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Morecambe FC - Notts County
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Cambridge United FC - Barnet FC
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Chesterfield FC - Crewe Alexandra FC
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Port Vale - Coventry City
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Swindon Town - Luton Town
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Crawley Town - Colchester United FC
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Wycombe Wanderers - Newport County AFC
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Cheltenham Town - Yeovil Town
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Exeter City - Forest Green Rovers
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Carlisle United - Accrington Stanley
1 x 2
 
Nogomet
26.12
16:00
Lincoln City - Stevenage FC
1 x 2
 
Hokej
26.12
20:15
Mountfield HK - Team Canada
1 x 2
 
Nogomet
29.12
12:00
National Police Commissary - Svay Rieng FC
1 x 2
 
Nogomet
17.03
23:00
America - CD Olmedo
1 x 2
 
Nogomet
14.06
17:00
Russia - Saudi Arabia
1 x 2
 
Nogomet
15.06
14:00
Egypt - Uruguay
1 x 2
 
Nogomet
15.06
17:00
Morocco - Iran
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:00
Portugal - Spain
1 x 2
 
Nogomet
16.06
12:00
France - Australia
1 x 2
 
Nogomet
16.06
15:00
Argentina - Iceland
1 x 2
 
Nogomet
16.06
18:00
Peru - Denmark
1 x 2
 
Nogomet
16.06
21:00
Croatia - Nigeria
1 x 2
 
Nogomet
17.06
14:00
Costa Rica - Serbia
1 x 2
 
Nogomet
17.06
17:00
Germany - Mexico
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
Brazil - Switzerland
1 x 2
 
Nogomet
18.06
14:00
Sweden - South Korea
1 x 2
 
Nogomet
18.06
17:00
Belgium - Panama
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:00
Tunisia - England
1 x 2
 
Nogomet
19.06
14:00
Colombia - Japan
1 x 2
 
Nogomet
19.06
17:00
Poland - Senegal
1 x 2
 
Nogomet
26.08
11:00
PSBL Langsa - Persih Tembilahan
1 x 2
 
Nogomet
29.10
18:15
Torredonjimeno - River Melilla CF
1 x 2
Sva klađenja