Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
22Bet

Besplatna dnevna prognoza ADA BLOIS - ELAN CHALON 13.11.2021.

SVI NAŠI PRATITELJI  POVEĆAJU KLADITELJSKU BANKU ZA PREKO 2000% U PERIODU OD 12 MJESECI. UKLJUČI SE U RAD NAŠEG SAJTA - PRIMAJ OBAVJESTI BESPLATNO - BUDI PRVI KOJI ĆE SAZNATI NAŠ NOVI PAR
POSTANI ČLAN TOP KLADIONICA KLUBA
REGISTARIRAJ SE PREKO NAŠIH LINKOVA NA SVOJE OMILJENE KLADIONICE!!!



 
Danas imamo priliku gledati duel dviju ekipa koje će se boriti za ulaz u francusku prvu košarkašku ligu ove godine. Iako stanje na tablici to za sada baš i ne potvrđuje, Ada Blois i Chalon su dvije najbolje ekipe u francuskoj drugoj ligi.

Ada je već godinama pri vrhu, ali nikada  na samome vrhu. Uvijek im je krajem sezone dogodi veliki pad, što zbog kraćeg rostera, što zbog toga što nekih sezona nisu ni željeli ući u prvu ligu jer realno nisu imali sredstava za značajan upgrade rostera.

Ada je uspjela zadržati Tylera Johnsona od lani. Otkad su ga doveli iz Meksika, on je ponajbolji igrač lige, pogotovo kao košgeter. Luksuz je imati takvog igrača koji može rješavati jedan na jedan kada se obrane stisnu i nema prostora za zavrtiti akciju. Pokupili su nešto igrača koji su imali manju minutažu u prvoj ligi i ponovo su jako dobri. Od odlazaka, jedini koji se računa je to što je nekada veliki francuski talent Ivan Fevrier otišao u Boulzac, ostali odlasci su bili uglavnog igrača klupe ili rubnih startera.

S druge strane imamo Chalon koji je friško ispao iz prve lige i sam pogled na roster nam odmah govori da se expresno žele vratiti. Zadržali su neke iskusne igrače od lani, prvenstveno Gelebalea koji i s 38 na leđima može puno pomoći, kako igrom tako i iskustvom.


 
U rubrici dolasci imaju nekoliko jako zanimljivih igrača. Eito iz LeMansa, Naš Tome Gabrić iz Oldenburga, pa onda Harley, Rorie i ostatak. Svi koji su došli su jako kvalitetni igrači za ovaj nivou.
Problem za Chalon je to što ih je Meijers (bivši igrač podgoričke Budućnosti) naprasno napustio prije 2 dana. Igrao je u meču preko tjedna, da bi u međuvremenu otišao u poljsku prvu ligu. Takve stvari su realnost jer malo ekipa može si priuštiti imati igrače na zavtovrenim ugovorima na ovom levelu košarke.

No i bez njega, mislim da Chalon ima dobre šanse za pobjedu. Igraju jako brzo, zabijaju bez ikakvih problema i nism siguran da će Ada to moći pratiti. Chalon je već godinama ekipa s visokim tempom, sjetimo se samo onih rostera s Evtiomovom i Schilbom kada su redovno probijali 100 poena.

Mislim da su gosti bliže pobjedi danas, a kvota baš i nije realno postavljena.

Za 5 unita uloga pobjeda Chalona je tip dana portala TOP KLADIONICA.





TIP DANA: POBJEDA ELAN CHALON @ 2.20 BET365 KLADIONICA


U ZNAK ZAHVALNOSTI SVIM NAŠIM PRATITELJIMA, KAO I U ZNAK NAŠEG POVRATKA NAKON KORONA KRIZE, TOP KLADIONICA ČASTI SVE
KLIKNI NA LINK ISPOD I PREUZMI 5 EURA BESPLATNOG BONUSA KOD BET AT HOME KLADIONICE!!!

KLIKNI OVDJE I UZMI SVOJIH 5 EURA POTPUNO BESPLATNO PORTAL TOP KLADIONICA VAS ČASTI!!!
5e BONUS @ BET AT HOME KLADIONICA