Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

WTA

KLADIONICE
POSLEDNJI REZULTATI
LJESTVICA
Datum Događaj 1 2
22.10
12:00
Tenis / WTA
Jabeur, Ons - Ostapenko, Jelena
1 2
22.10
13:15
Tenis / WTA
Gauff, Cori - Sabalenka, Aryna
1 2
22.10
14:00
Tenis / WTA
Linette M / Teichmann J - Krejcikova B/Siniakova K
1 2
22.10
14:30
Tenis / WTA
Muchova, Karolina - Mertens, Elise
1 2
22.10
15:15
Tenis / WTA
Mertens E / Sabalenka A - Ostapenko J / Zvonareva V
1 2
22.10
18:00
Tenis / WTA
Kudermetova, Veronika - Pliskova, Karolina
1 2
22.10
19:15
Tenis / WTA
Kasatkina, Darya - Brady, Jennifer
1 2
23.10
12:00
Tenis / WTA
Flipkens K / Schuurs D - Kichenok N / Niculescu M
1 2
Istekle oklade prošlog tjedna
Datum Događaj 1 2
21.10
19:25
Tenis / WTA
Kontaveit, Anett - Sorribes Tormo, Sara
1 2
21.10
18:15
Tenis / WTA
Lister C / Voracova R - Krejcikova B/Siniakova K
1 2
21.10
18:00
Tenis / WTA
Svitolina, Elina - Sakkari, Maria
1 2
21.10
16:05
Tenis / WTA
Ostapenko, Jelena - Martic, Petra
1 2
21.10
14:00
Tenis / WTA
Dabrowski G / Stefani L - Mattek-Sands B / Strycova B
1 2
21.10
13:35
Tenis / WTA
Azarenka, Victoria - Krejcikova, Barbora
1 2
21.10
12:00
Tenis / WTA
Anisimova, Amanda - Mertens, Elise
1 2
20.10
19:50
Tenis / WTA
Strycova, Barbora - Jabeur, Ons
1 2
20.10
18:30
Tenis / WTA
Kichenok N / Niculescu M - Friedsam A L / Olaru R
1 2
20.10
18:00
Tenis / WTA
Siniakova, Katerina - Gauff, Cori
1 2
20.10
17:15
Tenis / WTA
Blinkova A / Kudermetova V - Linette M / Teichmann J
1 2
20.10
15:35
Tenis / WTA
Zhang, Shuai - Muchova, Karolina
1 2
20.10
15:15
Tenis / WTA
Yastremska, Dayana - Brady, Jennifer
1 2
20.10
13:40
Tenis / WTA
Flipkens K / Schuurs D - Hradecka L / Klepac A
1 2
20.10
13:30
Tenis / WTA
Rybakina, Elena - Kasatkina, Darya
1 2
20.10
12:00
Tenis / WTA
Mertens E / Sabalenka A - Maleckova J / Skamlova C
1 2
20.10
12:00
Tenis / WTA
Kudermetova, Veronika - Vekic, Donna
1 2
19.10
19:35
Tenis / WTA
Krejcikova, Barbora - Martincova, Tereza
1 2
19.10
18:00
Tenis / WTA
Pliskova, Kristyna - Sakkari, Maria
1 2
19.10
16:05
Tenis / WTA
Sorribes Tormo, Sara - Linette, Magda
1 2