Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Sportska kladionica

KLADIONICE
POSLEDNJI REZULTATI
LJESTVICA
Datum Događaj 1 x 2
 
Košarka
23.09
08:00
Bolts - Barangay Ginebra San Miguel
1 x 2
 
Nogomet
23.09
09:00
Hebei Kungfu - Qingdao Manatee
1 x 2
 
Nogomet
23.09
09:00
Guangxi Pingguo Haliao - Shanghai Jiading Huilong
1 x 2
 
Nogomet
23.09
10:00
FC Ulaanbaatar 2 - Tuuliin Tom Tulnuud
1 x 2
 
Nogomet
23.09
10:15
Persik Kediri - PSM Makassar
1 x 2
 
Košarka
23.09
10:35
Batang Pier - Alaska Aces
1 x 2
 
Hokej
23.09
11:00
Belye Medvedi - Avto Yekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
23.09
11:00
Paro FC - Gelephu
1 x 2
 
Nogomet
23.09
12:00
CD Nacional Madeira - Sporting Lisbon
1 x 2
 
Nogomet
23.09
12:00
FC Epitsentr Dunaivtsi - FK Metalist Charkiw
1 x 2
 
Košarka
23.09
12:00
Nigeria - Ivory Coast
1 x 2
 
Nogomet
23.09
12:00
PFC Minyor Pernik - Cherno More Varna
1 x 2
 
Nogomet
23.09
12:30
Virginia United - Grange Thistle
1 x 2
 
Hokej
23.09
13:00
Ermak Angarsk - Toros Neftekamsk
1 x 2
 
Nogomet
23.09
13:00
Bch Lions - Ulaanbaatar City
1 x 2
 
Nogomet
23.09
13:15
Zenit Izhevsk - CSKA Moscow
1 x 2
 
Nogomet
23.09
13:15
Barito Putera - TIRA-Persikabo
1 x 2
 
Hokej
23.09
13:30
Stalnye Lisy - Omskie Yastreby
1 x 2
 
Hokej
23.09
14:00
Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikamje Perm
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:00
Girnik-Sport - FC Lviv
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:00
FC Tschichura Satschchere - FC Gareji Sagarejo
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:00
FC Norchi Dinamo Tbilisi - FC Shevardeni 1906 Tbilisi
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:00
FC Wit Georgia - FC Merani Martvili
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:00
FC Gagra - Sioni Bolnisi
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:00
FC Rustavi - FC Dinamo Zugdidi
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:00
Persib Bandung - Borneo Samarinda
1 x 2
 
Nogomet
23.09
14:30
BUL FC - Express FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
15:00
ACSO Filiasi - UTA Arad
1 x 2
 
Hokej
23.09
15:00
Omskie Kryliya - Izhstal Izhevsk
1 x 2
 
Nogomet
23.09
15:00
Nkana FC - Red Arrows
1 x 2
 
Nogomet
23.09
15:00
Thaqafi Tulkarem - Mosaset Al Bireh
1 x 2
 
Nogomet
23.09
15:00
Bumamuru - Olympic Star
1 x 2
 
Nogomet
23.09
15:00
Talleres Remedios - Comunicaciones
1 x 2
 
Nogomet
23.09
15:00
General Lamadrid - Deportivo Laferrere
1 x 2
 
Košarka
23.09
15:00
Senegal - Mozambique
1 x 2
 
Nogomet
23.09
15:30
Royal Cambodian Armed Forces FA - Boeung Ket Angkor FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:00
Torku Konyaspor - Trabzonspor
1 x 2
 
Hokej
23.09
16:00
Reaktor Nizhnekamsk - Tyumenskiy Legion
1 x 2
 
Hokej
23.09
16:00
Sputnik Almetievsk - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:00
Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Chernomorets Odessa
1 x 2
 
Hokej
23.09
16:00
Irbis Kazan - Tolpar UFA
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:00
FC Pyunik - Sevan FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:00
Nacional Ac Sp - Sao Paulo FC SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:00
Paide Linnameeskond - FCI Levadia Tallinn U21
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:30
Vilnius FK Zalgiris B - FA Siauliai
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:45
Al Urooba VAE - Al-Ain FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
16:45
Al-Ittihad Kalba - Al-Wasl FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:00
FC Torpedo Vladimir - FC Ural Yekaterinburg
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:00
CSK VVS Samara - Zauralye Kurgan
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:00
Lada Togliatti - Yuzhny Ural Orsk
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:00
IF Flöya - Vaalerenga IF 2
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:00
JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:00
Deportivo Espanol - San Martin Burzaco
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:00
Real Pilar - Ferrocarril Midland
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:15
Ionikos Nikea FC - PAS Giannina FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:15
East Riffa - Al Bahrain
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:25
AL Nassr FC - Al Batin
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:30
Ketterä - Hermes
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:30
Koo-Vee - Heinolan Peliitat
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:30
LKS Lodz Pss - KS Cracovia
1 x 2
 
Košarka
23.09
17:30
Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Gora
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:30
Bars Kazan - Gornyak Uchaly
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:30
HK Riga - HC Taifun
1 x 2
 
Košarka
23.09
17:30
BC Dzukija Alytus - BC Zalgiris Kaunas
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:30
Al Fayha FC - Al Ahli Saudi FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:45
Ripensia Timisoara - Dinamo Bucharest
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:45
HC Lokomotiv Orsha - HK Mogilev
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:45
Al Tai - Al-Ettifaq FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
17:50
FK Mladost Lucani - FK Partizan
1 x 2
 
Košarka
23.09
18:00
BC Uniks Kazan - BC Lokomotiv Kuban Krasnodar
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
AC Horsens - Silkeborg IF
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
LASK - SV Stripfing/Weiden
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
BK Frem - AGF Aarhus
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:00
Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:00
HK Vitebsk - Metallurg Zhlobin
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:00
Khimik-Ska - HK Gomel
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
Alliance Lypova Dolyna - FC Minaj
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:00
Herlev Eagles - Odense Bulldogs
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:00
Stjernen Hockey Fredrikstad - Stavanger Oilers
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:00
JKH GKS Jastrzebie - TH Unia Oswiecim
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
CC Deportivo Municipal - Sport Huancayo
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
FC Inter II - JyTy
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
FC Kiisto - VPS-j
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
Beitar Tel Aviv Bat Yam FC - Hapoel Acre FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:00
Markez Tulkarm - Islami Qalqilya
1 x 2
 
Košarka
23.09
18:00
Cameroon - Egypt
1 x 2
 
Košarka
23.09
18:30
BC Tsmoki-Minsk - CSKA Moscow
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:30
IHK Sparta Sarpsborg - Ringerike IHK Hoenefoss
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:30
Valerenga IF Oslo - Lillehammer IK
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:30
Lorenskog IF - Ullensaker/Kisa 2
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:30
PPJ - TiPS
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:30
Baerum SK - Nordstrand
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:30
Al Waab FC - Al Mesaimeer SC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
18:30
Al Markhiya - Al-Kharitiyath SC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Fenerbahçe Istanbul - Giresunspor
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Alanyaspor - Kasimpasa Istanbul
1 x 2
 
Hokej
23.09
19:00
Frisk Asker - Storhamar Hockey
1 x 2
 
Hokej
23.09
19:00
Grüner IL Oslo - Manglerud Star Oslo
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Pachuca - Necaxa
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Maccabi Bnei Reina - Bnei Yehuda Tel Aviv FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC - Hapoel Afula FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC - Hapoel Umm Al Fahm
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Maccabi Achi Nazareth FC - FC Kafr Qasim
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Hapoel Petah Tikva FC - Hapoel Ra`anana FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
Al Wahda FC (VAE) - Shabab Al-Ahli Dubai FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
CA San Miguel - Deportivo Armenio
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:00
UAI Urquiza - Canuelas FC
1 x 2
 
Košarka
23.09
19:15
Team Fog Naestved - Randers Cimbria
1 x 2
 
Košarka
23.09
19:15
Bakken Bears - Horsens IC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:25
AL Shabab FC (Ksa) - Al Hilal (Ksa)
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
Grotta - IBV Vestmannaeyjar
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
Volos NPS - Atromitos Athens
1 x 2
 
Košarka
23.09
19:30
Wikana Start Lublin - Trefl Sopot
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
Manama Club - Qalali Club
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
St. Pölten II - ASK Mannersdorf
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
Los Andes - Villa San Carlos
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
RSV Meinerzhagen - SpVgg Vreden 1921
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
SW Wattenscheid 08 - Hammer SPVG
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
TuS Dornberg - TuS Ennepetal
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:30
Storfors AIK - Bergnasets AIK
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:45
Alleröd FK - Bröndby IF
1 x 2
 
Nogomet
23.09
19:50
Valtti - Atlantis II
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Uniao Mogi FC SP - Ec Uniao Suzano Sp U20
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
EC Sao Bernardo SP - Santo Andre SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Santos FC SP - AD Sao Caetano SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
EC Taubate SP - Flamengo SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
SE Palmeiras SP - Sao Jose EC SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Capivariano FC SP - SC Atibaia SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Sao Paulo FC SP - Oeste FC SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
America FC SP - Tanabi Ec Sp U20
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Fernandopolis Fc Sp U20 - Atletico Monte Azul SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Amparo Ac Sp U20 - Jaguariuna FC SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Aa Internacional Limeira Sp U20 - Gremio Desportivo Sao-carlense Sp U20
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Vila Operaria Ce Mariano Sp U20 - Ca Assisense Sp U20
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Sao Bernardo FC SP - Desportivo Brasil Sp
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
SE Itapirense SP - AA Ponte Preta SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Ferroviaria SP - AE Velo Clube SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Brasilis FC SP - Rio Branco EC SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Associacao Portuguesa de Desportos SP - Nacional Ac SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Marilia AC SP - CA Penapolense SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Guarani FC SP - Ituano FC SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Gremio Osasco Audax EC SP - Gremio Esportivo Osasco SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Esporte Clube Xv De Novembro De Jau U20 - Taquaritinga SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Ec Xv De Novembro Piracicaba Sp U20 - Independente FC SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
EC Sao Bento SP - Sc Brasil Sp U20
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Red Bull Bragantino Sp U20 - Ibrachina Fc Sp U20
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Figueirense FC SC - Gremio FB Porto Alegrense RS
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Ceara Sc Ce U23 - SC Corinthians SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Avai FC SC - Fortaleza Ec Ce U23
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Bahia BA - Red Bull Bragantino Sp U23
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Pinda Sport Clube Sp - EC Taubate SP
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Berazategui - Victoriano Arenas
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
CA Atlas - Argentino Merlo
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
CS Dock Sud - El Porvenir
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Parnamirim SC - Mossoro
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
Baraunas - Potyguar Seridoense
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:00
AA Portuguesa SP - EC Agua Santa SP
1 x 2
 
Hokej
23.09
20:15
Frederikshavn White Hawks - Rungsted Seier Capital
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:15
AD Cantolao - EM Deportivo Binacional
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:15
Lyn 1896 - Skjetten
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:15
Follo - Lillehammer
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:15
Kjelsas - Asker
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:30
FC Admira Wacker Mödling - Rapid Wien
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:30
Slask Wroclaw - Termalica B-B Nieciecza
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:30
Universitatea Craiova - CFR Cluj
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:30
Usher Celtic - Castleknock Celtic
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:30
Portlaoise AFC - St John Bosco FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:45
Dundee United - Hibernian Edinburgh
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:45
Celtic Glasgow - Raith Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:45
RSC Anderlecht - KAA Gent
1 x 2
 
Nogomet
23.09
20:45
Real SC Queluz - CD Cova Piedade
1 x 2
 
Nogomet
23.09
21:00
Always Ready - Oriente Petrolero
1 x 2
 
Košarka
23.09
21:00
Mali - Angola
1 x 2
 
Nogomet
23.09
21:15
Pacos Ferreira - Boavista FC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
21:30
FC Academia Santa Cruz - CD Torre Fuerte
1 x 2
 
Nogomet
23.09
21:30
CA Bermejo - Nacional Senac
1 x 2
 
Nogomet
23.09
22:00
Lala FC - Monagas SC
1 x 2
 
Nogomet
23.09
22:00
Atletico Mineiro MG - Cruzeiro
1 x 2
 
Nogomet
23.09
22:30
Alianza Universidad De Huanuco - Universitario de Deportes
1 x 2
 
Nogomet
23.09
23:15
Royal Pari FC - CA Nacional Potosi
1 x 2
 
Nogomet
23.09
23:30
Union San Felipe - Universidad de Concepción
1 x 2
 
Košarka
23.09
19:00
Košarka / Španjolska košarkaška liga ACB: poredak, događaji u klađenju
Bilbao Basket - Tecnyconta Zaragoza
1 x 2
 
Košarka
23.09
21:30
Košarka / Španjolska košarkaška liga ACB: poredak, događaji u klađenju
San Pablo Burgos - Leche Rio Breogan
1 x 2
 
Košarka
23.09
21:30
Košarka / Španjolska košarkaška liga ACB: poredak, događaji u klađenju
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga
1 x 2
 
Košarka
23.09
20:30
ALBA Berlin - Telekom Baskets Bonn
1 x 2
 
Hokej
23.09
16:00
Hokej / Ruska hokejaška KHL liga: ljestvice, kvote, rezultati
HC Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:30
Hokej / Ruska hokejaška KHL liga: ljestvice, kvote, rezultati
Severstal Cherepovec - HC Dinamo Riga
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:30
Hokej / Ruska hokejaška KHL liga: ljestvice, kvote, rezultati
SKA St. Petersburg - Salavat Yulaev Ufa
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:30
Hokej / Ruska hokejaška KHL liga: ljestvice, kvote, rezultati
HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:30
Hokej / Ruska hokejaška KHL liga: ljestvice, kvote, rezultati
HC Sochi - HC Dynamo Moscow
1 x 2
 
Hokej
23.09
18:30
Hokej / Češka Extraliga: oklade, poredak I rezultati
HC Sparta Prag - HC Litvínov
1 x 2
 
Hokej
23.09
19:00
Hokej / Švedska hokejaška SHL liga: ljestvice, rezultati i kvote
Malmö Redhawks - Djurgaardens IF
1 x 2
 
Hokej
23.09
19:00
Hokej / Švedska hokejaška SHL liga: ljestvice, rezultati i kvote
Linköpings HC - Färjestad BK
1 x 2
 
Hokej
23.09
19:00
Hokej / Švedska hokejaška SHL liga: ljestvice, rezultati i kvote
Brynäs IF - Växjö Lakers
1 x 2
 
Hokej
23.09
19:00
Hokej / Švedska hokejaška SHL liga: ljestvice, rezultati i kvote
Frölunda HC - Leksands IF
1 x 2
 
Hokej
23.09
17:30
Hokej / Finska liga: događaji u klađenju, rezultati i poredak
HIFK Hockey - TPS Turku
1 x 2
 
Hokej
23.09
19:30
Hokej / Njemačka hokejaška liga DEL: oklade, poredak, rezultati
Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters
1 x 2
 
Tenis
23.09
08:00
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Pel D / Qureshi A - Glasspool L / Heliovaara H
1 x 2
 
Tenis
23.09
08:00
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Kwon, Soonwoo - Lajovic, Dusan
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:20
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Erlich J / Vasilevski A - Demoliner M / Matos R
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:20
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Karatsev, Aslan - Ruusuvuori, Emil
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:40
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Goransson A / Vavassori A - Berankis R / Sitak A
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Gerasimov, Egor - Taberner, Carlos
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Krajinovic, Filip - Duckworth, James
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Sabanov I/Sabanov M - Nys H / Rinderknech A
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:50
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Kecmanovic, Miomir - Bublik, Alexander
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
De Minaur, Alex - Giron, Marcos
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Gojowczyk, Peter - Chatschanow, Karen
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:10
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Arneodo R / Bonzi B - Golubev A / Nedovyesov A
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:20
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Reese H / Verbeek S - Brkic T / Cacic N
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:20
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Hurkacz, Hubert - Pouille, Lucas
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:00
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Kohlschreiber, Philipp - Monfils, Gael
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:20
Tenis / ATP ljestvice, kvote na klađenje I najnoviji rezutati
Bassilaschwili, Nikolos - Davidovich Fokina, Alejandro
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / WTA ljestvica, najnoviji rezultati i kvote
Linette, Magda - Rybakina, Elena
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:15
Tenis / WTA ljestvica, najnoviji rezultati i kvote
Sakkari, Maria - Ostapenko, Jelena
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / WTA ljestvica, najnoviji rezultati i kvote
Christian K / Routliffe E - Heisen V / Voracova R
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:30
Tenis / WTA ljestvica, najnoviji rezultati i kvote
Martincova, Tereza - Pavlyuchenkova, Anastasia
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:15
Tenis / WTA ljestvica, najnoviji rezultati i kvote
Linette M / Pera B - Sharma A / Van Der Hoek R
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:00
Tenis / WTA ljestvica, najnoviji rezultati i kvote
Sorribes Tormo, Sara - Bencic, Belinda
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:15
Tenis / WTA ljestvica, najnoviji rezultati i kvote
Teichmann, Jil - Riske, Alison
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Ignat, Dragos Constantin - Braynin, Aleksandr
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Petrenko, Anatoliy - Catani, Leonardo
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Noguchi, Rio - Hunter, Vaughn
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Cukierman, Daniel - De Carvalho Cardoso Alves, Mateus
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Prechtel, Sebastian - Gray, Alastair
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Beale, Jeremy - Pervolarakis, Michail
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Ribeiro Marcondes, Igor - Seelig, Kyle
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Giacalone, Omar - Nardi, Luca
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Recek, Dominik - Paulson, Andrew
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Martin, Toby - Giacomini, Luca
1 x 2
 
Tenis
23.09
09:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Havlicek, Mark - Nejedly, Pavel
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Merida Aguilar, Daniel - Mesquida Berg, Oscar
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Parizzia, Nicolas - Iannaccone, Federico
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Cohen, Aaron - Fernandez Flores, Diego
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Mishkin, Kirill - Barroso Campos, Alberto
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Trapeznikov, Zakhar - Rincon, Daniel
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Takeuchi, Kento - Negritu, Christoph
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Moeller, Marvin - Durasovic, Viktor
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Navone, Mariano - Legout, Timo
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Egea, Franco Emanuel - Gill, Felix
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Vincent Ruggeri, Samuel - Moret, Joris
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Stevenson, Kelsey - Lock, Benjamin
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Noce, Gabriele Maria - Miceli, Marco
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Maggioli, Emiliano - Barrena, Alex
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Tu, Li - Rai, Ajeet
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Ricca, Giorgio - Iradukunda, Guy Orly
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Nishiwaki, Kazuki - Oradini, Giovanni
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Brigida, Omar - Kawachi, Kazuma
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Marmousez, Lilian - Saito, Takashi
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Montsi, Khololwam - Kalovelonis, Markos
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Droguet, Titouan - Massara, Antonio
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Karlovskiy, Evgeny - Sultanov, Khumoyun
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Bocchi, Lorenzo - Alosha Ushakov, Nikita
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Campana, Federico - Wojcik, Yann
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Veremeichuk, Danylo - Bondar, Myroslav
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Hornitschek, Nico - Madarasz, Gergely
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Beckley, Alec - Efstathiou, Menelaos
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Stanek, Robin - Welte, Milan
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Jermar J / Pecak S - Cerny M / Paty D
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Pavlovic, Luka - Ovcharenko, Oleksandr
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Setkic, Aldin - Jovic, Viktor
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Damas, Miguel - Butvilas, Edas
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Schaer, Raffael - Monzon, Ignacio
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Vernier, Michel - Yunis, Facundo
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Balj A / Kalenic L - Skobelev S / Teodorovic P
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Imai, Shintaro - Bergevi, Filip
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Tokuda, Renta - Virtanen, Otto
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Serafini, Marcello - Cungu, Rrezart
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Houkes, Max - Ferrari, Gianmarco
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Agarwal, Rishab - Lavagno, Edoardo
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Sharma, Atharva - Passaro, Francesco
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Sanchez Martinez, Benito - Roncalli, Simone
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Dellavedova, Matthew - Paz, Juan Pablo
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Blanchet, Ugo - Matsumura, Ryotero
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Samardzic, Matija - Musialek, Alexis
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Vacherot, Valentin - Kravchenko, Georgii
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Cukierman D / Gray A - Caripi V / Cash J
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Snitari, Ilya - Prihodko, Oleg
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Kiyamov T / Kravchuk K - Alves M / Ribeiro Marcondes I
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Kawakami, Rimpei - Rodriguez, Lorenzo Joaquin
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Oliver Moratalla, Vicente - Lopez Montagud, Carlos
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Manzanera Pertusa, Alejandro - Friend, Jay Dylan Hara
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Tomas, Aleksandar - Jotovski, Tomislav
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Emesz B / Kaufmann H P - Eisinga Z / Stuurman R
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Maggioli E / Ortenzi G M - Galoppini D / Miceli M
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Navone M / Paz J P - Serafini M / Vincent Ruggeri S
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Cretu, Cezar - Tabacco, Giorgio
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Saitoh K / Yoshimura D - Ma W / Romios M
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Kocevar-Desman, Tom - Polukhin, Savva
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Massara A / Piraino G - Jovanovic P / Petrovic D
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Beloborodko I / Bittoun Kouzmine C - Faucon R / Snitari I
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Campana F / Compagnucci T - Braynin A / Kravchenko G
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Ierokhin D / Mossur M - Kielan S / Wojcik Y
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Dembek M / Moeller M - Heinonen A / Thour R
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Jones B / Little D - Shimizu Y / Sultanov K
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Beckley A / Hunter V - Malan P / Scott A
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Marti Pujolras, Alex - Lopez, Noah
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Mesquida Berg O / Pereira M F - Caldes J / Gonzalez Fernandez M
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Den Ouden G / Negritu C - Oradini G / Roggero T
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Ichikawa T / Ogura K - Iradukunda G O / Sharipov M
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Habib A / Setkic A - Balzerani R / Iannaccone F
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Rai A / Ricca G - Delage P / Marmousez L
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Sorrentino L / Vatteroni L - Chepelev A / Klok D
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Garcian, Axel - Tanuma, Ryota
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Nusdeo, Joao Marcos - Heide, Gustavo
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Zanellato, Nicolas - Schiessl, Joao Eduardo
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Barroso Campos A / Winter Lopez B - Oliver Moratalla V / Trapeznikov Z
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Gomez, Federico Agustin - Dellien Velasco, Murkel Alejandro
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Flores, Jesse - Hernandez Serrano, Juan Alejandro
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Gregg, Perry - Lopez Villasenor, Gerardo
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Kawachi K / Nishiwaki K - Blanchet U / Darras M
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Paroulek, Tadeas - Svajda, Zachary
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Shang, Juncheng - Bass, Finn
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Reco, Alexandre - Jubb, Paul
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Patten, Henry - Jong, Alexander Maarten
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Alcala Gurri M / Pujol Navarro B - Andreu Garcia F / Lopez Montagud C
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Merida Aguilar D / Petrov P - Damas M / Mansilla Diez M
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Hinsching, Joao - Leite, Wilson
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Kodat, Toby Alex - Draxl, Liam
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Bangoura, Sekou - Boitan, Gabi Adrian
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Whitehouse, Mark - Broska, Florian
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Dutra da Silva, Daniel - Obeid, Lucas
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Ribeiro, Eduardo - Gobernate, Asdrubal
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Maier, Jonas - O´hoisin, Osgar
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Zhu, Michael - Jones, Miles
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Telles, Leonardo - Langmo, Christian
1 x 2
 
Tenis
23.09
20:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Mcnally, John - Vives Marcos, Pedro
1 x 2
 
Tenis
23.09
20:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Montes-De La Torre, Inaki - von der Schulenburg, Jeffrey
1 x 2
 
Tenis
23.09
21:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Britto L / Yamacita F - Dellien Velasco M A / Lopez Villasenor G
1 x 2
 
Tenis
23.09
21:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Kodat T / Whitehouse M - Bucan A / Zavala A
1 x 2
 
Tenis
23.09
21:30
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Broom C / Patten H - Asaba A / Bangoura S
1 x 2
 
Tenis
23.09
23:00
Tenis / ITF muškarci: ljestvice, najnoviji rezultati i kvote
Jirousek T / Vives Marcos P - Damm M / Zink T
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Zucchini, Arianna - Matusova, Barbora
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Yushchenko, Valeriya - Rioux, Lisa-Marie
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Alhussein Abdel Aziz, Lamis - Lavino, Irene
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Reyngold, Ekaterina - Aksu, Ayla
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Anshba, Amina - Cabaj Awad, Jacqueline
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Ignatik, Alexandra - Di Giuseppe, Martina
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Jimenez Kasintseva, Victoria - Bondar, Anna
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Duerst, Jenny - Mutavdzic, Matilda
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Akita, Shiho - Hogenkamp, Richel
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Klasen, Anna - DI Sarra, Federica
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Robbe, Alice - Anderson, Robin
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Ozgen, Pemra - Maria, Tatjana
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Serban, Raluca Georgiana - Djoubri, Salma
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Bara, Irina - Paquet, Chloe
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Gutierrez Carrasco, Maria - Bolsova Zadoinov, Aliona
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Bhunu, Valeria - Lamens, Suzan
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Cherubini, Diletta - Ureke, Anna
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Gimbrere, Jasmijn - Chiesa, Deborah
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Crescenzi, Giulia - Petrenko, Viktoriya
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Helmi, Olga - Meri, Eszter
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Bechri, Chiraz - Villet, Marie
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Jattavapornvanit, Pimrada - Kobayashi, Honoka
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Milovanovic, Elena - Drazic, Mariana
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Vlasselaer, Clara - Behulova, Bianca
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Koevermans, Anouk - Desai, Zeel
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Gerlach, Katharina - In-Albon, Ylena
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Kruger, Zoe - Andrianjafitrimo, Tessah
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Gatto-Monticone, Giulia - Perrin, Conny
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Melnikova, Marina - Gjorcheska, Lina
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Tikhonova, Anastasia - Silva, Eden
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Kuzmova, Viktoria - Falkner, Ziva
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Fita Boluda, Angela - Seguel, Daniela
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Jones, Francesca - Papamichail, Despina
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Simmonds, Chanel - Charaeva, Alina
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Mandlik, Elizabeth - Vedder, Eva
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Stefanini, Lucrezia - Wagner, Stephanie
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Burdina E / Shalimova E - Cvetkovic T / Lovric P
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Oz I / Radisic N - Turati A / Turati B
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Shinikova, Isabella - Barnett, Alicia
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Rus, Arantxa - Shymanovich, Iryna
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Prisacariu, Andreea - Buzarnescu, Mihaela
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Burel, Clara - Papadakis, Lena
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Muramatsu C / Zuger J - Duerst J / Stadler N
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Glushko L / Kimchi S - Bondarenko M / Poplavska A
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Easwaramurthi A / Ezzat Y - Gimbrere J / Tran D
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Crescenzi G / Zucchini A - Chiesa D / Lavino I
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Petrenko V / Ureke A - Akiyama M / Rioux L-m
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Jorge F / Jorge M - Barnett A / Nicholls O
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Snigur, Daria - Lu, Jia-Jing
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Komano, Margaux - Mack, Mia
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Anshba A / Charaeva A - Akita S / Omae A
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Vedder E / Visscher S J - Janse Van Vuuren H / Pretorius S
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Hartono A / Tjandramulia O - Melnikova M / Perrin C
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Bondar A / Salden L - Di Giuseppe M / Gatto-Monticone G
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Chanta A / Jundakate C - Balu S / Chilakalapudi S S
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Wijesundera, Rushri - Rodriguez, Victoria
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
James, Akilah - Portillo Ramirez, Maria Jose
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Arango, Emiliana - Popovic, Ivana
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Daavettila, Sara - Vickery, Sachia
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Graham, Alexa - Aristegui, Mercedes
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Benoit M / Silva E - Amil M / Pirtac B L
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Gjorcheska L / Knoll X - Klasen A / Zaja A
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Kobayashi H / Luikham J - Ricci B / Vlasselaer C
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Mansouri Y / Sato H - Maslenkova M / Zhabrailova M
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Kanepi, Kaia - Gleason, Quinn
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Semenistaja, Darja - Rusova, Alica
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Ivanova, Dasha - Rogers, Anna Sinclair
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Bozovic, Alexandra - Harrison, Catherine
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Weedon, Kirsten-Andrea - Kent, Stephanie
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Proctor, Lauren - Rosca, Christina
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Day, Kayla - Kessler, Mccartney
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Lahey, Ashley - Carle, Maria Lourdes
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Kulikov A / Valdes R - Abdelouahid H / Colling S
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Livianu J / Reami A - Mcadoo R / Popovic I
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:30
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Arakawa, Natsuho - Sewing, Sofia
1 x 2
 
Tenis
23.09
20:00
Tenis / ITF žene: ljestvica, raspored I najnoviji rezultati
Mendez, Seone - Romero Gormaz, Leyre
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Kopriva, Vit - Horansky, Filip
1 x 2
 
Tenis
23.09
10:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Hemery, Calvin - Kokkinakis, Thanasi
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Sanchez Izquierdo, Nikolas - Collarini, Andrea
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Moraing, Mats - Ramanathan, Ramkumar
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Hermans M / Sijsling I - Heller P / Vanneste J
1 x 2
 
Tenis
23.09
11:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Madaras, Dragos Nicolae - Lehecka, Jiri
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Couacaud, Enzo - Hüsler, Marc-Andrea
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Bobrov B / Ortega-olmedo R - De Jong J / Stevens B
1 x 2
 
Tenis
23.09
12:40
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Albot R / Cozbinov A - Gonzales R / Johnson H
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Shevchenko, Alexander - Escoffier, Antoine
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:40
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Stricker, Dominic Stephan - Laaksonen, Henri
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:40
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Rodriguez Taverna, Santiago FA - Milojevic, Nikola
1 x 2
 
Tenis
23.09
13:55
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Haase, Robin - Daniel, Taro
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Ignatik U / Madaras D N - Marterer M / Rosol L
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Cerretani J / Margaroli L - Cobolli F / Ocleppo J
1 x 2
 
Tenis
23.09
14:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Huey T / Nielsen F - Paul J / Steinegger Y
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Doumbia S / Reboul F - Faria J / Faria L
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:15
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Stebe, Cedrik-Marcel - Vrbensky, Michael
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:40
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Bemelmans R / Masur D - Janvier M / Kadhe A
1 x 2
 
Tenis
23.09
15:40
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Jecan A / Tomescu D - Erler A / Miedler L
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:30
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Ritschard, Alexander - Sousa, Joao
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:35
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Borges N / Cabral F - Collarini A / Vervoort M
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Castelnuovo L / Nikles J - Esteve Lobato E / Roca Batalla O
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Gunneswaran, Prajnesh - Torpegaard, Mikael
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Kubler, Jason - Kozlov, Stefan
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Gautier, Alexis - Martin, Andrej
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Melzer, Gerald - Lenz, Julian
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:50
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Manafov V / Matuszewski P - Huesler M-a / Stricker D S
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Gomez E/Quiroz R - Arias B / Zeballos F
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Merino A / Ore J A - Mendoza A / Zukas M
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
King, Evan - Wolf, Jeffrey John
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Tirante, Thiago Agustin - Gomez-Herrera, Carlos
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:35
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Blumberg W / Schnur M - Chung Y / Hong S-C
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:40
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Sandgren, Tennys - Brouwer, Gijs
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:40
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Catarina, Lucas - Mena, Facundo
1 x 2
 
Tenis
23.09
20:55
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Nam J S / Song M-K - Kozlov S / Polansky P
1 x 2
 
Tenis
23.09
21:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Galloway R / Lawson A - Galarneau A / Kovacevic A
1 x 2
 
Tenis
23.09
22:00
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Lenz J / Melzer G - Gomez-herrera C / Olivo R
1 x 2
 
Tenis
23.09
22:20
Tenis / ATP tour: kladionice, poredak i rezultati
Andrew L / Trotter J - King E / Withrow J
1 x 2
 
Tenis
23.09
16:00
Tenis / Kvote in lestvice za ostale teniške lige
Jakupovic D / Parrizas Diaz N - Loeb J / Muhammad A
1 x 2
 
Tenis
23.09
17:00
Tenis / Kvote in lestvice za ostale teniške lige
Glatch, Alexa - Zheng, Saisai
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:15
Tenis / Kvote in lestvice za ostale teniške lige
Haddad Maia, Beatriz - Hon, Priscilla
1 x 2
 
Tenis
23.09
18:20
Tenis / Kvote in lestvice za ostale teniške lige
Bolkvadze, Mariam - Wang, Xin Yu
1 x 2
 
Tenis
23.09
19:30
Tenis / Kvote in lestvice za ostale teniške lige
Brengle, Madison - Chirico, Louisa
1 x 2
 
Tenis
23.09
20:45
Tenis / Kvote in lestvice za ostale teniške lige
Inglis M / Okamura K - Eikeri U / Lechemia E
1 x 2
 
Nogomet
24.09
19:00
FC Gomel - FC Brest
1 x 2
 
Nogomet
24.09
00:00
CSA AL - Botafogo RJ
1 x 2
 
Nogomet
24.09
00:00
Santos de Guapiles - CD Plaza Amador Panama City
1 x 2
 
Nogomet
24.09
00:15
Academia Puerto Cabello - Gran Valencia Maracay FC
1 x 2
 
Košarka
24.09
00:15
Club Union Atletica - Verdirrojo Bbc
1 x 2
 
Nogomet
24.09
01:00
SC Rio Grande - GE Bage
1 x 2
 
Nogomet
24.09
01:00
CDU San Martin - CD Universidad Cesar Vallejo
1 x 2
 
Nogomet
24.09
01:30
JORGE WILSTERMANN - Independiente Petrolero
1 x 2
 
Nogomet
24.09
02:00
Atletico Morelia - CF ALEBRIJES DE OAXACA
1 x 2
 
Nogomet
24.09
02:00
Coquimbo Unido - CD Santa Cruz
1 x 2
 
Nogomet
24.09
02:00
Cumbaya FC - CD Independiente Juniors
1 x 2
 
Nogomet
24.09
02:00
FC Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Saprissa San Jose
1 x 2
 
Nogomet
24.09
02:30
CA Penarol - Atletico Paranaense
1 x 2
 
Nogomet
24.09
02:30
Deportivo Tachira - Portuguesa FC
1 x 2
 
Nogomet
24.09
04:00
Atletico Pachuca - Necaxa
1 x 2
 
Nogomet
24.09
04:00
CD Universitario Penonome - FC Motagua Tegucigalpa
1 x 2
 
Nogomet
24.09
10:30
Salisbury Inter - Adelaide Comets FC
1 x 2
 
Nogomet
24.09
10:30
West Adelaide - Adelaide University
1 x 2
 
Nogomet
24.09
10:30
FK Pribram B - FC Viktoria Plzen B
1 x 2
 
Nogomet
24.09
12:00
Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe
1 x 2
 
Nogomet
24.09
12:00
Swansea City - Peterborough United Reserve
1 x 2
 
Nogomet
24.09
12:30
UQ FC - Kangaroo Point Rovers
1 x 2
 
Nogomet
24.09
12:45
Adelaide City - Fulham United
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:00
RKS Garbarnia Krakow - PGE Gks Belchatow
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:00
Banfield - CLUB ATLETICO TUCUMAN
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:00
CA Aldosivi - Gimnasia LP
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:00
CA Sarmiento - Velez Sarsfield
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:00
CA Talleres de Cordoba - Rosario Central
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:00
Central Cordoba SdE - CA River Plate
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:00
Estudiantes LP - Platense
1 x 2
 
Nogomet
24.09
15:30
FK Mlada Boleslav B - FK Teplice B
1 x 2
 
Nogomet
24.09
16:00
Sportivo Trinidense - Resistencia FC
1 x 2
 
Nogomet
24.09
16:00
FC Juarez U20 - Queretaro FC
1 x 2
 
Nogomet
24.09
16:00
Puebla - Cruz Azul
1 x 2
 
Nogomet
24.09
17:00
Pogon II Szczecin - MKP Kotwica Kolobrzeg
1 x 2
 
Nogomet
24.09
17:00
FK Viktoria Zizkov - Dukla Prague
1 x 2
 
Nogomet
24.09
17:00
FK Pohronie Ziar nad Hronom Dolna Zdana - AS Trencin
1 x 2
 
Hokej
24.09
17:30
Gyergyói HK - HSC Csikszereda
1 x 2
 
Košarka
24.09
17:30
Siden Polski Cukier Torun - GTK Gliwice
1 x 2
 
Hokej
24.09
17:30
HC Tambov - SKA-Newa Saint Petersburg
1 x 2
 
Nogomet
24.09
17:40
Abha Club - Damac FC
1 x 2
 
Nogomet
24.09
18:00
Gornik Leczna - Lechia Gdansk
1 x 2
 
Hokej
24.09
18:00
HV71 - AIK Stockholm
1 x 2
 
Nogomet
24.09
18:00
Widzew Lodz - SKRA Czestochowa
1 x 2
 
Hokej
24.09
18:00
Hc Akm Tula - HK Dinamo St. Petersburg
1 x 2
 
Hokej
24.09
18:00
GKS Tychy - KH GKS Katowice
1 x 2
 
Hokej
24.09
18:00
HC Dinamo Molodechno - HK Brest
1 x 2
 
Hokej
24.09
18:00
HC Shakhtyor Soligorsk - HK Neman Grodno
1 x 2
 
Hokej
24.09
18:00
Yunost Minsk - HK Lida
1 x 2
 
Nogomet
24.09
18:00
Doxa Katokopias - Ethnikos Achnas FC
1 x 2
 
Nogomet
24.09
18:00
FK Usti Nad Labem - Zbrojovka Brno
1 x 2