Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Sportska kladionica

KLADIONICE
POSLEDNJI REZULTATI
LJESTVICA
Datum Događaj 1 x 2
 
Nogomet
25.03
21:30
UTC De Cajamarca - Sport Huancayo
1 x 2
 
Nogomet
25.03
22:10
CA Talleres - Deportivo Laferrere
1 x 2
 
Nogomet
25.03
23:00
Lobos Buap - Unam
1 x 2
 
Košarka
25.03
23:15
Trouville - Urunday Universitario
1 x 2
 
Nogomet
25.03
23:30
Patriotas Boyacá F.C. - Deportivo La Equidad
1 x 2
 
Tenis
25.03
21:20
Tenis / ATP
Albot R / Basilashvili N - Marach O / Pavic M
1 x 2
 
Tenis
25.03
21:30
Tenis / ATP
Shapovalov, Denis - Rublev, Andrey
1 x 2
 
Tenis
25.03
22:00
Tenis / ATP
Kubot L / Melo M - Pella G / Sousa J
1 x 2
 
Tenis
25.03
22:30
Tenis / ATP
Cecchinato, Marco - Goffin, David
1 x 2
 
Tenis
25.03
22:40
Tenis / ATP
Bryan B / Bryan M - Jarry N / Skugor F
1 x 2
 
Tenis
25.03
22:50
Tenis / ATP
Tsitsipas, Stefanos - Mayer, Leonardo
1 x 2
 
Tenis
25.03
21:20
Tenis / WTA
Hsieh S / Strycova B - Mertens E / Sabalenka A
1 x 2
 
Tenis
25.03
21:20
Tenis / WTA
Williams, Venus - Halep, Simona
1 x 2
 
Tenis
25.03
23:25
Tenis / WTA
Wang, Yafan - Wang, Qiang
1 x 2
 
Nogomet
26.03
00:00
Universidad de Concepción - Deportes Antofagasta
1 x 2
 
Nogomet
26.03
00:00
Tubarao - Brusque SC
1 x 2
 
Košarka
26.03
00:00
South Florida Bulls - Utah Valley State Wolverines
1 x 2
 
Košarka
26.03
00:00
West Virginia Mountaineers - C. Carolina Chanticleers
1 x 2
 
Nogomet
26.03
00:00
America Mineiro MG - Caldense MG
1 x 2
 
Košarka
26.03
00:00
Notre Dame Fighting I. - Michigan State Spartans
1 x 2
 
Košarka
26.03
00:00
North Carolina State Wolfpack - Kentucky Wildcats
1 x 2
 
Košarka
26.03
00:00
Syracuse Orange - South Dakota State Jackrabbits
1 x 2
 
Košarka
26.03
00:00
Maryland Terrapins - Ucla Bruins
1 x 2
 
Nogomet
26.03
00:00
Universidad Guadalajara - CD Nayarit Coras
1 x 2
 
Hokej
26.03
00:00
Owen Sound Attack - Marie Greyhounds
1 x 2
 
Nogomet
26.03
00:15
Deportivo Capiata - Deportivo Santani
1 x 2
 
Košarka
26.03
01:00
Depaul Demons - Longwood Lancers
1 x 2
 
Košarka
26.03
01:00
Club Deportivo Hispano Americano - Estudiantes de Bahia Blanca
1 x 2
 
Košarka
26.03
01:00
Ferro Carril Oeste - Quimsa Santiago del Estero
1 x 2
 
Nogomet
26.03
01:00
Toluca - Puebla FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
01:05
Quilmes Atletico Club - CA Brown de Adrogue
1 x 2
 
Nogomet
26.03
01:30
Aguilas Pereira - Atletico Bucaramanga
1 x 2
 
Košarka
26.03
01:30
Aguada - Defensor Sporting
1 x 2
 
Košarka
26.03
01:30
Comunicaciones - La Union Formosa
1 x 2
 
Košarka
26.03
01:30
San Martin Corrientes - Argentino Junin
1 x 2
 
Košarka
26.03
02:00
Colorado Buffaloes - Norfolk State
1 x 2
 
Košarka
26.03
02:00
Iowa State Cyclones - Missouri State Bears
1 x 2
 
Košarka
26.03
02:00
Baylor Bears - California Golden Bears
1 x 2
 
Košarka
26.03
02:00
Oregon State - Gonzaga Bulldogs
1 x 2
 
Košarka
26.03
03:00
Loyola Marymount Lions - Brown Bears
1 x 2
 
Košarka
26.03
04:00
Stanford Cardinal - Brigham Young Cougars
1 x 2
 
Nogomet
26.03
04:00
Santos Laguna - Gallos Blancos Del Queretaro
1 x 2
 
Nogomet
26.03
10:00
Brisbane Strikers - Lions FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
10:30
Brisbane City - Eastern Suburbs
1 x 2
 
Nogomet
26.03
11:30
Gold Coast Knights - Gold Coast United
1 x 2
 
Nogomet
26.03
12:30
Sepahan Isfahan FC - Zob Ahan FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
14:00
Hungary - Germany
1 x 2
 
Nogomet
26.03
14:00
Croatia - Norway
1 x 2
 
Nogomet
26.03
14:00
Ipswich Town - Sheffield Wednesday
1 x 2
 
Nogomet
26.03
14:00
Uganda Revenue Authority FC - Express FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
14:15
Ansar Medina - Al Majzel
1 x 2
 
Nogomet
26.03
14:30
Tooro United - Bul FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Russia - Ireland
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Romania - Azerbaijan
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Denmark - England
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Poland - Switzerland
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Israel - France
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Belgium - Ukraine
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Serbia - Italy
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
Czech Republic - Greece
1 x 2
 
Nogomet
26.03
15:00
FK Dukla Banska Bystrica - Lok. Kosice
1 x 2
 
Nogomet
26.03
16:00
Bosnia & Herzegovina - Moldova
1 x 2
 
Hokej
26.03
16:30
Neftyanik Almetyevsk - Saryarka
1 x 2
 
Hokej
26.03
16:30
Shakhter Soligorsk - Neman Grodno
1 x 2
 
Nogomet
26.03
16:35
Al Jeel - Al Washm
1 x 2
 
Košarka
26.03
17:00
Delikatesas Joniskis - Suduva Mantinga Marijampole
1 x 2
 
Košarka
26.03
17:00
Ezerunas Moletai - Kursiai Palanga
1 x 2
 
Nogomet
26.03
17:15
Scotland - Portugal
1 x 2
 
Nogomet
26.03
17:15
Cyprus - Turkey
1 x 2
 
Nogomet
26.03
18:00
Armenia - Finland
1 x 2
 
Nogomet
26.03
18:00
Hapoel Ashkelon - Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon
1 x 2
 
Nogomet
26.03
18:00
Poland - Germany
1 x 2
 
Nogomet
26.03
18:30
Andorra - Albania
1 x 2
 
Hokej
26.03
18:30
Ferencvaros-ESMTK - HSC Csikszereda
1 x 2
 
Košarka
26.03
19:00
Stelmet Zielona Gora - Siden Polski Cukier Torun
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:00
Hudiksvalls HC - Kristianstads IK
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:00
HC Vita Hasten - Tranaas Aif
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:00
Rungsted Ishockey - Frederikshavn White Hawks
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:00
Storhamar Dragons - Stavanger Oilers
1 x 2
 
Nogomet
26.03
19:00
Netherlands - Spain
1 x 2
 
Nogomet
26.03
19:00
Slovenia - Wales
1 x 2
 
Nogomet
26.03
19:00
Portugal - England
1 x 2
 
Nogomet
26.03
19:00
SC Wiedenbruck - TSV Alemannia Aachen
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:15
EC Red Bull Salzburg U20 - EHC Lustenau
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:15
HK Olimpija - Ritten Sport Renon
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:30
ESV Kaufbeuren - Lausitzer Füchse
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:30
Lowen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau
1 x 2
 
Hokej
26.03
20:00
SC Bern - EHC Biel-Bienne
1 x 2
 
Hokej
26.03
20:00
EV Zug - Lausanne HC
1 x 2
 
Hokej
26.03
20:00
SC Bietigheim/Bissingen - Dresdner Eislöwen
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:00
Lyon Duchere - FC Bourg Peronnas
1 x 2
 
Košarka
26.03
20:15
Breidablik - Stjarnan FC
1 x 2
 
Košarka
26.03
20:15
KR Reykjavik - Keflavik
1 x 2
 
Košarka
26.03
20:15
Haukar - Skallagrimur
1 x 2
 
Košarka
26.03
20:15
Valur Reykjavik - Snaefell
1 x 2
 
Hokej
26.03
20:30
Sonderjyske Ishockey - Aalborg Pirates
1 x 2
 
Hokej
26.03
20:30
Anglet Hormadi Elite - Scorpions de Mulhouse
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:30
Virtus Entella - Lucchese Libertas
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Romania - Faroe Islands
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Bosnia and Herzegovina - Greece
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Malta - Spain
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Italy - Liechtenstein
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Ireland - Georgia
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Norway - Sweden
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Switzerland - Denmark
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
England - Germany
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Inverness Caledonian Thistle - Alloa Athletic FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Dunfermline Athletic - Dundee United
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Doncaster Rovers - Bristol Rovers
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Leyton Orient - AFC Fylde
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Barnet FC - Aldershot Town
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Maidenhead United - Havant & Waterlooville
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Boreham Wood - Solihull Moors FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Dagenham & Redbridge - Dover Athletic
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Halifax Town - Ebbsfleet United
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Hereford United - Brackley Town
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Bradford Park Avenue - AFC Telford United
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Stockport County - Ashton UTD
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
St Neots Town FC - Coalville Town
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Tiverton Town - Chesham United
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Guiseley FC - Curzon Ashton FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
FC United of Manchester - York City
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Alvechurch - Barwell FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Stranraer FC - Brechin City FC
1 x 2
 
Nogomet
26.03
20:45
Kings Langley - Hartley Wintney
1 x 2
 
Košarka
26.03
23:15
Club Nacional - Club Atletico Olimpia
1 x 2
 
Hokej
26.03
00:00
Hokej / SAD - NHL
New Jersey Devils - Buffalo Sabres
1 x 2
 
Hokej
26.03
00:00
Hokej / SAD - NHL
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
1 x 2
 
Hokej
26.03
00:00
Hokej / SAD - NHL
Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
1 x 2
 
Hokej
26.03
00:30
Hokej / SAD - NHL
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
1 x 2
 
Hokej
26.03
01:00
Hokej / SAD - NHL
Minnesota Wild - Nashville Predators
1 x 2
 
Hokej
26.03
01:00
Hokej / SAD - NHL
Winnipeg Jets - Dallas Stars
1 x 2
 
Hokej
26.03
01:00
Hokej / SAD - NHL
St. Louis Blues - Vegas Golden Knights
1 x 2
 
Hokej
26.03
02:00
Hokej / SAD - NHL
Calgary Flames - Los Angeles Kings
1 x 2
 
Hokej
26.03
03:30
Hokej / SAD - NHL
San Jose Sharks - Detroit Red Wings
1 x 2
 
Hokej
26.03
17:00
Hokej / Češka 1. liga
HC Plzeň - HC Olomouc
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Luleaa Hockey - Växjö Lakers
1 x 2
 
Hokej
26.03
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Färjestad BK - HV71
1 x 2
 
Tenis
26.03
00:30
Tenis / ATP
Tiafoe, Francis - Ferrer, David
1 x 2
 
Tenis
26.03
16:00
Tenis / ATP
Edmund, Kyle - Isner, John
1 x 2
 
Tenis
26.03
16:00
Tenis / ATP
Auger Aliassime, Felix - Basilashvili, Nikoloz
1 x 2
 
Tenis
26.03
16:00
Tenis / ATP
Djokovic, Novak - Bautista-Agut, Roberto
1 x 2
 
Tenis
26.03
16:00
Tenis / ATP
Coric, Borna - Kyrgios, Nick
1 x 2
 
Tenis
26.03
00:00
Tenis / WTA
Vondrousova, Marketa - Maria, Tatjana
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / WTA
Pliskova, Karolina - Putintseva, Yulia
1 x 2
 
Tenis
26.03
16:00
Tenis / WTA
Niculescu M / Spears A - Goerges J / Halep S
1 x 2
 
Tenis
26.03
16:00
Tenis / WTA
Azarenka V / Barty A - Jurak D / Olaru R
1 x 2
 
Tenis
26.03
00:00
Tenis / ITF muški
Noguchi, Rio - Bourchier, Edward
1 x 2
 
Tenis
26.03
00:00
Tenis / ITF muški
Crnokrak, Alexander - Bourchier, Harry
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
Sweeny, Dane - Kaldawi, Stephen
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
Hijikata, Rinky - Green, Cameron
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
YU, Cheng-Yu - Boyer, Dusty H
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
Chappell, Nick - Purcell, Rhett
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
Wang, Aoran - Tanuma, Ryota
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
Wattanakul, Pol - Whitehouse, Mark
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
Kato, Takumi - Mochiduki, Yuki
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF muški
Tagata, Ryohei - Kawahashi, Yuta
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF muški
Kawakami, Rimpei - Bosancic, Thomas
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF muški
Addison A / Singh K - Court J / Evans T
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF muški
Kawachi K / Takeda N - Bourchier E / Bourchier H
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF muški
Imai, Shintaro - Ellis, Blake
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF muški
Hazawa, Shinji - Lee, Kuan-Yi
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF muški
Takeuchi, Kento - Hsu, Yu Hsiou
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF muški
Ichikawa, Taisei - Shimizu, Yuta
1 x 2
 
Tenis
26.03
05:00
Tenis / ITF muški
Kato T / Kawahashi Y - Tanuma R / Wattanakul P
1 x 2
 
Tenis
26.03
05:00
Tenis / ITF muški
Mochizuki Y / Tanaka Y - Shiraishi H / Watanabe S
1 x 2
 
Tenis
26.03
06:30
Tenis / ITF muški
Okamura I / Takeuchi K - Takeshima S / Yamasaki J
1 x 2
 
Tenis
26.03
06:30
Tenis / ITF muški
Ichikawa T / Imamura M - Ellis B / Look M
1 x 2
 
Tenis
26.03
01:00
Tenis / ITF žene
Kukharchuk, Nika - Jovanovic, Masa
1 x 2
 
Tenis
26.03
01:00
Tenis / ITF žene
Inglis, Maddison - Hondo, Sakura
1 x 2
 
Tenis
26.03
01:00
Tenis / ITF žene
Hsu, Chieh-Yu - Tanaka, Yuuki
1 x 2
 
Tenis
26.03
01:00
Tenis / ITF žene
Hanatani, Nagi - Da Silva Fick, Gabriella
1 x 2
 
Tenis
26.03
01:00
Tenis / ITF žene
Koelzer, Romy - Jain, Mahak
1 x 2
 
Tenis
26.03
01:00
Tenis / ITF žene
Fernandez, Leylah Annie - Kennel, Karin
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF žene
Kumkhum, Luksika - Kobori, Momoko
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF žene
Xun, Fang Ying - Salden, Lara
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:00
Tenis / ITF žene
Raina, Ankita - Kawamura, Mana
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:30
Tenis / ITF žene
Mcphee, Kaylah - Bara, Irina Maria
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:30
Tenis / ITF žene
Myers, Abbie - Jones, Francesca
1 x 2
 
Tenis
26.03
02:30
Tenis / ITF žene
Hozumi, Eri - Minokoshi, Mai
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF žene
Omae A / Plipuech P - Samir S / Sebov K
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF žene
ABE A / Nishizato K - Bektas E / Moore T
1 x 2
 
Tenis
26.03
03:30
Tenis / ITF žene
Zhang, Kai Lin - Wagner, Stephanie
1 x 2
 
Tenis
26.03
04:00
Tenis / ITF žene
Bozovic A / DA Silva Fick G - Hanatani N / Kukharchuk N
1 x 2
 
Tenis
26.03
04:00
Tenis / ITF žene
Gerlach K / Kennel K - Koelzer R / Tomic S
1 x 2
 
Tenis
26.03
04:00
Tenis / ITF žene
Popovic, Ivana - Rogowska, Olivia
1 x 2
 
Tenis
26.03
05:00
Tenis / ITF žene
Liang E S / Okuno A - Jang S J / Lee Y-H
1 x 2
 
Tenis
26.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Kolar, Zdenek - Barranco Cosano, Javier
1 x 2
 
Tenis
26.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Hemery, Calvin - Perez Sanz, David
1 x 2
 
Tenis
26.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Bonadio, Riccardo - Vilella Martinez, Mario
1 x 2
 
Tenis
26.03
11:20
Tenis / ATP Tour
Diez, Steven - Roca Batalla, Oriol
1 x 2
 
Tenis
26.03
12:40
Tenis / ATP Tour
Guinard, Manuel - Oliveira, Gonçalo
1 x 2
 
Tenis
26.03
14:00
Tenis / ATP Tour
Added D / Olivetti A - Galloway R / Lammons N
1 x 2
 
Tenis
26.03
14:20
Tenis / ATP Tour
Krawietz K / Mies A - Djokovic M/Gomez-Herrera C
1 x 2
 
Tenis
26.03
15:20
Tenis / ATP Tour
Mahut, Nicolas - Martineau, Matteo
1 x 2
 
Nogomet
27.03
00:00
Red Bull Brasil SP - Santos SP
1 x 2
 
Nogomet
27.03
00:00
Nauas/ AC - Galvez EC - AC
1 x 2
 
Nogomet
27.03
00:30
Atletico GO - Anapolina GO
1 x 2
 
Nogomet
27.03
01:00
Palmeiras SP - Novorizontino SP
1 x 2
 
Košarka
27.03
01:30
Club Malvin - Club Bigua De Villa Biarritz
1 x 2
 
Nogomet
27.03
19:00
Wacker Nordhausen - FC Viktoria Berlin
1 x 2
 
Hokej
27.03
19:45
HC La Chaux-de-Fonds - SC Langenthal
1 x 2
 
Nogomet
27.03
20:00
Idar Oberstein - TSV Schott Mainz
1 x 2
 
Nogomet
27.03
20:00
Argentino de Quilmes - Deportivo Armenio
1 x 2
 
Nogomet
27.03
20:45
FC St Johnstone - FC St Mirren
1 x 2
 
Nogomet
27.03
20:45
Harrogate Town - Salford City
1 x 2
 
Nogomet
27.03
20:45
Darlington FC - Chester FC
1 x 2
 
Nogomet
27.03
21:30
Palestino - Audax Italiano La Florida
1 x 2
 
Hokej
27.03
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Djurgaardens IF - Skellefteaa Aik
1 x 2
 
Hokej
27.03
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Frölunda HC - Malmö Redhawks
1 x 2
 
Hokej
27.03
19:30
Hokej / Švedska - SHL
Timraa IK - IK Oskarshamn
1 x 2
 
Hokej
27.03
18:00
Hokej / Slovaška prva liga
HK SKP Poprad - HC 05 Banska Bystrica
1 x 2
 
Tenis
27.03
02:30
Tenis / ITF žene
Hon, Priscilla - Berezov, Anastasia
1 x 2
 
Tenis
27.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Martineau M / Moutet C - Arneodo R / Nys H
1 x 2
 
Tenis
27.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Junaid R / Pel D - Furness E / Guinard M
1 x 2
 
Tenis
27.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Granollers-Pujol G / Martinez Portero P - Melzer J / Polasek F
1 x 2
 
Tenis
27.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Menendez-Maceiras A / Robredo T - Gille S / Vliegen J
1 x 2
 
Tenis
27.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Erlich J / Martin F - Vasilevski A / Vavassori A
1 x 2
 
Tenis
27.03
10:00
Tenis / ATP Tour
Oswald P / Paes L - Cerretani J / Huesler M A
1 x 2
 
Nogomet
28.03
01:30
Cruzeiro MG - Deportivo Lara
1 x 2
 
Hokej
28.03
17:30
CSKA Moscow - SKA St. Petersburg
1 x 2
 
Hokej
28.03
19:30
Hokej / Švedska - SHL
Mora IK - Leksands IF
1 x 2
 
Košarka
29.03
00:09
Gonzaga Bulldogs - Florida State Seminoles
1 x 2
 
Košarka
29.03
00:29
Tennessee Volunteers - Purdue Boilermakers
1 x 2
 
Košarka
29.03
02:39
Michigan Wolverines - Texas Tech Red Raiders
1 x 2
 
Košarka
29.03
02:59
Virginia Cavaliers - Oregon Ducks
1 x 2
 
Nogomet
29.03
09:50
Brisbane Roar FC - Sydney FC
1 x 2
 
Nogomet
29.03
12:35
Tianjin Teda - Guangzhou R&F
1 x 2
 
Nogomet
29.03
16:30
FC Kryliya Sovetov Samara - Arsenal Tula
1 x 2
 
Hokej
29.03
17:30
HK Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa
1 x 2
 
Nogomet
29.03
17:45
LKS Lodz Pss - Podbeskidzie Bielsko Biala
1 x 2
 
Nogomet
29.03
18:00
Wisla Plock SA - Zaglebie Lubin
1 x 2
 
Nogomet
29.03
18:00
MFK Karvina - FC Banik Ostrava
1 x 2
 
Nogomet
29.03
18:00
MKS Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow
1 x 2
 
Nogomet
29.03
19:00
KFC Uerdingen 05 - 1. FC Kaiserslautern
1 x 2
 
Nogomet
29.03
19:00
Bröndby IF - Odense BK
1 x 2
 
Nogomet
29.03
19:00
Kolding IF - Skive IK
1 x 2
 
Nogomet
29.03
19:30
Dinamo Bucharest - FC Hermanstadt
1 x 2
 
Hokej
29.03
19:30
Düsseldorfer EG - Augsburger Panther
1 x 2
 
Hokej
29.03
19:30
Eisbären Berlin - Red Bull Munich
1 x 2
 
Hokej
29.03
19:30
ERC Ingolstadt - Kölner Haie
1 x 2
 
Nogomet
29.03
20:05
Dunfermline Athletic - Ayr United
1 x 2
 
Nogomet
29.03
20:30
KS Gornik Zabrze - KS Cracovia
1 x 2
 
Nogomet
29.03
20:30
Lechia Gdansk - GKS Piast Gliwice
1 x 2
 
Nogomet
29.03
20:30
Standard Liege - Royal Antwerp FC
1 x 2
 
Nogomet
29.03
20:45
Livingston FC - Hibernian Edinburgh
1 x 2
 
Hokej
29.03
19:15
Hokej / Austrija - EBEL
EV Vienna Capitals - RB Salzburg
1 x 2
 
Hokej
29.03
19:15
Hokej / Austrija - EBEL
EC Graz 99ers - KAC Klagenfurt
1 x 2
 
Hokej
29.03
18:00
Hokej / Češka 1. liga
HC Dynamo Pardubice - HC Motor Ceske Budejovice
1 x 2
 
Košarka
30.03
00:09
Michigan State Spartans - Louisiana State Tigers
1 x 2
 
Košarka
30.03
00:29
North Carolina Tar Heels - Auburn Tigers
1 x 2
 
Nogomet
30.03
02:00
Atletico Monarcas Morelia - Club Leon
1 x 2
 
Košarka
30.03
02:39
Duke Blue Devils - Virginia Tech Hokies
1 x 2
 
Košarka
30.03
02:59
Kentucky Wildcats - Houston Cougars
1 x 2
 
Nogomet
30.03
04:00
Atlas de Guadalajara - Santos Laguna
1 x 2
 
Nogomet
30.03
06:00
FC Ska-Energiya Khabarovsk - FC Avangard Kursk
1 x 2
 
Nogomet
30.03
07:35
Wellington Phoenix FC - Newcastle United Jets
1 x 2
 
Nogomet
30.03
08:30
Beijing Renhe - Beijing Guoan
1 x 2
 
Nogomet
30.03
08:30
Dalian Aerbing FC - Guangzhou Evergrande
1 x 2
 
Nogomet
30.03
09:30
FK Yenisey Krasnoyarsk - FC Rubin Kazan
1 x 2
 
Nogomet
30.03
09:50
Western Sydney Wanderers - Melbourne City FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
10:00
FK Tyumen - FC Tom Tomsk
1 x 2
 
Nogomet
30.03
10:00
FC Zenit St Petersburg II - FC Rotor Volgograd
1 x 2
 
Nogomet
30.03
11:00
FC Sibir Novosibirsk - Chertanovo
1 x 2
 
Nogomet
30.03
12:00
Perth Glory FC - Melbourne Victory FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
12:00
FC Dinamo Moscow - FC Lokomotiv Moscow
1 x 2
 
Nogomet
30.03
12:00
FC Nizhny Novgorod - Fakel Worenesch
1 x 2
 
Nogomet
30.03
12:35
Hebei China Fortune - Shanghai SIPG
1 x 2
 
Nogomet
30.03
13:00
FK Krasnodar-2 - FC Shinnik Yaroslavl
1 x 2
 
Nogomet
30.03
13:35
Aldershot Town - AFC Fylde
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:00
SV Meppen - SG Sonnenhof Grossaspach
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:00
SpVgg Unterhaching - Hallescher FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:00
Energie Cottbus - Fortuna Köln
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:00
Hansa Rostock - FSV Zwickau
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:00
Eintracht Braunschweig - TSV 1860 München
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:00
FC Kickers Wurzburg - SC Preußen Münster
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:00
FK Tambov - FC Luch-Energiya Vladivostok
1 x 2
 
Nogomet
30.03
14:30
FC Akhmat Grozny - Spartak Moscow
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:00
FK Mlada Boleslav - Sparta Prague
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:00
SFC Opava - Dukla Prague
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:00
FC Fastav Zlin - Sigma Olmütz
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:00
FK Teplice - 1. FC Slovacko
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:00
Torpedo Armavir - Spartak 2
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:00
FC Mordovia Saransk - PFC Sochi
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:00
FC Baltika Kaliningrad - FK Khimki
1 x 2
 
Nogomet
30.03
15:30
Aspn Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec SA
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
FC St Mirren - Dundee FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Motherwell FC - FC St Johnstone
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Heart of Midlothian - Aberdeen
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Kilmarnock FC - Hamilton Academical
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
FC Midtjylland - FC Nordsjalland
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Barnsley FC - Coventry City
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Accrington Stanley - Fleetwood Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Doncaster Rovers - Walsall FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Scunthorpe United - Wimbledon
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Bristol Rovers - Luton Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Oxford United - Wycombe Wanderers
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Charlton Athletic - Bradford City
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Blackpool FC - Plymouth Argyle
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Gillingham FC - Rochdale FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Southend United - Shrewsbury Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Exeter City - Mansfield Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Northampton Town - Port Vale
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Yeovil Town - Newport County
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Cambridge United FC - Colchester United FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Lincoln City - Macclesfield Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Stevenage - Notts County
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Crewe Alexandra FC - Cheltenham Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Morecambe - Crawley Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Tranmere Rovers - Carlisle United
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Bury FC - Swindon Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Forest Green Rovers - Milton Keynes Dons
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Oldham Athletic - Grimsby Town
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Barrow AFC - Boreham Wood
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Braintree Town - Gateshead FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Ebbsfleet United - Wrexham FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Salford City - Bromley FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Chesterfield FC - Dagenham & Redbridge
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Barnet FC - Leyton Orient
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Halifax Town - Maidenhead United
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Solihull Moors FC - Dover Athletic
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Eastleigh FC - Hartlepool United
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Harrogate Town - Maidstone United
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Sutton United - Havant & Waterlooville
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Inverness Caledonian Thistle - Falkirk FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Greenock Morton FC - Partick Thistle
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Alloa Athletic FC - Ross County FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Dundee United - Queen of The South FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Forfar Athletic - Arbroath FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Montrose FC - Stranraer FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
East Fife FC - Raith Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Brechin City FC - Airdrieonians
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Dumbarton FC - Stenhousemuir FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Albion Rovers FC - Clyde FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Berwick Rangers - Edinburgh City
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Peterhead FC - Cowdenbeath FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Elgin City - Annan Athletic
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:00
Queens Park FC - Stirling Albion
1 x 2
 
Nogomet
30.03
16:15
Levadiakos FC - PAS Giannina FC
1 x 2
 
Nogomet
30.03
17:00
FC Rostov - FC Ural Yekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
30.03
17:00
Chojnice - Termalica B-B Nieciecza
1 x 2
 
Nogomet
30.03
17:00
MKS Sandecja Nowy Sacz - KS Warta Poznan
1 x 2
 
Nogomet
30.03
17:30
SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec
1 x 2
 
Nogomet
30.03
17:45
OKS Odra Opole - GKS Katowice
1 x 2
 
Nogomet
30.03
18:00
Arka Gdynia 1929 - Slask Wroclaw
1 x 2
 
Nogomet
30.03
18:00
Lamia - Panionios
1 x 2
 
Nogomet
30.03
18:00
KS Rakow Czestochowa - RKS Garbarnia Krakow
1 x 2
 
Nogomet
30.03
18:00
GKS Tychy 71 - Bytovia Bytow
1 x 2
 
Nogomet
30.03
18:00
OKS Stomil Olsztyn - GKS Jastrzebie
1 x 2
 
Nogomet
30.03
18:30
Larissa - Asteras Tripolis
1 x 2
 
Nogomet
30.03
20:30
Korona Kielce SA - KKS Lech Poznan
1 x 2
 
Nogomet
30.03
20:30
CFR Cluj - AFC Astra Giurgiu
1 x 2
 
Nogomet
30.03
20:30
KRC Genk - RSC Anderlecht
1 x 2
 
Nogomet
30.03
21:00
Racing Strasbourg - EA Guingamp
1 x 2
 
Nogomet
31.03
00:00
Gallos Blancos de Queretaro - Club Tijuana
1 x 2
 
Nogomet
31.03
03:00
Club América - UANL Tigres
1 x 2
 
Nogomet
31.03
03:00
Atletico Pachuca - Deportivo Toluca
1 x 2
 
Nogomet
31.03
05:00
CF Monterrey - Cruz Azul
1 x 2
 
Nogomet
31.03
05:00
Necaxa - Tiburones Rojos de Veracruz
1 x 2
 
Nogomet
31.03
08:00
Central Coast Mariners FC - Adelaide United FC
1 x 2
 
Nogomet
31.03
09:30
Tianjin Quanjian - Shandong Luneng Taishan FC
1 x 2
 
Nogomet
31.03
11:30
FC Henan Jianye - FC Shanghai Shenhua
1 x 2
 
Nogomet
31.03
12:00
Vendsyssel FF - Hobro IK
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:00
Zenit St. Petersburg - FC Gazovik Orenburg
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:00
Celtic Glasgow - Glasgow Rangers
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:00
VfR Aalen - Carl Zeiss Jena
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:35
Jiangsu Suning - Wuhan Zall
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:35
Chongqing Dangdai Lifan - Shenzhen FC
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:45
FC Helsingor - FC Roskilde
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:45
Nykobing FC - Naestved BK
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:45
Lyngby BK - Viborg FF
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:45
BK Fremad Amager - FC Fredericia
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:45
Silkeborg IF - HB Köge
1 x 2
 
Nogomet
31.03
13:45
Thisted FC - Hvidovre IF
1 x 2
 
Nogomet
31.03
14:00
SV Wehen Wiesbaden - Karlsruher SC
1 x 2
 
Nogomet
31.03
14:00
CS Concordia Chiajna - CS Voluntari
1 x 2
 
Nogomet
31.03
14:00
Aalborg BK - Randers FC
1 x 2
 
Nogomet
31.03
15:00
FK Jablonec - 1. FK Pribram
1 x 2
 
Nogomet
31.03
15:00
Aris Thessaloniki FC - OFI Crete FC
1 x 2
 
Nogomet
31.03
15:00
Wigry Suwalki - FKS Stal Mielec
1 x 2
 
Nogomet
31.03
15:30
Portsmouth FC - Sunderland AFC
1 x 2
 
Nogomet
31.03
15:30
Pogon Szczecin - Jagiellonia Białystok
1 x 2
 
Nogomet
31.03
15:30
CSKA Moscow - FK UFA
1 x 2
 
Nogomet
31.03
16:00
FC Copenhagen - Esbjerg FB
1 x 2
 
Nogomet
31.03
16:15
AEK Athens FC - Panetolikos
1 x 2
 
Nogomet
31.03
16:30
CSM Politehnica Iasi - CS GAZ Metan Medias
1 x 2
 
Nogomet
31.03
17:30
Viktoria Pilsen - Bohemians 1905
1 x 2
 
Nogomet
31.03
18:00
Wisla Krakow SA - Legia Warsaw
1 x 2
 
Nogomet
31.03
18:00
FK Krasnodar - FC Anzhi Makhachkala
1 x 2
 
Nogomet
31.03
18:00
Sonderjyske - AC Horsens
1 x 2
 
Nogomet
31.03
18:00
Club Brugge - KAA Gent
1 x 2
 
Nogomet
31.03
18:00
Skoda Xanthi FC - PAOK Thessaloniki
1 x 2
 
Nogomet
31.03
18:30
Olympiacos Piraeus - Atromitos Athens
1 x 2
 
Nogomet
31.03
19:30
FC FCSB - Universitatea Craiova
1 x 2
 
Nogomet
31.03
20:00
UNAM Pumas - Guadalajara Chivas
1 x 2
 
Nogomet
01.04
00:00
Lobos B.U.A.P. - Puebla FC
1 x 2
 
Nogomet
01.04
16:30
FC Botosani - FC Dunarea Calarasi
1 x 2
 
Nogomet
01.04
18:00
GS Apollon Smyrnis - Panathinaikos
1 x 2
 
Nogomet
01.04
19:00
VfL Osnabrück - Sportfreunde Lotte
1 x 2
 
Nogomet
01.04
19:00
AGF Aarhus - Vejle BK
1 x 2
 
Nogomet
01.04
19:30
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Viitorul Constanța
1 x 2
 
Nogomet
02.04
18:00
KS Cracovia - Korona Kielce SA
1 x 2
 
Nogomet
02.04
18:00
Slask Wroclaw - Aspn Miedz Legnica
1 x 2
 
Nogomet
02.04
20:30
Arka Gdynia 1929 - Lechia Gdansk
1 x 2
 
Nogomet
02.04
20:30
Zaglebie Lubin - KS Gornik Zabrze
1 x 2
 
Nogomet
03.04
18:00
Liebherr Gak - RB Salzburg
1 x 2
 
Nogomet
03.04
18:00
KKS Lech Poznan - Pogon Szczecin
1 x 2
 
Nogomet
03.04
18:00
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock SA
1 x 2
 
Nogomet
03.04
18:00
Chrobry Glogow - OKS Odra Opole
1 x 2
 
Nogomet
03.04
19:00
GKS Katowice - Chojnice
1 x 2
 
Nogomet
03.04
20:30
LASK - SK Rapid Wien
1 x 2
 
Nogomet
03.04
20:30
Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
1 x 2
 
Nogomet
03.04
20:30
Zaglebie Sosnowiec SA - Wisla Krakow SA
1 x 2
 
Nogomet
05.04
19:00
AC Horsens - AGF Aarhus
1 x 2
 
Nogomet
05.04
19:30
Trabzonspor - Antalyaspor AS
1 x 2
 
Nogomet
06.04
15:00
Alanyaspor - Bursaspor
1 x 2
 
Nogomet
06.04
15:00
Sivasspor - Kayserispor
1 x 2
 
Nogomet
06.04
16:00
Randers FC - Vendsyssel FF
1 x 2
 
Nogomet
06.04
18:00
Galatasaray - Yeni Malatyaspor
1 x 2
 
Nogomet
07.04
12:00
Hobro IK - Aalborg BK
1 x 2
 
Nogomet
07.04
12:30
Kasimpasa - Erzurum Buyuksehir
1 x 2
 
Nogomet
07.04
14:00
Vejle BK - Sonderjyske
1 x 2
 
Nogomet
07.04
15:00
Goztepespor - Akhisar Belediye GS
1 x 2
 
Nogomet
07.04
15:00
MKE Ankaragucu - Fenerbahçe Istanbul
1 x 2
 
Nogomet
07.04
16:00
Esbjerg FB - FC Midtjylland
1 x 2
 
Nogomet
07.04
18:00
Istanbul BBSK - Torku Konyaspor
1 x 2
 
Nogomet
07.04
18:00
Odense BK - FC Copenhagen
1 x 2
 
Nogomet
08.04
19:00
Caykur Rizespor - Besiktas JK
1 x 2
 
Nogomet
08.04
19:00
FC Nordsjalland - Bröndby IF
1 x 2
 
Nogomet
09.04
18:00
Jagiellonia Białystok - Aspn Miedz Legnica
1 x 2
 
Nogomet
10.04
18:00
KS Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
Stranraer FC - Brechin City FC
1 x 2
 
Nogomet
28.04
09:30
Kingston City FC U20 - Melbourne Knights FC
1 x 2
 
Nogomet
05.06
20:00
Portugal - Switzerland
1 x 2
 
Nogomet
06.06
20:00
Netherlands - England
1 x 2
 
Nogomet
29.10
18:15
Torredonjimeno - River Melilla CF
1 x 2
Sva klađenja