Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Sportska kladionica

KLADIONICE
POSLEDNJI REZULTATI
LJESTVICA
Datum Događaj 1 x 2
 
Nogomet
28.03
12:00
Neman Grodno - FC Vitebsk
1 x 2
 
Nogomet
28.03
12:00
Moron BK - Umea IK
1 x 2
 
Nogomet
28.03
12:00
Inter Stars - Bujumbura City
1 x 2
 
Košarka
28.03
12:00
Bc Koltsovo - Element
1 x 2
 
Nogomet
28.03
12:30
Vital'O FC - Le Messager Ngozi
1 x 2
 
Nogomet
28.03
12:30
Vital´O FC - Messager Ngozi
1 x 2
 
Nogomet
28.03
13:00
FC Slavia Mozyr - BATE Borisov
1 x 2
 
Nogomet
28.03
13:30
FC Smolevichi II - FC Isloch
1 x 2
 
Nogomet
28.03
13:30
IFK Goeteborg - Jönköpings Södra
1 x 2
 
Košarka
28.03
14:00
BTSK Bataysk - Dinamo Rostov
1 x 2
 
Nogomet
28.03
14:00
Vimmerby - Rodsle BK
1 x 2
 
Nogomet
28.03
14:00
Athletico Olympic - Aigle Noir
1 x 2
 
Nogomet
28.03
14:00
Vital`O FC - Musongati FC
1 x 2
 
Hokej
28.03
14:00
Sickle And Hammer - Armored Fighters
1 x 2
 
Nogomet
28.03
14:00
Vimmerby IF - Rodsle BK
1 x 2
 
Košarka
28.03
14:10
Nissan - BK Life
1 x 2
 
Nogomet
28.03
14:30
Sunnana SK - Notvikens IK
1 x 2
 
Nogomet
28.03
15:00
FC Minsk - FC Dinamo Minsk
1 x 2
 
Nogomet
28.03
15:00
Les Lierres - Athletico Olympic
1 x 2
 
Nogomet
28.03
15:00
Les Lierres FC - Athletico Olympic
1 x 2
 
Hokej
28.03
15:00
Kings Town - Reactivatory
1 x 2
 
Nogomet
28.03
15:30
Vaxjo BK - Almhults IF
1 x 2
 
Košarka
28.03
15:40
Tkuik 2 - Bridge
1 x 2
 
Nogomet
28.03
16:00
Eskilsminne IF - IFK Varnamo
1 x 2
 
Košarka
28.03
16:00
Inteh Taganrog - Bars-Rgeu Rostov
1 x 2
 
Nogomet
28.03
16:00
Eskilsminne DIF - IFK Varnamo
1 x 2
 
Hokej
28.03
16:10
Reactivatory - Sickle And Hammer
1 x 2
 
Nogomet
28.03
17:00
FC Gorodeya - FC Shakhter Soligorsk
1 x 2
 
Hokej
28.03
17:00
Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk
1 x 2
 
Hokej
28.03
17:10
Armored Fighters - Kings Town
1 x 2
 
Hokej
28.03
18:15
Armored Fighters - Reactivatory
1 x 2
 
Hokej
28.03
19:15
Kings Town - Sickle And Hammer
1 x 2
 
Hokej
28.03
20:10
Six Trolls - ICE Gang
1 x 2
 
Nogomet
28.03
20:30
Jalapa - Juventus Managua
1 x 2
 
Hokej
28.03
21:10
Moscow Eshelon - Hammers
1 x 2
 
Nogomet
28.03
22:30
Managua - Diriangen
1 x 2
 
Nogomet
28.03
23:30
Real Esteli - Las Sabanas
1 x 2
 
Nogomet
28.03
23:30
Real Madriz - Deportivo Ocotal
1 x 2
 
Hokej
29.03
00:10
Four Ronin - Rockets
1 x 2
 
Nogomet
29.03
01:00
Real Madriz - Deportivo Ocotal
1 x 2
 
Nogomet
29.03
01:00
Managua FC - Diriangen FC
1 x 2
 
Nogomet
29.03
03:00
Real CD Espana - CD Marathon
1 x 2
 
Nogomet
29.03
03:00
Real Esteli - Las Sabanas CF
1 x 2
 
Nogomet
29.03
07:00
Western United FC - Western Sydney Wanderers
1 x 2
 
Nogomet
29.03
12:30
Bujumbura City - Bumamuru
1 x 2
 
Nogomet
29.03
12:30
Bujumbura City - Bumamuru
1 x 2
 
Nogomet
29.03
13:00
FC Minsk - FC Zorka-BDU
1 x 2
 
Nogomet
29.03
15:00
FC Smolevichi-Sti - FC Isloch
1 x 2
 
Nogomet
29.03
15:00
Sports Dynamic - Aigle Noir
1 x 2
 
Nogomet
29.03
15:00
BS Dynamik - Aigle Noir
1 x 2
 
Nogomet
29.03
17:00
FC Neman Grodno - FC Vitebsk
1 x 2
 
Nogomet
29.03
22:30
Walter Ferretti - Chinandega
1 x 2
 
Nogomet
30.03
00:00
Art Municipal Jalapa - Juventus Managua
1 x 2
 
Nogomet
30.03
01:00
Deportivo Walter Ferreti - Chinandega FC
1 x 2
 
Nogomet
03.04
10:30
Sydney FC - Western United FC
1 x 2
 
Nogomet
04.04
08:15
Melbourne Victory FC - Central Coast Mariners FC
1 x 2
 
Nogomet
04.04
10:30
Western Sydney Wanderers - Perth Glory FC
1 x 2
 
Nogomet
04.04
21:10
Paris Saint-Germain - Olympique Lyon
1 x 2
 
Nogomet
05.04
08:00
Wellington Phoenix FC - Adelaide United FC
1 x 2
 
Nogomet
12.06
21:00
Turkey - Italy
1 x 2
 
Nogomet
12.06
22:00
Argentina - Chile
1 x 2
 
Nogomet
13.06
15:00
Wales - Switzerland
1 x 2
 
Nogomet
13.06
18:00
Denmark - Finland
1 x 2
 
Nogomet
13.06
21:00
Belgium - Russia
1 x 2
 
Nogomet
13.06
22:00
Paraguay - Bolivia
1 x 2
 
Nogomet
13.06
22:00
Australia - Uruguay
1 x 2
 
Nogomet
13.06
22:00
Colombia - Ecuador
1 x 2
 
Nogomet
14.06
15:00
England - Croatia
1 x 2
 
Nogomet
14.06
21:00
Netherlands - Ukraine
1 x 2
 
Nogomet
14.06
22:00
Brazil - Venezuela
1 x 2
 
Nogomet
14.06
22:00
Peru - Qatar
1 x 2
 
Nogomet
15.06
21:00
Spain - Sweden
1 x 2
 
Nogomet
16.06
21:00
France - Germany
1 x 2
 
Nogomet
17.06
15:00
Finland - Russia
1 x 2
 
Nogomet
17.06
18:00
Turkey - Wales
1 x 2
 
Nogomet
17.06
21:00
Italy - Switzerland
1 x 2
 
Nogomet
18.06
18:00
Denmark - Belgium
1 x 2
 
Nogomet
18.06
21:00
Netherlands - Austria
1 x 2
 
Nogomet
19.06
18:00
Croatia - Czech Republic
1 x 2
 
Nogomet
20.06
18:00
Portugal - Germany
1 x 2
 
Nogomet
20.06
21:00
Spain - Poland
1 x 2
 
Nogomet
11.10
07:30
Southern District - Wofoo Tai Po FC
1 x 2
 
Nogomet
11.10
10:00
Doxa Dramas - AE Karaiskakis
1 x 2
 
Nogomet
11.10
12:00
Levadiakos - Ergotelis
1 x 2
 
Nogomet
11.10
13:00
Apollon Smirnis - Panachaiki
1 x 2
 
Nogomet
11.10
13:00
PAS Giannina - Apollon Pontou
1 x 2
 
Nogomet
11.10
15:00
Paris FC - Bordeaux
1 x 2
 
Nogomet
11.10
19:00
FC Ironi Or Yehuda - Hapoel Kfar Shalem
1 x 2
Sva klađenja