Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Sportska kladionica

KLADIONICE
POSLEDNJI REZULTATI
LJESTVICA
Datum Događaj 1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Belorusija
FC Minsk - BATE Borisov
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Belorusija
FC Gomel - FC Neman Grodno
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Belorusija
FC Slavia Mozyr - FC Vitebsk
1 x 2
 
Nogomet
11.04
19:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Belorusija
FC Shakhter Soligorsk - FC Smorgon
1 x 2
 
Nogomet
11.04
10:15
FK Viktoria Zizkov - FK Apos Blansko
1 x 2
 
Nogomet
11.04
10:30
Sydney FC U21 - Sutherland Sharks
1 x 2
 
Nogomet
11.04
10:30
FC Petrzalka 1898 - Partizan Bardejov
1 x 2
 
Nogomet
11.04
10:30
Hung Vuong An Giang - Binh Phuoc
1 x 2
 
Nogomet
11.04
10:30
AC Torino - SPAL Ferrara
1 x 2
 
Nogomet
11.04
10:30
Hang Yuen - Tainan City
1 x 2
 
Nogomet
11.04
10:30
NTUPES - Taiwan Power Company
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
Lorca Deportiva CF - CD Marino
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
Yeclano Deportivo - UD Las Palmas Atletico
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
UD Melilla - UD Poblense
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
Bankstown City Lions - Blacktown Spartans
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
CD Aurrera Ondarroa - CD Ariznabarra
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
Pogon II Szczecin - Starogard Danzig
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
Budapest Honved II - Taksony SE
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
RB Leipzig - FSV Gutersloh
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
DSC Arminia Bielefeld - 1. Ffc Turbine Potsdam II
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
FCSB - FC Voluntari
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:00
Gaz Metan Medias - LPS Bihorul Oradea
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:05
Wellington Phoenix FC - Western United FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:15
Santutxu FC - CD Anaitasuna FT
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Sevilla FC Atletico - UD Tamaraceite
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
SCR Pena Deportiva - CE L´Hospitalet
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Real Valladolid B - Zamora CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Daejeon Citizen FC - Gyeongnam FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Atletico de Pinto - FC Villanueva del Pardillo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Trival Valderas A. - CF Pozuelo de Alarcon
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Carabanchel - AD Torrejon CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
AD Parla - Flat Earth Fc
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
CD Illescas - Manzanares CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
SFC Minerva - Ciudad De Murcia
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Urgatzi Kk - CD Santurtzi
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
AD Alcorcon B - Rayo Vallecano B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Albirex Niigata FC - Tampines Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Geylang International - Lion City Sailors FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Lee Man Warriors FC - Sun Pegasus
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
Kwai Tsing DFA - Kowloon City
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:30
AC de Escaldes - FC Santa Coloma
1 x 2
 
Nogomet
11.04
11:45
Villajoyosa CF - Torrent CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Granada CF B - Marbella FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
UD Socuellamos CF - Las Rozas
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CF Villanovense - CD Atletico Baleares
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Badajoz - Real Madrid Castilla
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CF Talavera de la Reina - CF Internacional de Madrid
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CF La Nucia - UD Cornella
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Levante B - UE Llagostera
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Tudelano - Athletic Bilbao B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Ebro - Arenas Club de Getxo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Sociedad Deportivo Tarazona - Racing Santander
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
SD Ejea - Deportivo Alaves B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Sporting Gijon B - Pontevedra CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Numancia CD - Racing de Ferrol
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Lealtad - FC Coruxo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Covadonga - CD Guijuelo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Jeonbuk Hyundai - Incheon United
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
FC Gazovik Orenburg - Spartak 2
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Platges de Calvia - CD Santanyi
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Calamonte - Racing Valverdeño
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
UP Plasencia - CD Miajadas
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Genova - SD Portmany
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Leganes B - Ed Moratalaz
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Cd Mostoles Urjc - Ad Union Adarve
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Ferriolense - CF Soller
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CP Cacereno - UD Montijo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Club Siero - Navarro CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Real Burgos - Salamanca Cf Uds B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Cuarte CD - CD Belchite 97
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
UD Logrones B - Alfaro CD
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Calamocha - Illueca CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Binisalem - RCD Mallorca B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Cabecense - Coria CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Elche B - UD Alzira
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
San Cristobal CP - Fundacio Esportiva Grama
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
UE Castelldefels - UE Sant Andreu
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CE Europa - Granollers
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Pobla de Mafumet CF - CE Banyoles
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CF Montanyesa - Peralada CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Cultural Guarnizo - Centro Deportivo Bezana
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Ucam Murcia II - Pinatar Arena FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Llanes - UD Llanera
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CF Mostoles - AD Complutense Alcala
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD Estradense - Deportivo La Coruna B
1 x 2
 
Košarka
11.04
12:00
CSKA Moscow - BC Astana
1 x 2
 
Košarka
11.04
12:00
Palma Air Europa - Blancos de Rueda Valladolid
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
AD Nervion U19 - CD Santa Fe U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Alboraya U19 - Lorca CFB U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Cerdanyola del Valles FC U19 - Espanyol U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Leioa U19 - Numancia U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Seneca CF U19 - Malaga CF U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Tropezon U19 - Pabellon Ourense CF U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Villarreal U19 - Kelme CF U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
CD San Pio X - Madrid CFF III
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Korona II Kielce SA - ZKS Stal Stalowa Wola
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Narva Trans - Viljandi Tulevik
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Parnu JK Vaprus - Jalgpallikool Tammeka
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
SQC Binh Dinh - CLB Viettel
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Sanna Khanh Hoa - Cong Anh Nhan Dan
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
Göztepe S.K. - Hatayspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:00
FC Dinamo Tbilisi - FC Samtredia
1 x 2
 
Košarka
11.04
12:00
AO Eleutheria Mochatou - Olympiakos Piraeus
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:15
GD Estoril Praia - Vilafranquense
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:15
De Graafschap - Go Ahead Eagles
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:15
CD Valdefierro - CF Epila
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:15
Debreceni VSC - Nyiregyhaza Spartacus FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Sivasspor - Torku Konyaspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
SS Cavese - Teramo Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Juventus U23 - US Pontedera
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Real Murcia B - Racing Murcia
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
CD Pontellas - UD Paiosaco
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
CA Antoniano - Cordoba CF B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
CE Manresa - UE Vilassar de Mar
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Gondomar SC - Maritimo Funchal B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Pedras Rubras - Vila Real
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Leca FC - Amarante FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
USC Paredes - CD Trofense
1 x 2
 
Košarka
11.04
12:30
Caprabo Lleida - Melilla Baloncesto
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Victoria CF - Gijon FF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
KSEB FC - Golden Threads FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
CPC FC - Taichung Futuro
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
Taipei City Tatung - Zhanyi Skywalker
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
FC Dordoi Bishkek - Abdish-Ata Kant
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:30
FC Ilbirs - Alay FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:40
Arka Gdynia 1929 - OKS Odra Opole
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:40
Chrobry Glogow - Aspn Miedz Legnica
1 x 2
 
Nogomet
11.04
12:45
Racing Rioja CF - CD Anguiano
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Arsenal Tula - FK Krasnodar
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FSV Zwickau - Viktoria Köln
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FC Zorya Lugansk - FC Ingulets
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Vorskla Poltava - FC Lviv
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Holstebro BK - Middelfart
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Slask Wroclaw II - Bytovia Bytow
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Utsiktens BK - Lunds BK
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
BK Avarta - Hillerod
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Atletico Victoria - Atletico Tacoronte
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Rukinzo FC - Olympic Star FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
CD Marino U19 - Union Viera CF U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Cultural Leonesa U19 - Union Adarve U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Patacona CF U19 - Real Murcia U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
CD Femarguin - CD Juan Grande
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
UDG Tenerife Sur II - Real Union de Tenerife
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Chiangrai United - Chonburi
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Anagold 24 Erzincanspor - Afjet Afyonspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FC Znamya Noginsk - Sakhalin Sakhalinsk
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FC Sokol Saratov - FK Kaluga
1 x 2
 
Košarka
11.04
13:00
PAS Giannina - Efao Zografou
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FK Zeta - FK Jezero
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Kairat-Zhastar - Fk Shakhtar Bulat
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Belasica - Gjorce Petrov
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FK Renova - KF Shkëndija
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FK Sileks Kratovo - Vardar Skopje
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FK Borec - FC Struga Trim Lum
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
Akademija Pandev - Shkupi Skopje
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:00
FC Kuktosh - FK Istaravshan
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:15
Persib Bandung - Persebaya Surabaya
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:30
KRC Genk - St. Truiden
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:30
Aarhus Fremad 2 - Kjellerup IF
1 x 2
 
Košarka
11.04
13:30
Parma Permsky Kray - BC Nizhniy Novgorod
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:30
Khimik Novomoskovsk - FC Metallurg Lipetsk
1 x 2
 
Košarka
11.04
13:35
Liaoning Flying Leopards - Beijing Beikong Fly Dragons
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
Trikala - Karaiskakis
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
Xanthi FC - Diagoras FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
Ergotelis FC - O.F. Ierapetras F.C.
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
Panachaiki 1891 - Kissamikos
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
Avalan Kamyaran - Naft Gachsaran
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
FC Vista Turbine - Elmo Adab
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
Mohtasham Tabriz - Iranjavan Bushehr
1 x 2
 
Nogomet
11.04
13:45
Shahrdari Hamedan - Shahrdari Bandar Abbas
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Dynamo Budweis - Zbrojovka Brno
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Sonderjyske - AC Horsens
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Randers FC - FC Nordsjalland
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Aris Thessaloniki FC - AEK Athens FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
SpVgg Unterhaching - Dynamo Dresden
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
FC Shinnik Yaroslavl - FC Alania Vladikavkaz
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Chertanovo - Veles
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Fakel Worenesch - FC Tekstilshchik Ivanovo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Akron Tolyatti - FC Dynamo Bryansk
1 x 2
 
Košarka
11.04
14:00
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Utas Usakspor A.s - Manisa Buyuksehir Belediyespor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Zonguldakspor - Gumushane Doganspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Hacettepe SK - AS Sariyer
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Kahramanmarasspor - Inegolspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Amedspor - Nigde Belediyespor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Hekimoglu Trabzon - Kocaelispor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Sanliurfaspor - Yeni Corumspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Foolad Novin - Espad Tehran
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
FK Ventspils - BFC Daugava Daugavpils
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Spyris Kaunas - Žalgiris Vilnius
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Kvant Obninsk - Strogino
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
FC Avangard Kursk - FC Saturn Ramenskoye
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Nomme Kalju - Tallinna FC Levadia
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Borussia Bocholt - Borussia M´gladbach
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
VfL Wolfsburg II - USV Jena
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
FC Wurzburger Kickers - FC Bayern Munich II
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
1. FFC Frankfurt II - FC Saarbrücken
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
FFC 08 Niederkirchen - TSG 1899 Hoffenheim II
1 x 2
 
Košarka
11.04
14:00
Guandong Southern Tigers - Zhejiang Chouzhou Bank
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Se Tiradentes Pi - Fluminense Ec Pi
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
OFK Titograd - FK Rudar Pljevlja
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Pendikspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Eyupspor - Kastamonuspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:00
Sakaryaspor - Bayburt Il Özel İdare
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:15
Hanoi FC - Than Quang Ninh
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:15
Sai Gon FC - Hong Linh Ha Tinh FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Diosgyori Vtk - Paksi FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
HNK Hajduk II - HNK Cibalia-Vinkovci
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Muravera - FC Savoia 1908
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Mbale Heroes FC - Gadafi FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
SKS Baltyk Gdynia - Polonia Sroda WLKP
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Sporting Clube Ideal - Fabril Barreiro
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Lucky Mile - Chelsea SS HK
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Kamuzu Barracks - Karonga United
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Al Bourj - Shabab El-Bourj
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:30
Bourj FC - Shabab El Bourj SC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:45
CE Europa - UD Collerense B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
14:50
Machine Sazi Tabriz - Aluminium Arak
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Zaglebie Lubin - Podbeskidzie Bielsko Biala
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
GD Chaves - SC Covilha
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Vendsyssel FF - Skive IK
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Kayserispor - Antalyaspor AS
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
MKE Ankaragucu - Genclerbirligi Ankara
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
SS Juve Stabia - US Catanzaro
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
AC Monopoli - Paganese Calcio 1926
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Turris Calcio ASD - Ternana Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Calcio Catania - Potenza SC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Lucchese Libertas - AS Livorno
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Calcio Como - US Grosseto
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
AC Pistoiese - AC Renate
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Olbia Calcio - Giana Erminio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Padova Calcio - AS Gubbio 1910
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Unione Sportiva Fermana - AC Feralpi Salo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Carpi FC 1909 - Matelica
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Fano Calcio - Modena FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Perugia - Triestina Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Sambenedettese - AC Cesena
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Umraniyespor - Bursaspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Zira - Keshla FK
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
FK Tuzla City - FK Sloboda Tuzla
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Neftek. Nizhnekamsk - FC Torpedo Moscow
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
FK Krasnodar-2 - FC Irtysh Omsk
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
FC Chayka Peschanokopskoye - FK Yenisey Krasnoyarsk
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Golden Arrows - Bloemfontein Celtic FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
U.S. Città di Fasano - Portici 1906
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Roccella - Rende
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Ostia Mare - Asd Grassina
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Manzanese Calcio - AC Delta Porto Tolle
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
ASD Seravezza Pozzi Calcio - Sammaurese
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Mezzolara - Sasso Marconi 1924
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
UC Sinalunghese - Montespaccato Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Nuova Monterosi - San Felice Gladiator
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Dattilo Noir - Santa Maria Cilento
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
SF Aversa Normanna - Taranto Sport
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
A.c. Mestre - Belluno
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
FB Brindisi - Team Altamura
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
US Castrovillari - Messina
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
US Corticella - Rimini Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Foligno Calcio - US Follonica Gavorrano
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Forli - Progresso Zola Predosa
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Seregno Calcio - Crema 1908
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Caronnese - Vado FC
1 x 2
 
Hokej
11.04
15:00
Esbjerg Energy - Aalborg Pirates
1 x 2
 
Košarka
11.04
15:00
Surrey Heat - Worcester Wolves
1 x 2
 
Košarka
11.04
15:00
Salon Vilpas Vikings - Helsinki Seagulls IF
1 x 2
 
Košarka
11.04
15:00
CSM 2007 Focsani - CSM Craiova
1 x 2
 
Košarka
11.04
15:00
BCMU Pitesti - CS Phoenix Galati
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Ndejje University - SC Villa
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
UPDF FC - Arua Hill SC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Red Arrows - Green Eagles
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Citta Di Messina - Citta Di Sant Agata
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
ASD Pineto Calcio - Atletico Porto Santelpidio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Real Sporte - Sporting Lisbon B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Coton Sport De Garoua - Napsa Stars
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Uberlandia MG - Athletic Club SJDR MG
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Cuiaba MT - Luverdense MT
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Sorrento Calcio 1945 - Francavilla
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Asd Paterno Calcio - Troina
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Rotonda - Calcio Biancavilla 1990
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Campobasso Calcio - Castelnuovo Vomano
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Atletico Puteolana - Molfetta Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Arzachena - FC Giugliano 1928
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
FC Aprilia - Vastogirardi
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Atletico Terme Fiuggi - Recanatese
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Matese - Cynthia
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
FC Rieti - Real Giulianova
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Asd Carbonia Calcio - SS Cassino
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Usd Breno - USD Caravaggio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Gelbison Vallo D L - A.s.d. Marina Di Ragusa
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Union San Giorgio Sedico - Trento Calcio 1921
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
SS Formia Calcio Asd - Real Hyria Nola
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
USD Adriese 1906 - Chions 1972
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Chioggia - Union Feltre ASD
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Bitonto - Audace Cerignola
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Marignanese Cattolica 1923 - Correggese
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
S.s.d. Casarano Calcio - Fidelis Andria
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
AS Acireale - ASD Cittanovese
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Pianese - Lornano Badesse
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Virtus Flaminia - ASD Sangiovannese 1927
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
AZ Picerno - AS Lavello
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Chieri 1955 - Caratese
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Sporting Franciacorta - Fanfulla
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
AC Siena - ASD Cannara
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Abergavenny - Briton Ferry
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Aberystwyth - Cyncoed LFC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Cascade YC - Cardiff Met
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Port Talbot - Swansea
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Odysseas Glyfadas - Atromitos Athinon
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
FK Podgorica - OFK Petrovac
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Javor Ivanjica - FK Red Star Belgrade
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
PDRM - PKNP FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
J. Darul Takzim II - Selangor PKNS
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Pulau Pinang - Sabah
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
B36 Tórshavn - Víkingur Gøta
1 x 2
 
Hokej
11.04
15:00
Nottingham Panthers - Coventry Blaze
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Castelfidardo - San Nicolo Notaresco
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Dacia Buiucani - Sheriff Tiraspol
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:00
Nkana FC - Namungo FC
1 x 2
 
Košarka
11.04
15:05
Udominate Basket Umea - Lulea BBK
1 x 2
 
Hokej
11.04
15:10
HK Olimp Riga - HK Zemgale/LLU
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:30
FC Dinamo Moscow - FC Ural Yekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:30
FK Sotschi - Zenit St. Petersburg
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:30
Sports Academy Tirur - Basco Othukkungal
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:30
GD Fontinhas - Oriental Dragon FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:30
Praiense - Belenenses Sad B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
15:30
CF Estrela - Rabo de Peixe
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Glasgow Rangers - Hibernian Edinburgh
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Bröndby IF - FC Copenhagen
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Dunajská Streda - Slovan Bratislava
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
FK Teplice - Mlada Boleslav
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
KV RS Waasland Beveren - KV Kortrijk
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Club NXT - Lierse Kempenzonen
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Rukh Vinnyky - FC Minaj
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Godoy Cruz A.T. - Arsenal de Sarandi
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
AEK Larnaca - AEL Limassol
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Atletico de Pinto U19 - UD La Cruz Villanovense U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Renaissance Ezzmamra - CA Youssoufia Berrechid
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
Club Africain - US Ansar
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
Es Goulette - AS Hammamet
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
Etoile Sportive Sahel - JS Manazeh
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
Glasgow Rocks - Cheshire Phoenix
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
Žalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
CD Castellon U19 - UCAM Murcia U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Torre Levante U19 - Toledo U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Espanyol B - Pozuelo Alarcon
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Racing Santander - Barcelona B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Mes Rafsanjan FC - Saipa Karaj FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Spartaks Jūrmala - Rigas Futbola Skola
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Boavista FC - Gil Vicente FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
FC Zvezda Ryazan - FC Krasny
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Flamengo - Palmeiras SP
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
BBC Monthey - Starwings Basket
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Watford LFC - Wolverhampton Wanderers Wfc
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
FC Rodange 91 - Differdange 03
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
US Hostert - Jeunesse Esch
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
US Mondorf-Les-Bains - UNA Strassen
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Sutjeska Nikšić - FK Buducnost
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Queretaro - Santos Laguna
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
Cerrado Basquete - Paulistano SP
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:00
BK Vef Riga - BC Kalev/Cramo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:00
Levante Las Planas FC - AD Son Sardina
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:15
Asteras Tripolis - PAOK Thessaloniki
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:15
BC Timisoara - ABC Athletic Constanta
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
NK Medimurje Cakovec - NK Dugopolje
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Bijelo Brdo - NK Dubrava
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Mas Taborsko - 1.SK Prostejov
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
FC Graffin Vlasim - SK Lisen
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
UE Valls - Figueres
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
CD Subiza - CD Baztan
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Gyirmot FC - Pecs MFC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Budaorsi SC - FC Gyori Eto
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Szentlorinc SE - Bekescsabai Elore SE
1 x 2
 
Košarka
11.04
16:30
KSC Szekszard - Flammes Carolo Basket Ardennes Asptt
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Alcorcon U19 - Atletico Madrid U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Al Shahaniya - Al-Shamal SC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Diosgyori VTK II - Salgotarjan BTC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Rakosmenti KSK - Ferencvaros TC II
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
Tosk Tesanj - NK Zvijezda Gradacac
1 x 2
 
Nogomet
11.04
16:30
FK Radnik Hadzici - NK Posusje
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Zalaegerszegi TE - Budapest Honved FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Cordoba CF - Real Balompedica Linense
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CP Villarrobledo - CF Getafe B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
SD Logrones - SD Amorebieta
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CD Calahorra - Real Sociedad B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Union Mutilvera - Barakaldo CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Club Haro Deportivo - SD Leioa
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Real Oviedo B - CF Salmantino
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Marino Luanco - SD Compostela
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
UP Langreo - Deportivo La Coruna
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Ceramica Cleopatra - El-Entag El-Harby
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
NK Siroki Brijeg - FK Krupa
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Moroka Swallows FC - Black Leopards
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Casalarreina CF - SD Oyonesa
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Valdesoto CF - CD Praviano
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CD Barco - SD Fisterra
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Alondras CF - UD Somozas
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CD Madridejos - Atletico Ibanes
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CD Tedeon - CD Agoncillo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CD Diocesano - CP Moralo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Utebo FC - SD Huesca B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Igualada CF - UE Sants
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Crevillente Deportivo - Paterna CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Real Avila CF - Atletico Bembibre
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Vidago FC - CDC Montalegre
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Merelinense FC - Mirandela
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
UD Santarem - Sacavenense
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Vianense - GD Braganca
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Sporting Braga B - Aguia Vimioso
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CF Vimenor - SD Atletico Albericia
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
JBC Mmcite Brno - BK JIP Pardubice
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Csakvari TK - Debreceni EAC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Szombathelyi Haladas FC - Kazincbaricika SC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
BGSZ Siofok - Dorogi FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Szeged 2011 - Kaposvari Rakoczi FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Szolnoki Mav FC - Soroksar
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
SC Vasas Budapest - FC Ajka
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
Tundja Yambol - BC Spartak Pleven
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
Hermes Analitica Zagreb - GKK Sibenik
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
CD Alcoyano - Gimnastic de Tarragona
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Real Betis B - Atletico Sanluqueno CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Malaga B - Almeria
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Polonia Warszawa - Jagiellonia II Bialystok
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
SC Coimbroes - SC Salgueiros
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Caldas SC - Sportivo de Loures
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Pedras Salgadas - CD Cerveira
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Racing Club de Brazzaville - Interclub
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
Naturhouse Ferrera - Cestistica Citta Di San Severo
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
Green Basket Palermo - Coelsanus Robur ET Fides Varese
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
BK Brno - Valosun KP Brno
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
FK Decic Tuzi - FK Iskra Danilovgrad
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Inter Allies FC - Karela FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
All Stars - Accra Great Olympics
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:00
Racing Club de Brazzaville - Inter Club Brazzaville
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
Arka Gdynia - CCC Polkowice
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:00
Gornik Walbrzych - AZS Politechnika Opolska
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:10
Rangers - Spartans
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:10
Rangers Lfc - Spartans Wfc
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:15
Qarabag FK - Sumgayit FK
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:15
BC Lietkabelis - KK Prienai
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
KKS Lech Poznan - Legia Warsaw
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Real Murcia CF - Cadiz B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
UD Ibiza Eivissa - FC Barcelona B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Villarreal CF B - FC Andorra
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Bisceglie - Virtus Francavilla
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
AC Pro Sesto - Alessandria Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
US Pergolettese - Piacenza Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
AC Arezzo - Vis Pesaro 1898
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
FC Südtirol - Vecomp Verona
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Aurora Pro Patria 1919 - Novara Calcio
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
AC Mantova - Legnago
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
FC Pro Vercelli 1892 - Calcio Lecco
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Ourense CF - CD AS Pontes
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
CD Torrijos - CD Quintanar Del Rey
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Burgos Promesas - CD Cristo Atletico
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
USK Praha - Farfallino Kolin
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
BK Nova Hut Ostrava - BK Decin
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
BC GGMT Vienna - Kapfenberg Bulls
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
SKN St. Pölten Basketball - Oberwart Gunners
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
Raiffeisen Flyers Wels - BK IMMOunited Dukes
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Castilleja CF U19 - Dos Hermanas U19
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
FC San Pedro - AF Amadou Diallo
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
SOL FC - AS Tanda
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Mighty Barrolle - Freeport
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Nimba FC - LISCR FC
1 x 2
 
Nogomet
11.04
17:30
Watanga FC - NPA Anchors
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
Teramo A Spicchi - Basket Mestre 1958
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
Arkadia Traiskirchen Lions - Vienna D.C. Timberwolves
1 x 2
 
Košarka
11.04
17:30
PTG Sokol Lancut - GKS Tychy
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
CS Sfaxien - Etoile Sportive Sahel
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
FC Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Benfica Lisbon B - CD Feirense
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
AGF Aarhus - FC Midtjylland
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
CD el Ejido 2012 - Recreativo de Huelva
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Ucam Murcia - CD San Fernando
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Merida UD - CD Artistico Navalcarnero
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Extremadura - San Sebastian Reyes
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Orihuela CF - RCD Espanyol Barcelona B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Erzurum Buyuksehir - Besiktas JK
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
CD Izarra - Club Portugalete
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Cultural Leonesa - Celta Vigo B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Rapid Bukarest - FC Dunarea Calarasi
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
FC Baltika Kaliningrad - FC Tom Tomsk
1 x 2
 
Hokej
11.04
18:00
Timraa IK - Västervik
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
L'Entregu CF - Real Aviles
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
CD Toledo - Albacete Balompie B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
CP Chinato - Olivenza CF
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Marchamalo - Calvo Sotelo Puertollano
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
CD Huetor Tajar - CF Malaga B
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
EMD Aceuchal - CD Azuaga
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
KOZAF - Etoile Filante Ouagadougou
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Vitesse FC - RC Bobo Dioulasso
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
CSM Miercurea Ciuc - CS Dinamo Bucuresti
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
CSU Atlassib Sibiu - ACS Targu Jiu
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Basquet Girona - Caceres Patrimonio de La Humanidad
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Adanaspor - Ankaraspor
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
TJK Legion - Flora Tallinn
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Banjul United - Tallinding United
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Gambia Ports Authority - Hawks FC
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Benedetto XIV Cento - AB Latina
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Amici Pallacanestro Udinese - Derthona Tortona
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Azimut Bergamo - Basket Torino
1 x 2
 
Nogomet
11.04
18:00
Orlando Pirates FC - Al-Ahli Benghzi
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Solbat Basket Golfo Piombino - Rinascita Basket Rimini
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Libertas Livorno - Olimpo Basket Alba
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
US Empolese - Tigers Cesena
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Cestistica Torrenovese - Juvi Cremona 1952 Ferraroni
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
M Rinnovabili Agrigento - Gordon Nuova Pallacanestro Olginate
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Pallacanestro Crema - MG Kvis Piadena
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
LTC Sangiorgese Basket - Bakery Basket Piacenza
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Sutor Montegranaro - Basket Monfalcone
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Fileni BPA Jesi - Guerriero UBP Padova
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Luciana Mosconi Ancona - Goldengas Pallacanestro Senigallia
1 x 2
 
Košarka
11.04
18:00
Giulianova Basket 85 - Rucker Sanve San Vendemiano
1 x 2