Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ

BESPLATNI prijenosi SVIH utakmica uživo

Na internetu postoji podosta internetskih stranica koje nude prijenose različitih utakmica uživo. Danas gotovo da i nije moguće da neku utakmicu ne bismo mogli pogledati uživo, pa i ako ste na odmoru i vaš vam pružatelj TV prijenosa to ne omogućava ili u slučaju kada neka utakmica nije dovoljno zanimljiva za televizijske prenose. Ali valja upozoriti da su takve stranice obično jako zasićene s vrlo napadnim reklamama (pop up-ovima, pop underima i sličnim smećem), a često se na njima nalazi i određeni zlonamjerni kod koji može oštetiti vaše računalo.

Najpouzdanije, bez nametljivih reklama i kvalitetne prijenose uživo omogućava kladionica Bet365. Do prijenosa uživo možete doći tako da se registrirate na donjoj poveznici:

Kliknite i registrirajte se za prijenos uživo - kliknite ovdje!

Za BESPLATNI prijenos i gledanje morate biti registrirani i prijavljeni korisnik usluge Bet365. Također morate imati aktivni račun ili se kladiti barem jednom u zadnja 24 sata jer u suprotnom bi slučaju ovu uslugu koristilo previše korisnika, a svima Bet365 ne bi mogao osigurati dovoljno kvalitetan prijenos. Za određene prijenose u određenim  državama mogu postojati i ograničenja s obzirom na IP adresu s koje pristupate do internetske stranice. Jasno, prijenos uživo namijenjen je samo za osobnu upotrebu i zato je bilo kakvo javno prikazivanje zabranjeno, odnosno za to vam je potrebna prethodna suglasnost.

Kada započinje prijenos događaja?
Svaki prijenos započet će 2 minute prije najavljenog početka, a između različitih prijenosa jednostavno se prebacujete u pregledniku.

Dolje su navedeni svi događaji koji su sada na raspolaganju. Izaberite onoga koji vas zanima i kliknite na tzv. "Play" ikonu ili odaberite donju poveznicu i registrirajte se na Bet365:

Kliknite i registrirajte se za prijenos uživo - kliknite ovdje!
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Prijenos uživo

Odaberi sport:
Odaberi datum:
23.01.2019
Datum Sport Događaj
02:00 Tenis Mirza Basic vs Luke Saville
02:05 Košarka POR Trail Blazers @ OKC Thunder
02:30 Tenis Barbora Krejcikova / Rajeev Ram vs Anna-Lena Groenefeld / Robert Farah
02:35 Košarka LA Clippers @ DAL Mavericks
03:00 Tenis Ellen Perez vs Xiyu Wang
03:00 Tenis Hiroki Moriya vs Zhe Li
03:00 Tenis Marta Kostyuk vs Kai-Chen Chang
03:00 Tenis Serena Williams vs Karolina Pliskova
03:05 Košarka MIN Timberwolves @ PHX Suns
03:30 Tenis Guilherme Clezar vs Jeremy Beale
04:00 Tenis Gabriela Dabrowski / Mate Pavic vs Maria Jose Martinez Sanchez / Neal Skupski
04:00 Odbojka Izumrud Berdsk-pro vs Torpedo Barnaul-Pro
04:00 Tenis Jennifer Brady / Alison Riske vs Timea Babos / Kristina Mladenovic
04:30 Tenis Ariel Behar / Enrique Lopez-Perez vs Steven Diez / Alexander Zhurbin
04:30 Tenis Arina Rodionova vs Nao Hibino
04:30 Tenis Jaimee Fourlis vs Silvia Soler-Espinosa
04:30 Tenis Milos Raonic vs Lucas Pouille
05:00 Tenis Tomislav Draganja / Tsung-Hua Yang vs Lloyd Harris / Dudi Sela
05:30 Tenis Abigail Spears / Juan Sebastian Cabal vs Nicole Melichar / Bruno Soares
05:30 Tenis Astra Sharma / John-Patrick Smith vs Bethanie Mattek-Sands / Jamie Murray
05:45 Odbojka Dinamo Novosibirsk-pro vs Fakel Krasnoyarsk-pro
06:00 Tenis Maverick Banes / Harry Bourchier vs Jacob Grills / Aleksandar Vukic
06:00 Tenis Max Purcell / Luke Saville vs Marc Polmans / Matt Reid
07:00 Odbojka Almaty Women vs Irtysh Women
07:30 Tenis Christopher O'Connell vs Go Soeda
07:30 Odbojka Zenit Barnaul-pro vs Tom Tomsk-pro
07:35 Nogomet Wellington Phoenix v Sydney FC
09:00 Odbojka Kuanysh Women vs Zhetysu Women
09:15 Odbojka Lokomotiv Novosibirsk-pro vs Altai Barnaul-pro
09:30 Tenis Dante Gennaro vs Daniel Bagnolini
09:30 Tenis Matvey Khomentovskiy vs Pedro Vives Marcos
09:30 Košarka Mono Vampire Basketball Club vs Saigon Heat
09:30 Tenis Novak Djokovic vs Kei Nishikori
09:30 Košarka Phoenix Fuel Masters vs Columbian Dyip
09:50 Košarka Melbourne United vs Illawarra Hawks
09:50 Nogomet Newcastle Jets v Central Coast Mariners
10:00 Tenis Claudia Cianci vs Katsiaryna Skachkova
10:00 Tenis David Pel / Antonio Sancic vs Fabrice Martin / Hugo Nys
10:00 Tenis Dennis Novak vs Raul Brancaccio
10:00 Tenis Rebeka Masarova vs Emma Stauber
11:00 Tenis Alvaro L S Martin vs Carlos Alcaraz Garfia
11:00 Tenis Dennis Uspensky vs Walter Trusendi
11:00 Tenis Robin Lang vs Tim Van Rijthoven
11:00 Tenis Torben Steinorth vs Arjun Kadhe
11:00 Košarka Ural Ekaterinburg vs Burevestnik Jaroslav
11:00 Odbojka VC Altai 2 Women vs Astana Women
11:05 Košarka Chiba Jets vs Tokyo Alvark
11:05 Košarka Fukuoka Rizing vs Osaka Evessa
11:05 Košarka Kyoto Hannaryz vs Nagoya Diamond Dolphins
11:05 Košarka Levanga Hokkaido vs Akita Happinets
11:05 Košarka Niigata Albirex vs Toyama Grouses
11:05 Košarka San En Neo Phoenix vs Mikawa Seahorses
11:05 Košarka Yokohama B-Corsairs vs Kawasaki Brave Thunders
11:30 Tenis Aleksandrina Naydenova vs Kristina Milenkovic
11:30 Tenis Andrea Arnaboldi vs Constant Lestienne
11:30 Tenis Ella Taylor vs Anna Ureke
11:30 Košarka Goyang Orions vs Seoul Knights
11:30 Tenis Jonathan Eysseric / Quentin Halys vs Maxime Janvier / Dimitar Kuzmanov
11:30 Košarka KCC Egis vs Incheon Elephants
11:30 Tenis Samantha Stosur / Shuai Zhang vs Barbora Strycova / Marketa Vondrousova
12:00 Nogomet Bodrumspor v Yeni Malatyaspor
12:00 Košarka NLEX Road Warriors vs TNT Katropa
12:00 Nogomet Perth Glory v Adelaide United
12:05 Košarka Ryukyu Golden Kings vs Shiga Lake Stars
12:30 Tenis Antoine Escoffier vs Danylo Kalenichenko
12:30 Tenis Karlo Cubelic / Marvin Netuschil vs Marc-Andrea Huesler / Lucas Miedler
12:35 Košarka Beikong Fly Dragons vs Fujian Sturgeons
12:35 Košarka Guangzhou Long-Lions vs Bayi Rockets
12:35 Košarka Nanjing Monkey King vs Beijing Ducks
13:00 Tenis Ana G Requena vs Claudia Hoste Ferrer
13:00 Košarka Hong Kong Eastern vs Westports Malaysia Dragons
13:00 Tenis Isabel A Gallego vs Luniuska Delgado
13:00 Odbojka Karaganda Women vs VC Altai Women
13:00 Tenis Luca Margaroli / David Vega Hernandez vs Corentin Moutet / Sergiy Stakhovsky
13:00 Tenis Zdenek Kolar vs Antoine Hoang
14:00 Nogomet Atromitos Athinon v Apollon Smyrnis
14:00 Tenis Lucas Gerch vs Lenny Hampel
14:00 Tenis Peter Torebko vs Szymon Walkow
14:30 Tenis Evan Furness / Manuel Guinard vs Rameez Junaid / Adil Shamasdin
14:30 Tenis Gloria Alogo Piqueras vs Noelia Bouzo Zanotti
14:30 Tenis Javier Barranco Cosano / Raul Brancaccio vs Fabricio Neis / Purav Raja
14:30 Tenis Rosa Vicens Mas vs Julia Payola
14:30 Tenis Sergio Martos Gornes / Jeroen Vanneste vs Jose L Izquierdo Contreras / Benjamin Winter Lopez
14:30 Tenis Vasisht Cheruku / Adil Kalyanpur vs Tuna Altuna / Peter Bothwell
15:00 Nogomet Dinamo Zagreb v Slask Wroclaw
15:00 Tenis Facundo Bagnis vs Alexandre Muller
15:00 Tenis Gonzalo Villanueva vs Nino Serdarusic
15:00 Tenis Kimmer Coppejans vs Camilo Ugo Carabelli
15:00 Košarka Universitet Surgut vs Khimki Podmoskovie
15:30 Rukomet Brazil vs Iceland
15:30 Tenis Liam Broady / Arjun Kadhe vs Niklas Albuszies / Robin Lang
15:30 Tenis Michal Przysiezny vs Alexander Erler
15:30 Rukomet Tunisia vs Egypt
16:00 Nogomet Goztepe v Antalyaspor
16:00 Tenis Gregoire Jacq / Hugo Voljacques vs Felix Auger Aliassime / Julian Ocleppo
16:15 Nogomet AEK Athens v Kissamikos
16:15 Nogomet Asteras Tripolis v Larissa
16:30 Tenis Andrej Martin vs Joao Pedro Sorgi
16:30 Odbojka Fenerbahce Women vs CSM Bucharesti Women
16:30 Tenis Lukas Rosol vs Gregoire Barrere
16:30 Tenis Marcelo T B Vera vs Alessandro Giannessi
16:30 Tenis Rogerio Dutra Silva vs Alejandro Gonzalez
17:30 Tenis Evgeny Karlovskiy vs Yannick Mertens
18:00 Tenis Alejandro Tabilo vs Facundo Arguello
18:00 Rukomet France vs Croatia
18:00 Košarka Jurmala vs BC Kalev/Cramo
18:00 Košarka Lokomotiv Kuban vs Ratiopharm Ulm
18:00 Tenis Matias Franco Descotte vs Andrea Collarini
18:00 Košarka Neptunas vs Olimpija Ljubljana
18:00 Rukomet Norway vs Hungary
18:00 Odbojka Nyiregyhaza Women vs Mulhouse Women
18:00 Tenis Preston Brown / Fabrizio Ornago vs David Marrero / Thiago Monteiro
18:30 Nogomet Balikesirspor v Trabzonspor
18:30 Tenis Evan King / Hunter Reese vs Nicholas Monroe / Miguel Angel Reyes-Varela
18:30 Nogomet FC Twente v Willem II
18:30 Tenis JC Aragone / Marcos Giron vs Paolo Lorenzi / Luis David Martinez
18:30 Tenis Marcelo Arevalo / Jamie Cerretani vs Taylor Fritz / Mackenzie McDonald
18:30 Tenis Miomir Kecmanovic / Darian King vs Ulises Blanch / Michael Redlicki
18:30 Tenis N.Sriram Balaji / Jason Jung vs Thai-Son Kwiatkowski / Noah Rubin
18:30 Nogomet Olympiakos v Xanthi
18:30 Košarka PAOK vs BK Opava
18:30 Tenis Ruben Gonzales / Nathan Pasha vs Robert Galloway / Nathaniel Lammons
18:30 Nogomet St Etienne v Dijon
18:50 Tenis Adrian Mannarino vs Jurij Rodionov
19:00 Košarka Crvena Zvezda vs Valencia
19:00 Tenis Elias Ymer vs Fabien Reboul
19:00 Odbojka Helios Grizzlys Giesen vs United Volleys
19:00 Odbojka MTV Stuttgart Women vs Maritza Plovdiv Women
19:00 Odbojka SVG Luneburg vs Netzhoppers KW
19:00 Odbojka SWD Düren vs WWK Volleys Herrsching
19:10 Odbojka Berlin Volleys vs VfB Friedrichshafen
19:30 Košarka Cedevita vs Unics Kazan
19:30 Tenis Juan P Varillas vs Gianluigi Quinzi
19:30 Tenis Nikola Cacic / Andrej Martin vs Martin Cuevas / Hugo Dellien
19:30 Tenis Thomas Lipovsek Puches / Juan Ignacio Londero vs Kimmer Coppejans / Nino Serdarusic
20:00 Košarka Andorra vs Zenit St. Petersburg
20:00 Odbojka Beziers Women vs Vakifbank Women
20:00 Košarka Brose Bamberg vs Antwerp Giants
20:00 Odbojka Budowlani Lodz Women vs Minchanka Minsk Women
20:00 Tenis Darian King vs Benjamin Bonzi
20:00 Košarka Fribourg vs Nanterre
20:00 Košarka Hapoel Holon vs Iberostar Tenerife
20:00 Tenis Mitchell Krueger vs Mackenzie McDonald
20:00 Odbojka St Raphael Women vs Jedinstvo Brcko Women
20:00 Tenis Taylor Fritz vs Marcos Giron
20:00 Odbojka TV Bühl vs Alpenvolleys Haching
20:20 Tenis James Ward vs Benoit Paire
20:30 Rukomet Denmark vs Sweden
20:30 Košarka Dijon vs Lietkabelis
20:30 Košarka Fuenlabrada vs AEK
20:30 Rukomet Germany vs Spain
20:30 Košarka Limoges vs Unicaja Malaga
20:30 Odbojka Perugia vs Padova
20:30 Odbojka Sassuolo Women vs Martignacco Women
20:30 Odbojka Scandicci Women vs Schweriner Women
20:30 Odbojka Trentino vs Verona
20:30 Košarka Virtus Bologna vs Besiktas
20:31 Košarka Manchester Giants vs Cheshire Phoenix
20:45 Nogomet Braga v Sporting
20:45 Nogomet Burton Albion v Man City
20:45 Nogomet Feyenoord v Fortuna Sittard
20:45 Nogomet Kilmarnock v Rangers
21:00 Tenis Matias Franco Descotte / Matias Zukas vs Mariano Kestelboim / Joao Souza
21:00 Nogomet PSG v Strasbourg
21:30 Nogomet Sevilla v Barcelona
22:00 Nogomet Deportivo Santaní v Deportivo Capiata