Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ

BESPLATNI prijenosi SVIH utakmica uživo

Na internetu postoji podosta internetskih stranica koje nude prijenose različitih utakmica uživo. Danas gotovo da i nije moguće da neku utakmicu ne bismo mogli pogledati uživo, pa i ako ste na odmoru i vaš vam pružatelj TV prijenosa to ne omogućava ili u slučaju kada neka utakmica nije dovoljno zanimljiva za televizijske prenose. Ali valja upozoriti da su takve stranice obično jako zasićene s vrlo napadnim reklamama (pop up-ovima, pop underima i sličnim smećem), a često se na njima nalazi i određeni zlonamjerni kod koji može oštetiti vaše računalo.

Najpouzdanije, bez nametljivih reklama i kvalitetne prijenose uživo omogućava kladionica Bet365. Do prijenosa uživo možete doći tako da se registrirate na donjoj poveznici:

Kliknite i registrirajte se za prijenos uživo - kliknite ovdje!

Za BESPLATNI prijenos i gledanje morate biti registrirani i prijavljeni korisnik usluge Bet365. Također morate imati aktivni račun ili se kladiti barem jednom u zadnja 24 sata jer u suprotnom bi slučaju ovu uslugu koristilo previše korisnika, a svima Bet365 ne bi mogao osigurati dovoljno kvalitetan prijenos. Za određene prijenose u određenim  državama mogu postojati i ograničenja s obzirom na IP adresu s koje pristupate do internetske stranice. Jasno, prijenos uživo namijenjen je samo za osobnu upotrebu i zato je bilo kakvo javno prikazivanje zabranjeno, odnosno za to vam je potrebna prethodna suglasnost.

Kada započinje prijenos događaja?
Svaki prijenos započet će 2 minute prije najavljenog početka, a između različitih prijenosa jednostavno se prebacujete u pregledniku.

Dolje su navedeni svi događaji koji su sada na raspolaganju. Izaberite onoga koji vas zanima i kliknite na tzv. "Play" ikonu ili odaberite donju poveznicu i registrirajte se na Bet365:

Kliknite i registrirajte se za prijenos uživo - kliknite ovdje!
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš li biti uvijek obaviješten?
Upiši svoj e-mail i primaj najzanimljivije rezultate, ljestvice, vijesti i savjete direktno u svoj inbox!
Pošalji
Vjeruj nam da mrzimo spam više od tebe i zato ćeš od nas uvijek primati samo zanimljive i korisne sadržaje – one koje ti želiš! Tvoj e-mail je kod nas siguran i NIKAD neće biti posredovan trećim osobama. 

Prijenos uživo

Odaberi sport:
Odaberi datum:
18.11.2018
Datum Sport Događaj
01:05 Košarka PHI 76ers @ CHA Hornets
02:05 Košarka SAC Kings @ HOU Rockets
02:05 Košarka TOR Raptors @ CHI Bulls
02:35 Košarka GS Warriors @ DAL Mavericks
03:05 Košarka OKC Thunder @ PHX Suns
04:00 Odbojka NEC Red Rocket Women vs PFU Blue Cats Women
04:00 Odbojka Toray Arrows vs Osaka Sakai Blazers
04:00 Odbojka Toyota Queenseis Women vs Toray Arrows Women
04:00 Tenis Zhe Li / Go Soeda vs Goncalo Oliveira / Akira Santillan
04:50 Košarka Melbourne United vs Brisbane Bullets
05:30 Tenis Yosuke Watanuki vs Tatsuma Ito
06:00 Odbojka Kepco Vixtorm vs Samsung Bluefangs
06:00 Odbojka Kurobe Aqua Fairies Women vs Denso Women
07:00 Tenis Ankita Raina / Karman Thandi vs Olga Doroshina / Natela Dzalamidze
07:00 Košarka Busan Sonicboom vs Dongbu Promy
07:00 Košarka Changwon Sakers vs Seoul Knights
07:00 Odbojka FC Tokyo vs VC Nagano Tridents
07:00 Odbojka JT Marvelous Women vs Hitachi Rivale Women
07:00 Odbojka Suntory Sunbirds vs Panasonic Panthers
07:20 Košarka Sydney Kings vs New Zealand Breakers
08:00 Tenis Dante Gennaro vs Nik Razborsek
08:00 Odbojka KGC Women vs Heungkuk Pink Spiders Women
08:00 Tenis Oana Georgeta Simion vs Carole Monnet
08:00 Tenis Rayane Roumane vs Nerman Fatic
08:30 Tenis Michail Pervolarakis vs Vit Kopriva
08:30 Tenis Sabine Lisicki vs Luksika Kumkhum
08:30 Tenis Tom K-Desman vs Bogdan Bobrov
09:00 Košarka Mobis Phoebus vs Incheon Elephants
10:00 Košarka Enisey Krasnoyarsk vs Zielona Gora
10:00 Odbojka Yenisey Krasnoyarsk Women vs Lokomotiv Kaliningrad Women
10:30 Rukomet Banik Karvina vs Balatonfuredi KSE
11:00 Tenis Benjamin Dhoe / Flemming Peters vs Nerman Fatic / Davide Galoppini
11:00 Tenis Ioana Gaspar / Oana Georgeta Simion vs Lisa Ponomar / Naho Sato
11:00 Nogomet Rotor Volgograd v Tomsk
11:00 Košarka Saigon Heat vs CLS Knights Surabaya
12:00 Rukomet Bera Bera Women vs Dunaujvaros Women
12:00 Košarka Biella vs Scafati
12:00 Nogomet FC Nizhny Novgorod v FK Tambov
12:00 Nogomet FK Khimki v PFC Sochi
12:00 Nogomet Numancia v Rayo Majadahonda
12:00 Nogomet Spartak Moscow II v Shinnik Yaroslavl
12:00 Košarka Vanoli Cremona vs Varese
12:30 Košarka Real Madrid vs Gipuzkoa
12:30 Košarka UCAM Murcia vs Monbus Obradoiro
12:35 Košarka Guangzhou Long-Lions vs Shandong Golden Stars
12:35 Košarka Liaoning Flying Leopards vs Fujian Sturgeons
12:35 Košarka Shanghai Sharks vs Xinjiang Flying Tigers
12:35 Košarka Shanxi Brave Dragons vs Guangdong Southern Tigers
12:35 Košarka Shenzhen Leopards vs Jilin Northeast Tigers
12:45 Nogomet Vitoria Setubal v Tondela
13:00 Nogomet Krasnodar II v Mordovia Saransk
13:00 Odbojka Yenisey Krasnoyarsk vs Belogorie Belgorod
13:15 Košarka Gaziantep vs Besiktas
13:30 Odbojka Arhavi Bld vs Ziraat Bankasi
13:30 Rukomet Bjerringbro-Silkeborg vs Tatran Presov
13:30 Rukomet TSV GWD Minden vs HSG Wetzlar
13:45 Nogomet Al Ain SCC v Emirates Club RAK
13:45 Nogomet Al Nasr SC v Al Dhafra SCC
13:45 Rukomet København Women vs IK Sävehof Women
13:45 Nogomet Naestved IF v Nykobing
14:00 Odbojka Conad Lamezia vs Leverano
14:00 Nogomet Ethiopia v Ghana
14:00 Odbojka VCO Berlin Women vs Stuttgart Women
14:30 Nogomet Mozambique v Zambia
14:30 Rukomet Ramnicu Valcea Women vs Herning-Ikast Women
14:30 Rukomet Tatabanya vs Limburg Lions
14:45 Rukomet Achilles Bocholt vs Ciudad Encantada
14:45 Rukomet Olympiacos vs RK Nexe
15:00 Košarka Alba Berlin vs Brose Bamberg
15:00 Nogomet Baltika Kaliningrad v Chertanovo
15:00 Košarka CSKA Moscow vs Tsmoki Minsk
15:00 Nogomet Fakel Voronezh v Avangard Kursk
15:00 Nogomet Lesotho v Tanzania
15:00 Košarka Ludwigsburg vs BG Gottingen
15:00 Rukomet Metz Women vs HC Odense Women
15:00 Rukomet SC Magdeburg vs FC Porto
15:00 Košarka Telekom Bonn vs S. Oliver Wurzburg
15:00 Rukomet THW Kiel vs Drammen
15:00 Odbojka Ural Ufa vs Lokomotiv Novosibirsk
15:30 Košarka Buyukcekmece vs Anadolu Efes
15:30 Nogomet Congo v Congo DR
16:00 Nogomet Angola v Burkina Faso
16:00 Nogomet Belenenses v Chaves
16:00 Nogomet Cordoba v Cadiz
16:00 Košarka Plymouth Raiders vs Sheffield Sharks
16:00 Nogomet Viborg v Thisted FC
16:00 Košarka Zenit St. Petersburg vs Kalev/Cramo
16:15 Rukomet CSM Bucuresti Women vs SG BBM Bietigheim Women
16:30 Tenis Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut vs Mike Bryan / Jack Sock
16:30 Nogomet Sharjah SCC v Al Fujairah
17:00 Košarka Baskonia vs Gran Canaria
17:00 Košarka Bergamo vs Leonis Roma
17:00 Košarka Breogan vs Zaragoza
17:00 Odbojka Brescia Women vs Bergamo Women
17:00 Odbojka Chieri Women vs Conegliano Women
17:00 Košarka Estudiantes vs Barcelona
17:00 Nogomet Liberia v Zimbabwe
17:00 Košarka London Lions vs Worcester Wolves
17:00 Rukomet Nantes vs HC Motor
17:00 Odbojka Novara Women vs Filottrano Women
17:00 Košarka Panathinaikos vs Olympiacos
17:00 Rukomet Pick Szeged vs Skjern Håndbold
17:00 Košarka Reggio Emilia vs Avellino
17:00 Rukomet RK Celje vs RK Zagreb
17:00 Odbojka Scandicci Women vs Casalmaggiore Women
17:00 Nogomet Togo v Algeria
17:00 Nogomet Zenit St Petersburg II v FC Luch Vladivostok
17:30 Nogomet Hartlepool v Barnet
17:30 Košarka Virtus Bologna vs Torino
18:00 Nogomet Albacete v Lugo
18:00 Nogomet Alcorcon v Elche
18:00 Košarka Bakery Piacenza vs Verona
18:00 Košarka Baltur Cento vs Assigeco Piacenza
18:00 Košarka Cagliari vs Imola
18:00 Košarka Casale Monferrato vs Capo D'Orlando
18:00 Odbojka Castellana Grotte vs Perugia
18:00 Košarka Dinamo Sassari vs Pistoia
18:00 Košarka Ferrara vs Forli
18:00 Košarka Galatasaray vs Afyon Belediyesi
18:00 Košarka Glasgow Rocks vs Surrey Scorchers
18:00 Nogomet Guinea v Ivory Coast
18:00 Košarka Latina Basket vs Agrigento
18:00 Košarka Legnano vs Rieti
18:00 Nogomet Mauritania v Botswana
18:00 Košarka Mitteldeutscher vs Bayern Munich
18:00 Odbojka Modena vs Cucine Lube Civitanova
18:00 Košarka Montegranaro vs Fortitudo Bologna
18:00 Odbojka Monza vs Sora
18:00 Odbojka Potenza Picena vs Macerata
18:00 Odbojka Ravenna vs Latina
18:00 Odbojka Siena vs Milano
18:00 Odbojka Trentino vs Verona
18:00 Košarka Treviso vs Jesi
18:00 Košarka Udine vs Roseto
18:00 Košarka Virtus Cassino vs Tortona
18:00 Košarka Virtus Roma vs Trapani
18:00 Rukomet ØIF Arendal vs Goztepe
18:10 Rukomet Atletico Guardes Women vs Kuban Krasnodar Women
18:10 Rukomet Elverum vs Dinamo Bucuresti
18:15 Tenis Pedro Cachin vs Pablo Andujar
18:30 Košarka Asvel Lyon-Villeurbanne vs Le Mans
18:30 Košarka Cheshire Phoenix vs Manchester Giants
18:30 Tenis Shuai Peng vs Lauren Davis
18:45 Rukomet Siofok Women vs Lada Women
19:00 Rukomet BM Granollers vs RK Gorenje Velenje
19:00 Košarka Brindisi vs Brescia
19:00 Odbojka Catania vs Gioia Del Colle
19:00 Tenis Novak Djokovic vs Alexander Zverev
19:00 Tenis Roy Smith vs Bradley Klahn
19:00 Odbojka VBC Mondovi vs Reggio Emilia
20:00 Nogomet Parana v Palmeiras
20:00 Nogomet San Jose v Real Potosi
20:45 Košarka Venezia vs Milano
21:00 Nogomet San Lorenzo v Club Atletico Tucuman
21:00 Nogomet Turks and Caicos Islands v St Vincent Grenadines
21:35 Košarka MEM Grizzlies @ MIN Timberwolves
21:40 Nogomet Club General Diaz v Independiente FBC
22:15 Nogomet Club Aurora v Jorge Wilstermann
23:00 Nogomet Barbados v US Virgin Islands
23:20 Nogomet Defensa y Justicia v Estudiantes LP
23:50 Nogomet Nacional Asuncion v Sol de America