Sportska kladionica

Kontakt

Kontakt
FAQ
Sve utakmice danas na jednom mjestu!

Dolje ćete pronaći samo one sportske utakmice koje su na raspolaganju danas. Popis se redovito ažurira, tako da ukoliko je utakmica danas bila već odigrana, danas više neće biti ni vidljiva u rubrici utakmice danas. Trenutno možete birati među okladama na različite igre lige u nogometu, košarci, hokeju i tenisu. 

Utakmice danas (nogomet, košarka ...) + 500 € Bonusa

Datum Događaj 1 x 2
 
Tenis
22.10
09:00
Tenis / ITF muški
Mochizuki, Shintaro - Noguchi, Rio
1 x 2
 
Tenis
22.10
09:00
Tenis / ITF muški
Cobolli, Flavio - Gakhov, Ivan
1 x 2
 
Tenis
22.10
09:00
Tenis / ITF muški
Chappell, Nick - Manafov, Vladyslav
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ATP Tour
Klizan, Martin - Marcora, Roberto
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ATP Tour
Galloway R / Lammons N - Goransson A / Sitak A
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ATP Tour
Molchanov D / Stakhovsky S - Reese H / Zielinski J
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF muški
Tamm, Kristjan - Glinka, Daniil
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF muški
Lipovsek Puches, Tomas - Ivanov, Vladimir
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF žene
Kubareva, Anna - Semenistaja, Darja
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF žene
Vanlangendonck, Eliessa - Carle, Maria Lourdes
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF muški
Dougaz, Aziz - Ovcharenko, Oleksandr
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF žene
Tan, Harmony - Dart, Harriet
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF žene
Samsonova, Ludmilla - Jones, Francesca
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF žene
Boulter, Katie - Kulambayeva, Zhibek
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF žene
Garland, Joanna - Ivanova, Dasha
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:00
Tenis / ITF žene
Gasanova, Anastasia - Timofeeva, Maria
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:30
Tenis / ITF muški
Vidal Azorin, Jose Fco - Brouwer, Gijs
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:30
Tenis / ITF muški
Gengel, Marek - Boyer, Dusty H
1 x 2
 
Tenis
22.10
10:30
Tenis / ITF muški
Miladinovic, Marko - Orlov, Vladyslav
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:20
Tenis / ATP Tour
Serdarusic, Nino - McDonald, Mackenzie
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:20
Tenis / ATP Tour
Popko, Dmitry - Munar Clar, Jaume Antoni
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:20
Tenis / ATP Tour
Doumbia S / Reboul F - Sabanov I/Sabanov M
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF muški
Petrovic, Andreja - Weightman, Oscar
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Ponomar, Lisa - Pereira, Rebeca
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Robbe, Alice - Westbury, Katherine
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Malygina, Elena - Marinkovic, Bojana
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Herrmann, Sina - Falkowska, Weronika
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Ponchet, Jessika - Dodin, Oceane
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Danilovic, Olga - Montgomery, Robin
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF muški
Allen, Louis - Justo, Guido Ivan
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Tikhonova, Anastasia - Kudashova, Daria
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Scholsen, Helene - Tkacheva, Mariia
1 x 2
 
Tenis
22.10
11:30
Tenis / ITF žene
Saidenova, Noel - Simmonds, Chanel
1 x 2
 
Tenis
22.10
12:00
Tenis / WTA
Jabeur, Ons - Ostapenko, Jelena
1 x 2
 
Tenis
22.10
12:00
Tenis / ITF muški
Tseng, Chun Hsin - Stodder, Timo
1 x 2
 
Tenis
22.10
12:00
Tenis / ITF muški
Matusevich, Anton - Guinard, Manuel
1 x 2
 
Tenis
22.10
12:30
Tenis / ATP
Norrie, Cameron - Raonic, Milos
1 x 2
 
Tenis
22.10
12:30
Tenis / ATP Tour
Lenz, Julian - Korda, Sebastian
1 x 2
 
Tenis
22.10
12:30
Tenis / ITF muški
Houkes M / Kiyamov T - Mochizuki S / Noguchi R
1 x 2
 
Tenis
22.10
12:40
Tenis / ATP Tour
Behar A / Escobar G - Gabashvili T / Janvier M
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ATP Tour
Ivashka, Ilya - Ilkel, Cem
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ITF žene
Fernandez B J / Fernandez L A - Kanapatskaya V / Nagy A
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ATP Tour
Schnur, Brayden - Huesler, Marc-Andrea
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ITF muški
Kachmazov, Alibek - Marek, Wojciech
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ITF muški
Tirante, Thiago Agustin - Zukas, Matias
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ITF žene
Palecek, Nikol - Ibbou, Ines
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ITF muški
Thirouin, Jean - Heger, Tim
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ITF žene
Alhussein Abdel Aziz, Lamis - Tran, Lian
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:00
Tenis / ITF žene
Leonard, Manon - Samir, Sandra
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:15
Tenis / WTA
Gauff, Cori - Sabalenka, Aryna
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:30
Tenis / ITF žene
Zakharova, Anastasia - Wang, Xin Yu
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:30
Tenis / ITF muški
Molcan, Alex - Zuk, Kacper
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:30
Tenis / ITF muški
Kozlov, Stefan - Brancaccio, Raul
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:30
Tenis / ITF žene
Zanevska, Maryna - Buyukakcay, Cagla
1 x 2
 
Tenis
22.10
13:50
Tenis / ATP
Fritz, Taylor - Harris, Lloyd George Muirhead
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:00
Tenis / ATP
Kubot L / Melo M - Erlich J / Nys H
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:00
Tenis / ATP
Herbert, Pierre-Hugues - Sinner, Jannik
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:00
Tenis / ATP Tour
Rosenkranz, Mats - Masur, Daniel
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:00
Tenis / ATP
Geerts M/Mertens Y - Andujar Alba P / Arends S
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:00
Tenis / WTA
Linette M / Teichmann J - Krejcikova B/Siniakova K
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:30
Tenis / ITF žene
Pepelyaeva V / Tikhonova A - Scholsen H / Simmonds C
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:30
Tenis / WTA
Muchova, Karolina - Mertens, Elise
1 x 2
 
Tenis
22.10
14:30
Tenis / ITF žene
Ivanova D / Sewing S - Kubka M / Strakhova V
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ATP Tour
Kolar Z / Olivetti A - Korda S / Nakashima B
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ITF žene
Herrmann S / Ruppert L - Carle M L / Mansouri Y
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ITF žene
Konjuh, Ana - Jani, Reka-Luca
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:00
Tenis / ITF žene
Bucsa C / Nicholls O - Dart H / Grey B
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:15
Tenis / WTA
Mertens E / Sabalenka A - Ostapenko J / Zvonareva V
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:20
Tenis / ATP
Shapovalov, Denis - Simon, Gilles
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:20
Tenis / ATP
Cacic N / Demoliner M - De Minaur A / Reid M
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:20
Tenis / ATP
Krawietz K / Mies A - Zverev A / Zverev M
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:30
Tenis / ITF muški
Dougaz M A / Mansouri S - Glinka D / Saar K K
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:30
Tenis / ATP Tour
Kamke, Tobias - Hanfmann, Yannick
1 x 2
 
Tenis
22.10
15:30
Tenis / ITF muški
Lane L / Sanchez Martinez B - Durasovic V / Eriksson M
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:00
Tenis / ITF žene
Puig, Monica - DI Lorenzo, Francesca
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:00
Tenis / ITF žene
Dolehide, Caroline - Sharma, Astra
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Belorusija
Dinamo Brest - Slutsksakhar Slutsk
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:20
Tenis / ATP Tour
Begemann A / Pel D - Galdos S / Huesler M
1 x 2
 
Nogomet
22.10
16:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Španjolska / Segunda Division
CD Leganes - Real Zaragoza
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:30
Tenis / ITF žene
Anderson R / Ponchet J - Janicijevic S / Montgomery R
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:30
Tenis / ATP
Gille S / Vliegen J - Evans D / Norrie C
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:40
Tenis / ATP
Klaasen R / Mclachlan B - Melzer J / Roger-Vasselin E
1 x 2
 
Tenis
22.10
16:50
Tenis / ATP Tour
Cerretani J / Weissborn T-S - Schnaitter J / Weindl M
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Druge zemlje / Finska
Hifk - Rovaniemi PS
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Druge zemlje / Finska
FC Honka - FC Lahti
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Druge zemlje / Finska
KuPS - FC Haka
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Druge zemlje / Finska
Seinajoen JK - Ilves
1 x 2
 
Hokej
22.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
Tappara - Ässät Pori
1 x 2
 
Nogomet
22.10
17:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Druge zemlje / Finska
Inter Turku - TPS Turku
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:30
Tenis / ITF žene
Burel, Clara - Snigur, Daria
1 x 2
 
Tenis
22.10
17:40
Tenis / ATP Tour
Hoang A / Masur D - Glasspool L / Lawson A
1 x 2
 
Tenis
22.10
18:00
Tenis / WTA
Kudermetova, Veronika - Pliskova, Karolina
1 x 2
 
Tenis
22.10
18:00
Tenis / ATP
Otte, Oscar - Schwartzman, Diego
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:00
Hokej / Rusija - KHL
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg
1 x 2
 
Tenis
22.10
18:00
Tenis / ATP
Purcell M / Saville L - Marach O / Pavic M
1 x 2
 
Tenis
22.10
18:30
Tenis / ATP
Bergs, Zizou - Khachanov, Karen
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
HK Avangard Omsk - HC Dinamo Riga
1 x 2
 
Hokej
22.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
SKA St. Petersburg - Spartak Moskau
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Standard Liege - Glasgow Rangers
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Bayer 04 Leverkusen - OGC Nice
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
CSKA Sofia - CFR Cluj
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
KKS Lech Poznan - Benfica Lisbon
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Young Boys Bern - AS Roma
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Dundalk - Molde FK
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Rapid Wien - Arsenal FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
PSV Eindhoven - Granada CF
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
SSC Napoli - AZ Alkmaar
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
PAOK Thessaloniki - Omonia Nikosia
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Hapoel Be’er Sheva - SK Slavia Praha
1 x 2
 
Nogomet
22.10
18:55
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
HNK Rijeka - Real Sociedad
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Druge zemlje / Švedska
IK Brage - Ljungskille SK
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Druge zemlje / Švedska
Jonkopings Sodra - Gais
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Växjö Lakers - Malmö Redhawks
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Linköpings HC - IK Oskarshamn
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Luleaa Hockey - Leksands IF
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Švedska - SHL
HV71 - Brynäs IF
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Djurgaardens IF - Skellefteaa Aik
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Rögle BK - Frölunda HC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Španjolska / Segunda Division
Real Oviedo - Rayo Vallecano
1 x 2
 
Nogomet
22.10
19:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Španjolska / Segunda Division
RCD Mallorca - Albacete Balompie
1 x 2
 
Hokej
22.10
19:00
Hokej / Švedska - SHL
Färjestad BK - HC Orebro
1 x 2
 
Košarka
22.10
19:00
Košarka / Europa / Euroliga
Žalgiris Kaunas - Valencia Basket
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:15
Tenis / WTA
Kasatkina, Darya - Brady, Jennifer
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:20
Tenis / ATP
Struff, Jan-Lennard - Nishioka, Yoshihito
1 x 2
 
Tenis
22.10
19:50
Tenis / ATP
Goffin, David - Giron, Marcos
1 x 2
 
Košarka
22.10
20:00
Košarka / Europa / Euroliga
Panathinaikos - Fenerbahce Ulker
1 x 2
 
Košarka
22.10
20:45
Košarka / Europa / Euroliga
Roter Stern Belgrad - CSKA Moscow
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Celtic Glasgow - AC Milan
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Sparta Prague - Lille OSC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Slovan Liberec - KAA Gent
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Leicester City - FC Zorya Lugansk
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Dinamo Zagreb - Feyenoord Rotterdam
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Ludogorez Rasgrad - Royal Antwerp FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Maccabi Tel Aviv - Qarabag FK
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Villarreal CF - Sivasspor
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Tottenham Hotspur - LASK
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
TSG 1899 Hoffenheim - FK Red Star Belgrade
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
Sporting Braga - AEK Athens FC
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Europa / Europska liga
WAC - CSKA Moscow
1 x 2
 
Nogomet
22.10
21:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Španjolska / Segunda Division
Malaga CF - Sporting Gijon
1 x 2
 
Nogomet
23.10
04:30
Seattle Sounders - Portland Timbers
1 x 2
 
Tenis
23.10
09:00
Tenis / ATP Tour
Gojo, Borna - Ofner, Sebastian
1 x 2
 
Tenis
23.10
09:00
Tenis / ATP Tour
Jung, Jason - Bonzi, Benjamin
1 x 2
 
Hokej
23.10
11:00
Hokej / Rusija - KHL
Amur Khabarovsk - HC Traktor Chelyabinsk
1 x 2
 
Tenis
23.10
12:00
Tenis / WTA
Flipkens K / Schuurs D - Kichenok N / Niculescu M
1 x 2
 
Tenis
23.10
12:00
Tenis / ATP Tour
Hoang, Antoine - Marterer, Maximilian
1 x 2
 
Tenis
23.10
14:00
Tenis / ATP
Zverev, Alexander - Mannarino, Adrian
1 x 2
 
Hokej
23.10
15:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Barys Astana - AK Bars Kazan
1 x 2
 
Tenis
23.10
16:00
Tenis / ITF žene
Danilina A / Raina A - Frech M / Kawa K
1 x 2
 
Tenis
23.10
16:00
Tenis / ITF žene
Neel I / Whoriskey C - Di Lorenzo F / Loeb J
1 x 2
 
Tenis
23.10
16:00
Tenis / ITF žene
Sharma A / Sherif Ahmed Abdelaziz M - Doi M / Stojanovic N
1 x 2
 
Hokej
23.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
HPK Hämeenlinna - Lahti Pelicans
1 x 2
 
Hokej
23.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
Kookoo Kouvola - Jukurit
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Hrvatska / 1. liga
NK Varazdin SN - Slaven Belupo
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:00
Hokej / Rusija - KHL
Severstal Cherepovec - Mettallurg Magnitogorsk
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
Juniors OÖ - Kapfenberger SV
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
SV Lafnitz - Austria Klagenfurt
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
Liebherr Gak - Amstetten
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
SK Vorwarts Steyr - Rapid Vienna II
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
Austria Vienna II - Austria Lustenau
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
Wacker Innsbruck - FC Blau-Weiß Linz
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
FC Dornbirn - SV Horn
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Njemačka / 2. Bundesliga
1. FC Nürnberg - Karlsruher SC
1 x 2
 
Nogomet
23.10
18:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Njemačka / 2. Bundesliga
SSV Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Vityaz Podolsk - HC Sochi
1 x 2
 
Hokej
23.10
18:30
Hokej / Rusija - KHL
CSKA Moscow - HK Dinamo Minsk
1 x 2
 
Košarka
23.10
19:00
Košarka / Europa / Euroliga
BC Khimki Moscow - Maccabi Tel-Aviv
1 x 2
 
Hokej
23.10
19:15
Hokej / Austrija - EBEL
RB Salzburg - Dornbirn Bulldogs
1 x 2
 
Hokej
23.10
19:15
Hokej / Austrija - EBEL
EC GRAND Immo VSV - EV Vienna Capitals
1 x 2
 
Hokej
23.10
19:45
Hokej / Austrija - EBEL
HCB Südtirol Alperia - Black Wings 1992
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:25
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Austrija / Austrijska liga
FAC Wien - FC Liefering
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Njemačka / Bundesliga
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
1 x 2
 
Košarka
23.10
20:30
Košarka / Europa / Euroliga
Bayern Munich - BC Olympiacos Piraeus
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:45
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Italija / Serie A
US Sassuolo Calcio - Turin FC
1 x 2
 
Nogomet
23.10
20:45
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Engleska / Championship
Nottingham Forest - Derby County
1 x 2
 
Nogomet
23.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Španjolska / La liga
Elche CF - Valencia CF
1 x 2
 
Nogomet
23.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Engleska / Premier League
Aston Villa - Leeds United
1 x 2
 
Nogomet
23.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Francuska / Lique 1
FC Stade Rennes - SCO Angers
1 x 2
 
Košarka
23.10
21:00
Košarka / Europa / Euroliga
FC Barcelona Lassa - Real Madrid
1 x 2
 
Nogomet
23.10
21:00
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Italija / Serie B
Empoli FC - Pisa Calcio
1 x 2
 
Nogomet
23.10
21:30
Nogomet - rezultati, tablice, bonusi za klađenje / Portugalska / Premiera Liga
Tondela - Portimonense
1 x 2
Ocjena korisnika:
(2)
Komentari
Ocijeni kladionicu:
Objavi
Br. komentara: 2
Mario
11.08.2017 09:24
super stranica, bravo dečki!
Ocjena:
Ivan
11.08.2017 09:19
Dobra stranica, mnogo odličnih informacija i tipova!
Ocjena: